folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Afrika Portekizcesi Bilen Biri Lazım

Afrika Portekizcesi Bilen Biri Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Cabani takdir ettim Nikoteen. Samimi manada takdir ettim valla helal olsun. 

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Araştırmana Angola ve Mozambik'i de dahil et. Bunlar da Afrika'da Portekice konuşulan diğer iki ülke. Nüfusları toplamı ise senin Guineu Bisseu'nun 25-30 katı. Daha çok insan araştırmanı hızlandırabilir.

Bu tür eski sömürgülerde konuşulan Avrupa dilleri, yerel dillerle etkileşimle oluşmuş melez Kreyol Dil denen diller. O yüzden Angola ve Mozambik kaynaklı alacağın yardım Avrupa kaynaklı bir yardımdan daha faydalı olur diye tahmin ediyorum.

buzukatak tarafından 13/Eki/16 09:36 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dediğim gibi anlamını bilemem fakat mecazlı tabirler falan çıkarsa onları araştırmana yardım edebilirim. sonuçta kültürel de bir fark var.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

https://bidinte.band-findr.com/ şu siteye girip ilgili iletişim kanallarından bu şarkının ingilizcesi nedir diye sormak zor olmasa gerek? 1 yılda ilerlememe kaydedememek komik.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

https://bidinte.band-findr.com/ şu siteye girip ilgili iletişim kanallarından bu şarkının ingilizcesi nedir diye sormak zor olmasa gerek? 1 yılda ilerlememe kaydedememek komik.

Senin ilk bulduğun siteyi buraya koyup başkalarının uğraşın komik bulmak kadar değil bence ya. Bahsettiğin site bir müzik firmasının alt domainlerinden biri adamlar kayıt bile yapmıyor sadece internet üzerinden dağıtım yapıyorlar Guineu Bisseu menşeili bile değil site neyse üstün google kullanma becerin için teşekkürler eksik olma yinede.

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Asıl komik olan şimdiye kadar aklıma facebook un hiç gelmemiş olmasaymış bunlar entel dantel insanlar değil belki bir facebook hesabı vardır dedim ve şarkıcı adına açılmış hayran sayfasından kızı ile konuştum babalarının mirasını yaşatmak için sayfayı açık tutuyorlarmış adamda geçen sene vefat etmiş neyse sözleri en kısa sürede göndereceğini söyledi yardımcı olan,olmak isteyen herkese teşekkürler 

https://postimg.org/image/45r4fflkz/

Nikoteen tarafından 14/Eki/16 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ömer, 29 yıllık hayatımda senin kadar orjinal bir manyak görmedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yardım etme isteği içimize işlemiş herhalde, reflex olarak " işyerinde bilen varmı acaba" diye düşündüm ama yoookk adamlar Türkçeyi zor konuşuyor..

Bu arada kardeşim gözünaydın feys ten inşallah kısa sürede çevirin gelir... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Nikoteen bunu yazdı

Asıl komik olan şimdiye kadar aklıma facebook un hiç gelmemiş olmasaymış bunlar entel dantel insanlar değil belki bir facebook hesabı vardır dedim ve şarkıcı adına açılmış hayran sayfasından kızı ile konuştum babalarının mirasını yaşatmak için sayfayı açık tutuyorlarmış adamda geçen sene vefat etmiş neyse sözleri en kısa sürede göndereceğini söyledi yardımcı olan,olmak isteyen herkese teşekkürler 

https://postimg.org/image/45r4fflkz/

Bazen çözüm yanımızdadır :))

Bunu çok yaşadığım için anladım seni :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Sozler geldiginde konuda da paylas lutfen..

mclaren tarafından 14/Eki/16 06:39 tarihinde düzenlenmiştir

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
Toplam Hit: 5292 Toplam Mesaj: 38
bidinte guineu bisseu afrika portekizcesi