Ah Bu Öğrencilik Hayatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _KN_
    _KN_'s avatar
    Erkek

Öğrenci de olsa öyle yaşantımı olur elini atınca nereye girceği belli değil..

Çorlu'nun Yeni Mahallesi - ForumCorlu.com!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

abartmayın yaaa.öğrenciyiz bizde tertemizdi evimiz.bazı şeyleri bire bin katarak anlatıyosunuz

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

:) unt yı bitireili yaklaşık 10 sene oldu öğrencilik apayrı bişey o pisikolojide herşey caizdir :) elektirik kaçak olmayan ev yoktur en zından bizim zamanımızda öyleydi evde belidiyeden aşırdığımız 2 bank bir çöp kontaynırı vardı konteynırı elbise dolabı olarak kullanırdık temizdi:)  bütün para alkalo gider o çöp manzaraları normal  bizde olduğu görülmüştür ama ayda birde olsa cefakar sevgililer gelir evi baştan aşağı temizlerlerdi özledim o günleri :) paylaşan arkadaşa çok teşekür ederim

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

beyin bedava

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keokihamni
    keokihamni's avatar
    Erkek

bu kadar abartı olmasada bu resimlerde olanların hepsini kısmen yaşamaışımdır..

hayalleri yüzdürmek!!!! "refere refere finish please" Kova Yaşar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mperk
    mperk's avatar
    Erkek

nalet olsunki bizimki böyle götümü de yırtsam değişteremiyrm

En fazla 1 hafta temz kalır

Hamdolsun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek

Benim ev arkadaşı da yumarta kırdıydı tost makinesinde öğrenci zekası zekiyim diye. Sonra o yumurtaların artıklarını da tost makinesinde bırakmış 2-3 ay tost yiyemedik. Evden çıkarken 2 saat uğraştım onları temizlemek için. Ketı ile ısınıyordu birde öğrenci zekası zekiyim ayağına, hertarafı buhar yapıyordu odadaki elektronik eşyalar bozulurmu düşünmüyor tabi. Bulaşığa gelmez domuz gibi pis yaşar buzdolabından aldığını geri dolaba koymaz bozulur çürür halen dokunmaz, bisürü faremiz oldu o yavşak yüzünden. Çıktım evden kurtum sonunda :D

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
Toplam Hit: 10752 Toplam Mesaj: 48