folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [Anime] Anime Paylaşım Konusu

[Anime] Anime Paylaşım Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam terabaytlarca anime arşivledim yıllar boyunca. Şu anki piyasayı bilmiyorum ama şundan bir kaç sene öncesine kadar Türkiye'nin gördüğü en iyi fansub grubu olan AniAnka'da çevirmenlik, encoderlık, editörlük ve karaoke tasarımı yaptım. AniAnka bünyesinde bir trackerımız vardı. Piyasada kimse 720 pal encode çıkaramıyorken biz 1080 pal videoları çok küçük boyutlarda sunuyorduk tracker'dan. Para almıyorduk, bağış almıyorduk ve open tracker idi. Bu hizmete karşılık milletin bok atması ve bitmek tükenmek bilmeyen leech'ten başka bir şey görmedik. Bunun bir sebebi vardı, savaş verdiğimiz stream siteleri. Bugün bütün anime arşivimi silmiş durumdayım ve ben de animeleri internetten streamliyorum.

Uzun lafın kısası, arşiv için falan kasmayın. Devir değişti artık.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oki
    oki's avatar
    Erkek

hocam çıkmadı mı yeni bölüm

tuğra
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

@KrypT

söylediklerine katılıyorum devir değişti kısmı hariç :)

ben de zamanında bir fansub grubunda çalıştım kendi çapımda manga editörlüğü hariç.

artık çeviri yapacak olursam divxplanet'e koyarım.

izleyecek olursam da en az bir 720psini çekip bir yandan izlerken, bir yandan altyazı gömerim ve arşive atarım. dialup gençliğiz biz, gereksiz büyük boyut sevmem.

valla ben yıllar sonra çocuklarıma zorla izleteceğim şeylerin illa arşivini yapıyorum, onlar da bir elin parmaklarını geçmez film/dizi/anime olarak.

@oki

14. bölüm çıkmadı onun yerine 13.5 çıktı :)

buçuklu bölümler genelde konuyla alakasız gırgırına yapılan bölümlerdir.

senaryoya vakit kazandırmak için muhtemelen. çevirmenler çevirmeye layık görüp çevirirse ekleriz :)

baktım çevirisi yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oki
    oki's avatar
    Erkek

eyvallah teşekkürler

ben ilgiyle devamını bekliyorum

tuğra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Şu siktiri boktan shingeki no kyojin i bu kadar yüceltmeyin gözünüzü seveyim

Anime - Manga
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    Zachariah bunu yazdı

Biri mantıklı birşey demiş sonunda, 10 bölüm zor dayandım en son iyice suyu çıktı bastım küfürü bıraktım. Vasatın altında olan bir seri nasıl bu kadar abartıldı anlamış değilim. Boş zaman değerlendirmek için bile izlenmez gider tavana bakarım boş boş daha iyi.

Bugün kendinize bir güzellik yapın ve Steins;Gate izleyin, hayatınıza anlam katın. :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Zachariah bunu yazdı

katılıyorum valla ilk 1500 e bile giremez iyi animeler listesinde bence :P.

Daha düzgn birşey ile zaman öldürün derim

Örnekler: Steins;Gate, Death Note, Great Teacher Onizuka, Elfen Lied, Darker Than Black, Monster, Code Geass, Seirei no Moribito, vs vs.

The king is bleeding.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

aslında ilgi çekici bir anime shingeki no gyojin mangasını belli bir yere kadar okudum ama olay örgüsü kopuk ve şu var yavaş ilerliyor, yavaştan kastım dolu bir hikayesi vardır ve detayları anlatmak ister mangaka, ya da bir kaç sayı boş, kolay bölüm çizer kafasında ki güzel bir fikri boş bölümlerin ardından bir sayıya yansıtmak için,  ama bundaki detaylar o kadar sıkıcı ki katlanılmaz, hani gelecekte hikaye nasıl olur bilmem ama şu durumda pek iç açıcı değil. Sun ken rock gibi bir manganın animesi olsa doya doya izlesek.

mugen tarafından 09/Tem/13 04:16 tarihinde düzenlenmiştir

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

shingeki 13.5 (özet bölüm) eklenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

shingeki takip =)

Toplam Hit: 15624 Toplam Mesaj: 127