Antakyadan İzmire Nakliye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Malumunuz Antakya'da depreme yakalandık. Annemle babamı kaybettim. İzmire kaçtık bir şekilde eşimle annemi babamı gömdükten sonra. 
    Bir şeyleri yaparız toparlarız diyordum ama her şey çok para. Antakya'da yaşadığım ev hasarsız giriş kat. İçeride çatlaklar var. Eşyalar çıkartılabilir demiş AFAD. Ancak nakliyeye 15'ler 25'ler isteniyor. Tahribatta Hatay'da tanıdığı nakliyeci olan var mı acaba? Eşyalar bir transite sığar aslında. Var mı bu konuda tanıdığı olan. Birine yönlendirebilecek olan? 
    Sıfırdan başlıyoruz. Bari -1 başlamayalım diyorum. Yeni evlenmiştim bir sene önce. Bir şey söylemiyor eşim ama farkediyorum o da emanet gibi yaşıyor şuan. Ailemden bi o kaldı. Bari gönlünü hoş edeyim diyorum elimden geldiğince. 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek

o nakliyecilerin varya tüm gün nakliyecileri aradım tek tek hepsi fırsatçılık yapıyor bir asansör firması buldum 0554 371 37 76 asansörü saatlik kiralıyor saatine 2 bin istiyor bende depremzedeyim geçmiş olsn allah rahmet eylesin 

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

çok geçmiş olsun hocam. Allah rahmet eylesin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    romeo bunu yazdı

o nakliyecilerin varya tüm gün nakliyecileri aradım tek tek hepsi fırsatçılık yapıyor bir asansör firması buldum 0554 371 37 76 asansörü saatlik kiralıyor saatine 2 bin istiyor bende depremzedeyim geçmiş olsn allah rahmet eylesin 

Bana asansör değil de nakliye aracı lazım hocam giriş kat çünkü. Yine bi arayayım yarın. Belki uyguna da taşıyorlardır. 
    Çok teşekkür ederim hepinize. Umarım uyudukları yerde rahatlardır. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Sevgili tahribat ailesi bu arkadaş için bir konu açılsa da elden ne gelirse biraz yardım olsa nasıl olur organizatör müridler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

Sevgili tahribat ailesi bu arkadaş için bir konu açılsa da elden ne gelirse biraz yardım olsa nasıl olur organizatör müridler.

Hocam Allah razı olsun. Ama özelden birçok kişi yazdı zaten. Ben reddettim. Çok şükür yiyecek ekmeğimiz var. Belimi doğrultmam lazım yalnızca. Bir iki seneye toparlarız geri durumları. Yine de ince düşüncen için çok sağol ama ben gururuma yediremiyorum böyle şeyleri. Çok teşekkür ederim yine de

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

en ucuz 

izmirli 1 mürid transit bulacak .   kiralayıp   24 saat gidip alıp gelecen 

araç tanıdık olmadan zor

yada tam tersi  . o tarafta  mürüidler araç bula cak  ..  sen otobüsle antakya gidecen .. 

yüklenip getirecen

samaccc tarafından 05/Mar/23 00:15 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

en ucuz 

izmirli 1 mürid transit bulacak .   kiralayıp   24 saat gidip alıp gelecen 

araç tanıdık olmadan zor

yada tam tersi  . o tarafta  mürüidler araç bula cak  ..  sen otobüsle antakya gidecen .. 

yüklenip getirecen

Bence de mantıklı. Hatta buraya da bir konu açılsın. Müridin kiraladığı transitin parasını ve benzin hepimiz 3-5 atarak çıkartalım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı
    Varg bunu yazdı

Hocam Allah razı olsun. Ama özelden birçok kişi yazdı zaten. Ben reddettim. Çok şükür yiyecek ekmeğimiz var. Belimi doğrultmam lazım yalnızca. Bir iki seneye toparlarız geri durumları. Yine de ince düşüncen için çok sağol ama ben gururuma yediremiyorum böyle şeyleri. Çok teşekkür ederim yine de

Dostum yiyecek ekmeğin olabilir eyvallah. İnsanın sıkıntısı olabilir, derde düşmüş olabilir bu doğal bir şey herkesin başına gelebilir Allah sabır versin. Ama bunun adı yardımlaşmadır senin düşündüğün gibi bir şey değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Turkogludan esyalari aldik isk de asansor ayarladik. Asansörcü 2500 demişti. Sonra fiyat arttirip 4000 bin istedi o çocuğu. Dikkat edin hocam herkes firsatcilik yapıyor. 

2 - 3 tane baska asansörcü nosu var bende ama kefil olmam. İhtiyacı olan yazsin. 2 - 3 arasi fiyat cekmislerdi yuzyuze..

Megalados tarafından 05/Mar/23 01:29 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam ALLAH rahmet eylesin çok üzgünüm, ne diyeceğimi bilemiyorum bana özelden ulaşabilir misin yardımcı olmaya çalışayım.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 2003 Toplam Mesaj: 18
deprem nakliye