Antivirüs Kullananlar, Tavsiyeler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Çalınma oncesinde alisveris yaptin mi fiziksel

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Yıllardır lisanslı kaspersky premium antivirüs kullanıyorum. Aklıma gelenler Reklam engelleme, banka verileri, şifreleri koruma, yetkisiz girişleri önleme, ağ izleyici, e-posta-dosya antivirüsü, güvenlik duvarı, hızlı VPN, bilgisayarda gereksiz ve aynı isimli dosyaları temizleme, herşey var. Bilgisayarı da yormuyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsunglardaki otomatik engelleyici özelliğiyle kast ettiğim buydu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Çalınma oncesinde alisveris yaptin mi fiziksel

Temassız ödeme esnaf lokantasında yaptım hocam başka bir şey yok :d
    -
    Tüm cevaplar için teşekkür ederim hocalar ağzınıza sağlık

Avukat/Hukukçu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

Yıllardır lisanslı kaspersky premium antivirüs kullanıyorum. Aklıma gelenler Reklam engelleme, banka verileri, şifreleri koruma, yetkisiz girişleri önleme, ağ izleyici, e-posta-dosya antivirüsü, güvenlik duvarı, hızlı VPN, bilgisayarda gereksiz ve aynı isimli dosyaları temizleme, herşey var. Bilgisayarı da yormuyor.

Az önce bende satın aldım özelliklere henüz tam hakim değilim ama biraz beğendim gibi

Tek hoşuma gitmeyen şifre korumada google chrome gibi otomatik doldurması yok ekranda simge çıkıyor tamam tıkladım epostayı seçtim bir daha neden şifre için tıklatıyorsun seçmişim işte epostayı yaz oraya otomatik şifresini

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Bir çok antvirüs kullandım ama bazı dejavantajlarına rağmen kaspersky bence en iyisi.  Kaynak tüketimi yüksek, cihazı da yoruyor ama kullanmaya değer.

,

Come On Cj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

bu kart bilgileri sızma olayı ne? nereden kontrol ediyoruz?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

sık sık sanal kart oluşturun ve işlem sonrası silin ben öyle yapıyorum ne pc de ne  cepte çok sükür sıkıntı yaşamadım  dışardan apk yüklemem   gece yatarken kesinlikle neti kapatın

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
Toplam Hit: 2026 Toplam Mesaj: 29
antivirüs