Araç İçi Kamera Önerisi Kullanan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Vantuz al bir tane vantuz a sabitle sıcak silikon, cırt kelepçe 3m bant zamanla salar sıcak soğuk 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

Merhaba hocam bende bir yakınımın başına bir olay gelmişti ondan her ihtimale karşı alayım takayım dedim. Ben buradaki 360 G500H ı alıp taktım, çift kameralı (ön- arka) ve kontrol panelinde mini ekranı var. Şuana kadar hiç ihtiyacım olmadı inşallah ta olmaz. ama ara ara görüntüsüne sesine bakıyorum bir sıkıntısı var mı diye şimdilik bir sorun yok. inceleyebilirsiniz.

eyv hocam inceleyeyim bunda arada kayıt almıyor diye şikayet okudum ama sana denk gelmemeiş muhtemel kaç gb lik hafıza kartı kullanmıyorsun ne kadar süre kayıt ediyor 

Hocam tam hatırlamamakla birlikte en son 2 gün uzun yol yaptım varış noktamda baktığımda en son bir buçuk gün öncesine ait video ya ulaştım yani aşağı yukarı 15-16 saat felan çekim yapmıştı 32GB hafıza kartına. Şunu belirmekte fayda var ben ekstra bir ayar yapmadım fabrikadan gelen ayarlarla yaptı bu kaydı kalitede değişim olursa kayıt süresi artar ya da azalır, ha bir de ön arka iki kamera kaydını tuttuğunu hatırlatayım. Kolay gelsin.

Gayet yeterli 128 lik ile 3 4 gün orta kalite hafıza da tutar 

Motor çarptı adam ölse bişey olsa al başına bela kayıt yok delil yok 

Durumu müsait olan var ise muhakkak alıp taksın araca 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Ben m500 aldım geçen acayip birşey. Önde araba, yaya, motor var şeritten çıkma falan diye uyarıyor. Gece görüntüsü falan çok iyi. Plakalar gayet net. Tavsiye ederim. Özellikle ekransız model aldım camda görüntüsü rahatsız ediyor beni. İstersen örnek video vs. atarım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Ben m500 aldım geçen acayip birşey. Önde araba, yaya, motor var şeritten çıkma falan diye uyarıyor. Gece görüntüsü falan çok iyi. Plakalar gayet net. Tavsiye ederim. Özellikle ekransız model aldım camda görüntüsü rahatsız ediyor beni. İstersen örnek video vs. atarım. 

Bir bukle video alırsak memnun oluruz 1 kere alınacak cihaz 

Toplam Hit: 458 Toplam Mesaj: 15
araç içi kamera