Araç Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocalar  merhaba, Eşimin arabasını  değiştirmek istiyoruz. 2015 model Micra var otomatik vs. Satın almak isteyen  olursa satalım :)

her neyse 800-950k arasında bir bütcemiz var, Ford ecosport - opel crossland arasında  git geldeyiz kullanan yada onlara  para verilmez  aha şuna da  bak diyebileceğiniz bir model varmıdır ?  şimdiden teşekürler. Suv arıyoruz çakma  suv :))

AslanAmca tarafından 13/Eyl/23 15:07 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Bizde 2011 model oper corsa var modele gore fazla yipranmiş 2006 model astralar daha temiz duruyor.. biz ikinci el almistik corsayi..

O para ile temiz bir volkswagen alinir. Golf olur polo olur skoda olur audi olur. Polo olmasa da olur :)

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

Kardeşim eşine 2022 model hyundai i20 style otomatik vites aldı 875000 tl.İki gün oldu alalı.memnunlar,zaten çevre komşularıda bu modelden almışlar o yüzden bu model araç aldılar .herkes memnun.koreli hyundai japonları yakalayıp geçecek galiba.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaptanankara
    kaptanankara's avatar
    Erkek

Ben megane 1.5 blue dci icon paket kullanıyorum. Arabanın konforu, çekişi, bagaj hacminden oldukça memnunum. Uzun yolda da 5-5.5 arası bir yakıt tüketimi var sürüşe göre. 2019-2020 yakalarsan öneririm.

Avukat (Ceza ve Hukuk Davaları), Marka Vekili (Marka, Patent, Tasarım Tescili)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

0 dacia spring :) evin ikinci arabası olacaksa bence elektrikli olmalı

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Ben suvcuk diyorum bahsettiğin segmenti anladım :). Nisan mayıs gibi 2021 arona almıştım 830 a. Şimdi baktım da 1.1m civarına gelmiş. Bir iki sene yaşlısını bulabilirsen bütçen civarında tavsiye edebilirim. Bendeki xcellence paket. Gayet memnunum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

megan al geç .

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Opel almayı düşünüyorsanız grand Vitara alın daha garanti araç sağlam bozulmaz sürpriz çıkarmaz Opel ler gbi.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Opel almayı düşünüyorsanız grand Vitara alın daha garanti araç sağlam bozulmaz sürpriz çıkarmaz Opel ler gbi.

Bütçeyi  geçiyor abi bizim :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

müridler selam

kendim araç için bakıyorum. araçtan çok anlamadığım için sizlere de bir danışmak istedim (çok sorma kafan karışır diyorlar ama sorucaz yapcaz bişi yok :W) 

bütçem 700-800k arası. malum 0 gelmiyor bu fiyata gelende i10 vs onuda almam daha iyi aq 

her neyse araçtan beklentim biraz seri olsa yeter, konfor ve müzik dinlemek daha önemli benim için. geçen bayram clio ile çanakkale git gel yaptım 3-4 saat arabayı kullanınca sanki sikmişler gibi yordu otomatik olmasına rağmen.

aklımda marka / modelleri en minimuma şu şekilde indirdim;

i30 (50-100k km bandında sarı sitede seçenekler mevcut)

i20 (full paket geliyor yine 50-100k km bandında)

ford focus / benim için eksisi genelde sedan model olması ama abimde de focus var kullanırken nedense o alırsın ford olursun lordda ki lord olma olayını veremedi bana bilemedim.

Astra (50-100k km bandında sarı sitede seçenekler mevcut)

benim gönlüm astradan yana olumsuz bir piston olayı geçiyor internette ama araca özel bir yağ varmış sanırım kullanırsan sıkıntı yaşamazsın diyorlar. 

değerli yorumlarınızı beklerim

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

müridler selam

kendim araç için bakıyorum. araçtan çok anlamadığım için sizlere de bir danışmak istedim (çok sorma kafan karışır diyorlar ama sorucaz yapcaz bişi yok :W) 

bütçem 700-800k arası. malum 0 gelmiyor bu fiyata gelende i10 vs onuda almam daha iyi aq 

her neyse araçtan beklentim biraz seri olsa yeter, konfor ve müzik dinlemek daha önemli benim için. geçen bayram clio ile çanakkale git gel yaptım 3-4 saat arabayı kullanınca sanki sikmişler gibi yordu otomatik olmasına rağmen.

aklımda marka / modelleri en minimuma şu şekilde indirdim;

i30 (50-100k km bandında sarı sitede seçenekler mevcut)

i20 (full paket geliyor yine 50-100k km bandında)

ford focus / benim için eksisi genelde sedan model olması ama abimde de focus var kullanırken nedense o alırsın ford olursun lordda ki lord olma olayını veremedi bana bilemedim.

Astra (50-100k km bandında sarı sitede seçenekler mevcut)

benim gönlüm astradan yana olumsuz bir piston olayı geçiyor internette ama araca özel bir yağ varmış sanırım kullanırsan sıkıntı yaşamazsın diyorlar. 

değerli yorumlarınızı beklerim

Hocam astra j var bizde 2013 model 200k yol yaptım onunla.Sadece yağ soğutucu sıkıntı  cıkarmıştı. 

Toplam Hit: 944 Toplam Mesaj: 14
araç