folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arıtma Cihazı Tavsiye Ve Yorumlar

Arıtma Cihazı Tavsiye Ve Yorumlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Selam evime bir adet arıtma cihazı almak istiyorum Rainwater ve Amway genelde önerdiler ama fiyat performans mı bilemedim öneriniz var mıdır? Marka veya Cihazların kullanımı hakkında. Çok kararsız kaldım yetişin :)

Söylediklerinle değil yaptıklarınla yaşarsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

rainwater fena geçiriyor. üşenemezsen trendyoldan falan kendin alıp tak. mineral filtresi olsun 6-7 filtreli olsun yeter. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

rainwater fena geçiriyor. üşenemezsen trendyoldan falan kendin alıp tak. mineral filtresi olsun 6-7 filtreli olsun yeter. 

Abi üşenmem tabi ama atık su önemli 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

waterbox kullanın biz öğrenci yurtlarında kullanıyoruz mis gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam çalıştığım ofis de rainwater tezgah üstü olandan var, suyun tadı gayet güzel sıcak su için çocuk kilidi dahil var. Yılda 1 sefer filtresi değişiyor. Bende parasının hakkını verir ne kadar sürede kendini amorti eder hesaplamak lazım. Hocam bide bunların sodalı versiyonu çıktı hem arıtma normal su ve soda yapıyor gazlı ama fiyatı nedir bilmiyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

takip

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

1,5 yıl önce İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım bu sürede. Kullanıma göre 6 ayda bir veya yılda 1 filtre değişimi yapılıyor. İlk filtre değişimini servise yaptırdım, ikinci değişimi kendim yaptım, çok basit. Ben hepsiburada'dan 1.670 liraya almıştım, şimdi 2.800 tl olmuş. Memnunum, Tavsiye ederim.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek

Birde şimdi gördüm Biohidrojen diye bi marka var listelerde 1.ci sırada hep.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Ben yaklaşık 2 yıldır arçelik in kiralama sistemini kullanıyorum bu ay sözleşmem bitecek ne kadar olucak aylık bilmiyorum ama 2 yıldır ayda 150tl ödüyorum. 6 ayda bir gelip 4 filtrenin 3 ünü değiştiriyorlar 2 yılda birde 4. filtre değişiyor. Akvaryuma, köpeklere, kendimize ve meyve sebze yıkamaya kullanıyorum gayet memnunum. Herhangi bir beko yada arçelik bayisine gidip bilgi alabilirsin hocam. Aselsan felan full bunun sebil modeline geçmiş eskiden çalıştığım ofisede aldırmıştık gayet memnunum bi sorun olduğunda da gelip hallediyorlar ücretsiz şekilde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

hiç marka ile uğraşma kendin al kur derim hocam ihlastan bursa bodrumdaki salonlar için aldım bursadaki servis hemen ilgilendir geldi kurdu bodrum günlerce oyaladı sonra iptal edin dediğimde tutuşup hemen gelip kurdular ama kurarken tesisata zarar vermişler sürekli su akıtmaya başladı durumu anlattım ben geldiğimde de su akıtıyorrdu dedi. Madem orası su akıtıyordu dolap neden çürümedi madem su akıtıyordu sen geri zekalı mısın bizi uyarmıyorsun da oraya kuruyorsun vs yüklenince onların bozduğu ortaya çıktı ama hiçbir müdahale yapmadılar malın arkasında durmuyorlar. bende sinirlendim söktüm attım. piyasadaki markaların çoğuna bak zaten tipleri de aynı klasik çinde üretip üzerine kendi markalarını yazıyorlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Ben yaklaşık 2 yıldır arçelik in kiralama sistemini kullanıyorum bu ay sözleşmem bitecek ne kadar olucak aylık bilmiyorum ama 2 yıldır ayda 150tl ödüyorum. 6 ayda bir gelip 4 filtrenin 3 ünü değiştiriyorlar 2 yılda birde 4. filtre değişiyor. Akvaryuma, köpeklere, kendimize ve meyve sebze yıkamaya kullanıyorum gayet memnunum. Herhangi bir beko yada arçelik bayisine gidip bilgi alabilirsin hocam. Aselsan felan full bunun sebil modeline geçmiş eskiden çalıştığım ofisede aldırmıştık gayet memnunum bi sorun olduğunda da gelip hallediyorlar ücretsiz şekilde.

Bunu bi sormak lazım.

Toplam Hit: 1702 Toplam Mesaj: 28
su aritma