folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Balgamdan Nasıl Kurtulunur?

Balgamdan Nasıl Kurtulunur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Hiç Birşey Yapma Kardeş Git Gögüs Hastanesine Tedavi Tüberkiloz Yani Verem Olmuşsun Büyüh ihtimalle Olmasan Bile Olursun

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

KOAH olabiliten de var malesef doktora git...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Sakın sakın o halinle mentollü sigara içme tahrişi aşırı derecede azdırır .

Sigara markasını değiştirme hep aynı markadan git sigara değiştirmek balgamı aşırı derecede azdırır .

Nargile felan içiyosan ayda yılda birde olsa onuda içme tahriş yapar .

Büyük olasılıkla sigara bogazında büyük denilemiyecek yaraya yol açtı veya aşındırdı sigarayı 4-5 gün içme bol meyve sebze ye onu yapamıyorsan ;

Hafif sigaralar iç ve az miktarda iç atıyorum günde 1 paket içiyorsan kendini sık günde 10 tane iç onuda nasıl yaparsın açıklayayım ;

Dışarıya çık arkadaş çevrenle vakit geçir ama çok sıkılmayacagın bir şeyler yapın bi sigara yak atıyorum ilk sigaran olsun canın ne kadar sürede istiyorsa ertele atıyorum ilk sigaranı içtin yarım saat sonra canın istemeye başladı 1.30 saat sonra iç 2. sigarayı .

Asitli içeceklerden uzak dur ne sıcak iç ne de soguk hep ılık iç yoksa daha kötü olursun .

Boğazını sıcak tut ne olursa olsun atkı ile sar bu bogazın rahatlamasına yardımcı olacaktır .

1 - 2 günde olsa ciğerlerini rahatlatmaya bak .

Ne doktorum ne başka bir şeyim öğrenciyim ama tecrübelerim konuşuyor dediklerimi yap kaybetceğin hic bir şey yok kazanacağın bir şeyler var .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Balgam Cıkması iyidir Balgam Cigerde Yapışan Şeylerdir Cigere Yapışmasından Daha iyidir cıkması Balgam Cıkmasa Nefes Alamazsın Devamlı Öksürürsün En iyisi Bir Verem Savaş Dispanserine Yada Gögüs Hastanesine Git Film Çekil Balgam Testi kan testi Yaptır

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

boşu bırak dolusuna başla hiçbirşeyin kalmaz.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

murdery bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:

puskullu, seni ilgilendirmez ama varsa denenmiş kocakarı ilacı  gibi birşey arıyorum

http://www.uzmantv.com/balgam-nasil-tedavi-edilir                 hocam burda koca karının teki anlatmış....yardımcı olur mu bilmem.........ayrıca sigarayı bırak puroya başla...neredeyse aynı fiyat oldular :)

hoca puro içe zıgara aynımı yahu. Birini içine çekiyon diğerini ağızına doldurup tadını alıp bırakıyorsun. çok fark var

hocam benim için farketmez tütün olsun yeter...herşeyi sigara niyetine içmişliğim var...bazen sigara bulamazdım çay,nane sarar içerdim...bok gibi para olunca da küba malı alıp içerim...ayrıca puroyu içine çekince adamda ciğer felan bırakmıyo tam benim istediğim işte

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Kronik bronşit olabiliten yüksek doktora git diyeceğim ancak hala durumun ciddiyetinin farkına varamamışsın, Sallama olm böyle şeyleri git doktora adam akıllı incelesinler yarın götünden solursun bak ona göre

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

e2 bunu yazdı:

Sakın sakın o halinle mentollü sigara içme tahrişi aşırı derecede azdırır .

Sigara markasını değiştirme hep aynı markadan git sigara değiştirmek balgamı aşırı derecede azdırır .

Nargile felan içiyosan ayda yılda birde olsa onuda içme tahriş yapar .

Büyük olasılıkla sigara bogazında büyük denilemiyecek yaraya yol açtı veya aşındırdı sigarayı 4-5 gün içme bol meyve sebze ye onu yapamıyorsan ;

Hafif sigaralar iç ve az miktarda iç atıyorum günde 1 paket içiyorsan kendini sık günde 10 tane iç onuda nasıl yaparsın açıklayayım ;

Dışarıya çık arkadaş çevrenle vakit geçir ama çok sıkılmayacagın bir şeyler yapın bi sigara yak atıyorum ilk sigaran olsun canın ne kadar sürede istiyorsa ertele atıyorum ilk sigaranı içtin yarım saat sonra canın istemeye başladı 1.30 saat sonra iç 2. sigarayı .

Asitli içeceklerden uzak dur ne sıcak iç ne de soguk hep ılık iç yoksa daha kötü olursun .

Boğazını sıcak tut ne olursa olsun atkı ile sar bu bogazın rahatlamasına yardımcı olacaktır .

1 - 2 günde olsa ciğerlerini rahatlatmaya bak .

Ne doktorum ne başka bir şeyim öğrenciyim ama tecrübelerim konuşuyor dediklerimi yap kaybetceğin hic bir şey yok kazanacağın bir şeyler var .

valla zorlarsam 1 hafta sigara içmeden dayanabileceğimi düşünüyorum :| daha önceki bırakma çabalarımda en fazla 1 hafta 10 gün dayanabildim zira :|

Tavsiyelerin için sağol hocam.

Öteki müridlere de teşekkür ederim. 

ottomanmurat direk teşhis koymuşsun ölüm tellalı gibi açtım verem belirtilerini uymuyor da değilller :|

Verem hastalığının belirtileri sadece bu hastalığa özgü değildir. Bir çok akciğer hastalığında bu belirtiler görülebilir. Verem hastalarında en çok görülen belirti öksürüktür. Öksürük sırasında hasta balgam çıkarabilir. Balgam çıkarma ve kan gelmesi hastalığın kronikleşmiş olabileceğinin bir göstergesi olabilir. Fakat hastalığın başlangıç döneminde nadir de olsa bu durum gözlenebilir. Halsizlik, iştahsızlık, kilo kaybı, öksürük ve gece terlemesi hastalığın ilk belirtileridir. Kişi genelde bu durumun verem olabileceğini düşünmez. İlerlemiş verem hastalığında akciğerdeki hasar sonucu nefes almada güçlük çekilebilir. Hastanın ateşi artar.

Temel olarak öksürük demiş ama benim öksürüğümün sebebi balgam olması öksürmekle beraber balgam çıkmıyo. balgam öksürmeme sebep oluyo :| Bazı sabahlar "ayda 2-3 kere olur olmaz" kanlı balgam da geliyo ama o kanın dişeti kanamalarımdan da balgama yapışmış olabileceğini düşünüyorum. Ateş, halsizik vs yok. nefes almada güçlük çekmiyorum. sadece koşunca falan o da her sigara içende olduğu kadar.

ama şimdiye kadarki tavsiyeleri uyguladıktan sonra en azından azalma bile olmazsa uzun bi aradan sonra Hastanaye ya da Verem Savaş Dispanserine gitmeyi düşünüyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

hıııhh gııııık puuuh

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    Hey gdi tahribat ne hallere düştü, konuya bak amk..
Toplam Hit: 20021 Toplam Mesaj: 43