folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bayram Kutlamasini Bilmeyenler

Bayram Kutlamasini Bilmeyenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Diyarbakır'da Nevruz Bayramı coşkuyla kutlandı. Bağlar ilçesinde düzenlenen kutlamalara binlerce kişi katıldı. Nevruz coşkusuna eline oyuncak kalaşnikof tüfek verilen küçük bir çocuk gölge düşürdü.

Devami: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11260818.asp?gid=229

Bayramin icinde eden zihniyet iste burada. Kucucuk cocugun eline oyuncak silah verip resmini cekenler.

Bu serefsizlerin ektikleri nifak tohumlari er ya da gec kendilerini bulacak. Herkes ektigini bicermis. Arkadaslar su serefsizlere iki cift soz soyleyecek olanlar yazsin konuya.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

o soysuzları insan sınıfına koymadığım için söylicek söz bulamıyorum.ama buna müsade eden bu kadar götlerini kaldıran sözde büyüklere yazıklar olsun ihanet içindeler ama görebilene.

edit:kudurmuşcasına vatanı satıpta kendini kahraman vb ilan eden şerefsizlerin asılacağı günleri heyecanla bekliyorum.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Diyarbakır'da Nevruz Bayramı coşkuyla kutlandı. Bağlar ilçesinde düzenlenen kutlamalara binlerce kişi katıldı. Nevruz coşkusuna eline oyuncak kalaşnikof tüfek verilen küçük bir çocuk gölge düşürdü.

Devami: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11260818.asp?gid=229

Bayramin icinde eden zihniyet iste burada. Kucucuk cocugun eline oyuncak silah verip resmini cekenler.

Bu serefsizlerin ektikleri nifak tohumlari er ya da gec kendilerini bulacak. Herkes ektigini bicermis. Arkadaslar su serefsizlere iki cift soz soyleyecek olanlar yazsin konuya.

hocam nevruz bayramı nedir? neden kutlanır? bunları öğrenmem lazım öncelikle :D ancak şu kadarını söyleyebilirim nevruz bayram fln değil benim gözümde! eskiden bayram olabilir ama şuan bayram adı altında pkklıların apocuların gösterisine dönmekte... nevruz bayramında apo pankartları acılmakta silahlar konuşmaktadır! maalesef bu haldeyiz ve tek sebebi de yeterince bilgilendirilmeme... özellikle doğudaki halkın eğitim görmemesi gerçekleri bilmemesi teşvik edilmemesi yatırım yapılmaması vs. bu hale getirmektedir. öyle bir duruma geldi ki türkiye batı aşırı gelişirken doğu da bir o kadar hız ile gerilemektedir. sanki onlar bu ülkenin vatandaşı değilmiş gibi dışlanmaktadır... oradaki insanlarınsa yaptığı daha da büyük yanlış kendilerine hizmet edecek insanları seçebilme haklarını düzgün kullanmayı seçmek yerine dağa cıkıp kendilerini bu şekilde ifade edebileceklerini sanmaları... sonucsa daha da büyük düşmanlıklar...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

hocam nevruz bayramı nedir? neden kutlanır? bunları öğrenmem lazım öncelikle :D ancak şu kadarını söyleyebilirim nevruz bayram fln değil benim gözümde! eskiden bayram olabilir ama şuan bayram adı altında pkklıların apocuların gösterisine dönmekte... nevruz bayramında apo pankartları acılmakta silahlar konuşmaktadır! maalesef bu haldeyiz ve tek sebebi de yeterince bilgilendirilmeme... özellikle doğudaki halkın eğitim görmemesi gerçekleri bilmemesi teşvik edilmemesi yatırım yapılmaması vs. bu hale getirmektedir. öyle bir duruma geldi ki türkiye batı aşırı gelişirken doğu da bir o kadar hız ile gerilemektedir. sanki onlar bu ülkenin vatandaşı değilmiş gibi dışlanmaktadır... oradaki insanlarınsa yaptığı daha da büyük yanlış kendilerine hizmet edecek insanları seçebilme haklarını düzgün kullanmayı seçmek yerine dağa cıkıp kendilerini bu şekilde ifade edebileceklerini sanmaları... sonucsa daha da büyük düşmanlıklar...

Şu doğu geri kaldı ondan böyle oldu edebiyatina alışamadım gitti. Karadeniz doğudan daha beter. Dağlara çıkan yok orda. Sivasda doğu sayılır yada erzurum yada ardahan. Oralar çok mu gelişmiş  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    Boldpilot kralsın hocam :)

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

HolygaN bunu yazdı:
    crafty bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

Şu doğu geri kaldı ondan böyle oldu edebiyatina alışamadım gitti. Karadeniz doğudan daha beter. Dağlara çıkan yok orda. Sivasda doğu sayılır yada erzurum yada ardahan. Oralar çok mu gelişmiş  

Bide Kars var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Evet oralar da geri kalmış ama ordakilere kimse sen kürtsün, veya sırf hakaret etmek için, "şşş kürt, gel buraya" denmemiş. Ha bu şehrin göbeğinde bomba patlatmayı, masum insanları, askerlerimizi öldürmeyi haklı göstermez ama 2 bölge arasında bir fark var.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Diyecek bir laf bulamıorm. Allah'a havale ediyorum bu şerefsizleri.

Ben bu insanları anlamıyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Evet oralar da geri kalmış ama ordakilere kimse sen kürtsün, veya sırf hakaret etmek için, "şşş kürt, gel buraya" denmemiş. Ha bu şehrin göbeğinde bomba patlatmayı, masum insanları, askerlerimizi öldürmeyi haklı göstermez ama 2 bölge arasında bir fark var.

Bana bugune kadar şş kürt gel buraya diyende olmadı. 

Kürt Türk meselesi değil bu. Kan meselesı 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Concept

sen çok gereksiz birisin.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2822 Toplam Mesaj: 13