folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyin Kanaması

Beyin Kanaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yaa arkadaşlar bilirsiniz ben bundan geçirdim. bunun ne gibi avantajları olabilir (: sonuçta herkesin geçirebileceği bişey değil çok tantanalı mevzuu ama ben geçirdim. artık yürüyebilme ve konuşma hariç günlük ihtiyaçlarımı görebiliyom. öyle bi aklıma geldi de sorayım dedim. beyin kanaması sonrası şöyle şeyler yapabilir falan hiç duyan eden varmı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

çok spesifik bir durum valla. Bi topluluk kur desek tek üyesi sen olursun hocam şanslı birisin :)

en büyük avantajı şuan aramızda olman hala :=)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

yaa arkadaşlar bilirsiniz ben bundan geçirdim. bunun ne gibi avantajları olabilir (: sonuçta herkesin geçirebileceği bişey değil çok tantanalı mevzuu ama ben geçirdim. artık yürüyebilme ve konuşma hariç günlük ihtiyaçlarımı görebiliyom. öyle bi aklıma geldi de sorayım dedim. beyin kanaması sonrası şöyle şeyler yapabilir falan hiç duyan eden varmı?

İkinci kez beyin kanaması geçirme riskin çok düşük, ihtiyarlıkta aşırı stretsen gerginlikten beyin kanaması geçiren çok insan var muhtemelen onlardan birisi olmayacaksın. Bir de beyin kanaması geçirenlerin hayatlarınının daha sonraki sürecinde daha relaks insanlar olduğu söylenir, başka bir faydası yok sanırım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

İkinci kez beyin kanaması geçirme riskin çok düşük, ihtiyarlıkta aşırı stretsen gerginlikten beyin kanaması geçiren çok insan var muhtemelen onlardan birisi olmayacaksın. Bir de beyin kanaması geçirenlerin hayatlarınının daha sonraki sürecinde daha relaks insanlar olduğu söylenir, başka bir faydası yok sanırım.

evet hocam daha relaks olduğum doğru. pek bişey umursamıyom. daha ne olabilir ki ne yaşayabilirim diyorum kendi kendime. relakslığımın kanıtı annem 55 babam 60 yaşlarında onlara daha yeni evliyken neler yaptıklarını sordum :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun. arkadaşın da dedigi gibi en büyük özelligi hala bize yazabilyor olman :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

Öncelikle geçmiş olsun. arkadaşın da dedigi gibi en büyük özelligi hala bize yazabilyor olman :)

+

@retret  dediklerine hiç katılmıyorum. risk azalmaz aynı kalır veya artar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Beyin kanamasından sonra süper güçler edindim, tanrıyla peygamberle konuştum falan diyerek 3-5 kişiyi inandırdıktan sonra bi tarikat da sen kurabilirsin :) piyasa şarlatan şeyhli tarikatlarla dolu =D

( sözüm meclisten dışarı )

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Hocam bir sağlık bloğu açıp deneyimlerini paylaşabilirsin . Ceviz yedim kurtuldum tarzı xD

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

amcam geçirdi. Bayağı bir yoğun bakımda kaldı.

Adam eve geldiğinde gece uykusundan inip mahalleyi turluyor başka mahallelere gidiyordu.

Takip ediyordum bir şey olacak diye.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

evet hocam daha relaks olduğum doğru. pek bişey umursamıyom. daha ne olabilir ki ne yaşayabilirim diyorum kendi kendime. relakslığımın kanıtı annem 55 babam 60 yaşlarında onlara daha yeni evliyken neler yaptıklarını sordum :D

Kesinlikle çok rahatsın sonra buraya yazdın :D

abim benim ya kapadın mı site açıklarını

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ebru Gündeş var bu işten tek karlı çıkan hacı abi. :-)))))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 2581 Toplam Mesaj: 20
beyin kanaması