Bilgisayar Sandalyesi/Koltuğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Hocalar 100-300 bandından bilgisayar sandalyesi bakıyorum 2 adet alacağım var mı rahat bi sandalye önerisi olan bazı günler 10-15 saat pc de kalabiliyorum uzun süreli kullanımda yormayacak bişey ariyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

takip.. 250 den asagı bulaman.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tavsiye . SPOR YAPIN  

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

geçen sene ben de o aralıkta başlayıp 500 küsürlere çıkmıştım, sonra alamadım, şimdi o koltuklar 1000 lira civarı olmuş.

oyuncu koltuğu diye satılan koltuklar daha konforlu sanırım, aslında sağlam bi tane alıp uzun süreli kullanmalı.

300 liraya anca ofis koltuğu felan var sanırım, arkası küçük, sadece yukarı aşağı oynayan, arkaya yaslanmayan tiptekiler.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Holiday HK510 +yastık desteğiyle fiyat performans bakımından en çoşkulu verimi alırsın,

alengirli bilgisayar saldalyeleri hem çabuk kırılıyor hem de yaz günleri çekilmez oluyor...

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Her bahar döneminde açılan standart konulardan :))

Tavsiye olarak paraya kıyın üç kuruş kıytırık koltuklar belinizi ve boynunuzu mahvediyor. Ortopedik koltuklar var araştırmanınızı tavsiye ederim

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

plastik sandalye ile ilgili görsel sonucu

f/p ürünü olarak tavsiye ederim hocam... 2 senedir kullanıyorum bundan aldığım konforu bir çok pc sandalyesinde alamadım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

tavsiye veren arkadaşlar çok yardımcı oldu sağolsunlar sayelerinden aradığım koltuğu inanılmaz bir fiyata almış oldum üstelik bu kadar detay vermeme gerek yokmuş sadece bilgisayar koltuğu yazmak yetiyormuş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

350 liraya almıştım hardal sarısı olanı geçen sene memnunum, incele istersen. https://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=byaspen

Arayan yok, Soranı skim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu tarz şeyler ikinci elde çok ucuza gidiyor hocam, geçen sene sıfır fiyati 450 civarı olan bitane ikea koltuğu letgodan 50 liraya aldım, bir sorunu da yoktu. ikinci ele de bir bak belki istediğine yakın bir şey bulursun.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla ben bilgisayar koltuğunda rahat ederim diye aldım bir tane, ama baktım olmuyor, normal yemek masası sandalyesi üstüne yumuşak pofuduk bir minder koyup, Bilgisayar masamında alt kısmına ayaklarımı uzatabileceğim bir şekilde banyo havlusunu iki kat yaparak asma usul ile bağladım, astığım banyo havlusununda üstüne pofuduk minder koydum, oh mis keyfi böylece yakaladım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3662 Toplam Mesaj: 26
pc taburesi