Bluetooth Kulaklık Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

samsung level link ile hs3000 arasında kaldım farkları nelerdir bulamadım bilen var mı ? acaba fiyatları aynı gibi

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

samsung level link ile hs3000 arasında kaldım farkları nelerdir bulamadım bilen var mı ? acaba fiyatları aynı gibi

hs3000 var bende çöp. level serisi daha sonra çıktı onun ses kalitesini bilmiyorum hs yi denemek istersen kargoyla göndereyim dene geri yollarsın kargo ücretleri senden olacak şekilde

1 ay önce başka bir iş için alındı jac çıkışı oldugundan dolayı verimli olmayınca kaldırdım.

beğenirsende sıfırının yarı fiyatına vereyim. 

PanxeR tarafından 02/Şub/17 18:49 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

dünya kadar bluetooth kulaklık kulallandım ve sattım en rahat ettiğim ve iyi ses kalitesi aldıgım 

LG HBS800 

http://www.lg.com/tr/akilli-telefon-aksesuarlar/lg-HBS800

jbl destekli modeldir , 6 saat dinleme süresi sunar , koşarken üst baş değişirken kavga ederken üstünüzden düşmez. ağırlık rahatsızlık etmez ses kalitesi oldukça iyi.

Bunun günahı nedir iphone ile uyumlumu kanka

ben alırken 160 TL di  , iphone ile tam uyumlu batarya seviyesini bile görebiliyorsun sağ üstte 

http://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/lg-hbs-800-mikrofonlu-bluetooth-kulaklik-257424014-P151274614?icid=990001_prudsys_home

BU adam 53 TL ye satıyor şuan 

bunlar sahte bazı yerlerde redhox felan yazıo markası amazon usa da 150 tl fiyati bu fiyattan ucuza bulursanız itibar etmeyin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    nessaj bunu yazdı

şu ilki çok hoşuma gitti ama tr'ye kargo yokmuş -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

hs3000 var bende çöp. level serisi daha sonra çıktı onun ses kalitesini bilmiyorum hs yi denemek istersen kargoyla göndereyim dene geri yollarsın kargo ücretleri senden olacak şekilde

1 ay önce başka bir iş için alındı jac çıkışı oldugundan dolayı verimli olmayınca kaldırdım.

beğenirsende sıfırının yarı fiyatına vereyim. 

Bi akrabam kullaniyor ben onda gordum aklima yatti hatta onun sayesinde bluetooth kulaklik arayisina girdim yani ondam hs yi begeniyordum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

jabra'nın modellerine bak hocam kaliteli ürün tavsiye ederim

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kiNki bunu yazdı

jabra'nın modellerine bak hocam kaliteli ürün tavsiye ederim

hocam çok pahalı

hs3000 ve linkin farkı ne acaba?

ikili olup titreşimli yakalı yok sanırım.

Toplam Hit: 2421 Toplam Mesaj: 18
tavsiyesi bluetooth kulaklık