folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (Alacağım)

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (Alacağım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

biraz eski bir teknoloji ama lg hbs-800 kullanıyorum. konuşma sesi çok iyi şarz güzel gidiyor. son sesi biraz kısık fakat aktif gürültü engelleme özelliği ile özellikle metro otobüs vb yerlerde dış sesi tamamen kapatıyor. 4 cam açık arabada takıyorum tık ses bırakmıyor. bütçene uygun tavsiye ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyacım var. Yeni model telefonlarda Jack girişi olmadığından mecbur bluetooth alacağım. İnternette araştırdım çok model var. Yorumlara baktım kimisi sesi kötü, kulağa oturmuyor, dışarıdan ses alıyor, konuşma kalitesi kötü diyor bir dünya olumsuz yorum var. Biraz daha beklemek mi lazım yoksa piyasada güzel kulaklar var da millet mi trol yapıyor.

Kullananlar memnun kalanlar tavsiye verebilir mi?

Bütçe 250 tl ye kadar

https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/xiaomi-mi-6-ceramic-type-c-kulaklik-donusturucu-orjinal-ky-170-P371763190

Şundan aldım ben 25 liraya. Gayet memnunum :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM?magaza=Hepsiburada

ben bunu kullanıyorum bundan önce 2 tane aldım telefon görüşmesi yapamadığım için iade ettim. Bunda sıkıntım yok memnunum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM?magaza=Hepsiburada

ben bunu kullanıyorum bundan önce 2 tane aldım telefon görüşmesi yapamadığım için iade ettim. Bunda sıkıntım yok memnunum

Bende Hanıma Aldım Bundan 6-7 Ay Oldu Gayet Memnun Bizim Sıpa Yere Attı Birkaç Kez Ama Çalışıyor Sorunsuz Memnunuz.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyacım var. Yeni model telefonlarda Jack girişi olmadığından mecbur bluetooth alacağım. İnternette araştırdım çok model var. Yorumlara baktım kimisi sesi kötü, kulağa oturmuyor, dışarıdan ses alıyor, konuşma kalitesi kötü diyor bir dünya olumsuz yorum var. Biraz daha beklemek mi lazım yoksa piyasada güzel kulaklar var da millet mi trol yapıyor.

Kullananlar memnun kalanlar tavsiye verebilir mi?

Bütçe 250 tl ye kadar

Hocam bende 

Huawei FreeBuds Lite TWS Bluetooth Kulaklık IPX4 - Siyah (Kendim aldım)

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık (Hediye)

bu ikisi var. İki ürün ne malzeme kalitesiyle ne ses kalitesiyle ne de mikrofon kalitesiyle birbiriyle kıyaslanamaz. Huawei her anlamda kat be kat üstün.

Fakat ben Huawei' yi aldığım zaman ki fiyatına bir bak bir de şimdi ki fiyatına bak. Bu paraya değer mi orası senin tercihin. Ama Xiaomi' nin fiyatı Huawei' yi aldığım zamandan beri hala aynı.

Sonuç olarak ikiside işimi görüyor. Tamamen duygusal. :)

BaD_BoYs tarafından 14/Eyl/20 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-true-wireless-earbuds-basic-s-bluetooth-kulaklik-p-43126590 bu var bende gayet memnunum sarj,ses kalitesi felan cok iyi yani 200tl'lik jbl-sony kulakliklarla es deger ses kalitesi var. tek sorun mikrofon. ortam seslerini cok aliyor 

bu kulaktıktan bende de var şöyle bir saçmalığı var

kulaklıkları kutudan çıkarttığında açılıyor ya 

kutunun şarjı bitince kutudan çıkarttım diye algılayıp kulaklıklar açılıp telefona bağlanıyor :|

arama felan geldiğinde saçma sapan şeyler

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 2159 Toplam Mesaj: 28
bluetooth kulaklık