Breaking Bad

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı 

Hannibal, Da vinci's Demons adlı idzileri de izlemelisiniz bence. Çok eksik kalmış onlar. 

eyvallah hocam bu diziler bitmiş mi halem devam mı? bitmiş olması tercihimdir beklemeyi hiç sevmem :F

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

nerden izledin link atıver 

bende saracak bişey arıyodum 

full baştan izlim

torrentten indirdim hocam 1080p full hd olarak izledim. istersen torrentlerini vereyim istersen online izleyebileceğin link ama torrentten indirip izlemen daha iyi olur bence.

the wirea başla diyenler var the wireı izleyen varsa nasıl breaking badin boşluğunu doldurabilir mi ?

@MMB hocam bitirilmeyecek gibi değil ki sen izledin mi bu diziyi ?

salihgs tarafından 26/Tem/14 03:43 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    sirri bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı 

Hannibal, Da vinci's Demons adlı idzileri de izlemelisiniz bence. Çok eksik kalmış onlar. 

eyvallah hocam bu diziler bitmiş mi halem devam mı? bitmiş olması tercihimdir beklemeyi hiç sevmem :F

Ben de bitmiş olanları tercih ediyorum genelde fakat bu ikisi devam ediyor ne yazık ki.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Bu arada aşağıdaki dizileri hepsini izledim, izlemeye devam ediyorum. İzlemediğiniz dizileri gözden geçirip aradan seçim yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Supernatural, the big bang theory,  himym, breaking bad, arrow, game of thrones, the walking dead, shameless, suits, fringe, prison break, person of interest, vikings, dexter, davinci's demons, sherlock, hannibal, lost, nikita, merlin, chuck, spartacus, my name is earl, nip tuck(2 sezon)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

tebrikler tarifsiz boşluk kervanına hoş geldin dostum bi süre böyle geçer ne izlesen tat varmez ama geçer bu da geçer... bilimkurgu seviyorsan 10 sezon stargate sg1 5 sezon stargate atlantıs 2 sezonda universe yaparsın kendine getirir biraz seni... sonra vi yi izle iptal olmuş ama olmaması gerekirdi. aralara da big bang ı baştan sıkıştırırsan belki birazda how ı meet u mother... aşağı yukarı 3 4 hafta rahat edersin... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bana göre gelmiş geçmiş en iyi dizidir breaking bad. umarım hayatım boyunca daha iyisini izleyebilirim. senaryo oyunculuk çekimler vs vs her şey nakış gibi işlenmiş. oof of

şu aralar rectify a sardım. çok sakin ilerleyen bi dizi oyunculuklar akıyor. bu tarzı seven kendisini sağlam bir dramın içinde bulabilir. tavsiye ederim.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Breaking Bad ayarında dizi arayanlara şiddetle SOPRANOS'u öneririm. Benzer tadı yakalayacaksınız.

https://www.google.com.tr/search?newwindow=1&biw=1097&bih=541&q=sopranos+izle&oq=sopranos+izle&gs_l=serp.3..0l10.621.2409.0.2908.5.3.0.2.2.0.141.374.0j3.3.0....0...1c.1.49.serp..0.5.405.vx0UwaPpQ-0

sopranos

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

kesinlikle katılıyorum. breaking bad'i unuttum bu seferde bunun boşluğuna düştüm :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

5 günde bitirdiysen gerçekten insan değilmişsin o yapım 5 günde harcanırmı be,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

BB'e 3 kere başladım 4.bölüm ötesine geçemedim 2 sezon sıkıyo biraz diyolar e amk 2 sezon sıkıcı dizi mi izlenir aynı şekilde twd de izlememiştim :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 5161 Toplam Mesaj: 56