folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Brezilya'da Olan Müridimiz Var Mı?

Brezilya'da Olan Müridimiz Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Selam Tahribat ahalisi,

Brezilya'da, tercihen Sao Paolo'da olan birine ihtiyacım var.

Sao Paolo'da bir yere çiçek göndermem gerekiyor, internetteki siteler güven vermedi, aradım taradım Türkiye'deki Çiçeksepeti gibi bir şey bulamadım.

İnternetten birkaç çiçekci bulup telefon açtım, İngilizce bilmiyorlar, Google Translate ile halletmeye çalışırken muhtemelen dalga geçtiğimi düşünüp yüzüme kapattılar.

İngilizce bilen tek dükkanda da bir buket standart çiçek için 350 dolar (ABD Doları) istemesi sebebiyle ben Google Translate ile öğrendiğim Portekizce küfürleri edip kapattım.

Bilenler varsa, internet sitesi olur, doğru düzgün konuşabileceğim çiçekci numarası olur, veya orada olan varsa ben Paypal vs. bir şekilde parayı gönderebilirim, benim adıma çiçek sipariş edebilir... Yardımlarınızı bekliyorum saygıdeğer müridler. 

XanTos tarafından 01/Nis/22 13:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

https://www.interflora.org.tr/brezilya-cicek-siparisi

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Burası sağlam görünüyor?

https://www.turkflowers.com/hakkimizda

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Bu nasıl yapıyor acaba, Türkiye'den mi gönderiyor kargoyla... 

Teşekkür ederim, arayıp soracağım. 

Bunun dışında bilgisi olan müridlerden de yanıt bekliyorum <3

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Burası sağlam görünüyor?

https://www.turkflowers.com/hakkimizda

Bunu da araştıracağım, teşekkürler. 

Benim aklıma hiç bu şekilde göndermek gelmemişti. Doğrudan Sao Paolo'daki çiçekcileri aramaya başlamıştım. Böylesi daha makulmüş :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

brezilyalı bi arkadaşım var sorabilrim istersen

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    XanTos bunu yazdı

bu organizasyona kayıt olan şirketler var abi. Dünyanın her yerinden. Çiçek sepetinin dünya üzerindeki halini düşün. Sen buradan sipariş veriyorsun, onlar göndermek istediğin yerdeki şubeleri ile iletişime geçip o şubeden siparişi çıkarıyorlar

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Benim bulunduğum şehirde ki (zonguldak) birçok çiçekçi interflora organizasyonuna kayıtlı. Baya geniş bir esnaf listeleri var.

Caglar.Boss
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    XanTos bunu yazdı

bu organizasyona kayıt olan şirketler var abi. Dünyanın her yerinden. Çiçek sepetinin dünya üzerindeki halini düşün. Sen buradan sipariş veriyorsun, onlar göndermek istediğin yerdeki şubeleri ile iletişime geçip o şubeden siparişi çıkarıyorlar

Süper, çok teşekkür ederim. Buradan göndereceğim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    XanTos bunu yazdı

en yakın arkadaşımın babası çiçekçi. Tabelalarında "dünyanın her yerine çiçek gönderilir" yazıyordu. Sonrada öğrendim ki böyle bir organizasyon neredeyse henüz internet yokken bile varmış.

Belki o arkadaşımla çiçek sepetini kurabilirdik ama biz patlayıcılar konusuna yoğunlaştık :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Interflora güzelmiş gerçekten, çok şaşırdım. Oldukça ilgili yaklaştılar, hızlı şekilde iletişim kuruldu Brezilya ile. Gidecek olan çiçeği fotoğrafına kadar alabildim, özel olarak yardımcı oldular. 

Fiyatları normale kıyasla yüksek ama işimi gördü. Teşekkür ederim herkese. 

Artık Brezilya'dan özel samba şov mu getirteyim Tahribat'a, ne yapayım bilmiyorum. Kızcağıza söz verdim sürpriz yapacağım diye, Foruma sormadan önce Sao Paulo çiçekcileri ile uluslararası kriz çıkaracaktım. Rahatladım, iki gündür gözüme uyku girmiyordu :D

XanTos tarafından 01/Nis/22 18:40 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 18
latin amerika aşk adamının çilesi