folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

BTK Kararı İle Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Arttırılacak - 1 Mayıs 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

62,5 tl lik ttent faturam  84,25tl gelince müşteri hizmetlerini aradım . 

Yeni bombaları 

Geçen yıl neti 3 ay dondurmuştum. 

Tahütüm 3 ay ötelenmiş. ama kampanyam ötelenmemiş.  bana bilgi verilmiş ve yasal olarak ödemek zorundaymışım . 

Ah alternatifi yok ah 1sn durmazdım bu yamyamlarda .  bulunduğum yerde 5-6 mahallede durum bu port yok ayağına milleti kitlediler .

şerefsizlere bak  dondurunca kampanya donmuyor bitiyor ama  tahüt donuyor . arada 3 ay farkı ödüyorsun  :S çakal bunlar çakalll.  ( DONDURMA İŞLEMİNDE SÖYLEDİLER  AMA 2 SİDE DONACAK DİYE HATIRLIYORUM NEYSE GİREN GİRDİ ARTIK )

yeni önerdikleri tarifede 79,60 tl . daha uygun yokmuş . 24 ay 

samaccc tarafından 07/Nis/17 13:34 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

62,5 tl lik ttent faturam  84,25tl gelince müşteri hizmetlerini aradım . 

Yeni bombaları 

Geçen yıl neti 3 ay dondurmuştum. 

Tahütüm 3 ay ötelenmiş. ama kampanyam ötelenmemiş.  bana bilgi verilmiş ve yasal olarak ödemek zorundaymışım . 

Ah alternatifi yok ah 1sn durmazdım bu yamyamlarda . 

şerefsizlere bak  dondurunca kampanya donmuyor tahüt donuyor . arada 3 ay farkı ödüyorsun  :S çakal bunlar çakalll. 

yeni önerdikleri tarifede 79,60 tl . daha uygun yokmuş . 24 ay 

hocam 3 ay farkı öde bitince bas git bide onun içinmi tahttut vericen ne zıkkımın köküymüş. Ben 24mbit + ev tel için 60 lira ödüyorum. Lanet olası akk. Gerçi mart ayında 57gb harcamısım. Bana akk'ye gerek te yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

hocam 3 ay farkı öde bitince bas git bide onun içinmi tahttut vericen ne zıkkımın köküymüş. Ben 24mbit + ev tel için 60 lira ödüyorum. Lanet olası akk. Gerçi mart ayında 57gb harcamısım. Bana akk'ye gerek te yok

Editledim mesajımı.

geçiş yapamıyorum bizim burda 2 yıldır port yok . kablo net yok. fiber var ama abonelik almıyorlar ve fiber yok diyorlar . (süperonline fiber olabilir . hangisinin bilmiyorum ama hepsini aradım fiber yok diyorlar . ama VAR) hem fiber hat çekilirken gözümle gördüm hemnde 5-6 ev aşağıda çatıda GİZLİ BAZ İSTASYONU VAR BACA GİBİ KILIF GEÇİRMİŞLER  ona giden kutu kapı gibi fiber . üstünde yazıyor :S 

samaccc tarafından 07/Nis/17 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=J67w1ozffy4

İnternet Hızı : 1000 Mbps yada 1 Gbps
    İnternet Fiyatı : 49.90 Singapur Doları / aylık
    Adil Kullanım Kotası : YOK

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    twilight_flame bunu yazdı

Bu Türknet kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi? bulunduğum bölgede 75 mbite kadar vdsl desteği var gelen en son hızı vereceğiz diyorlar, sonrasında kota olarak neye düşecek nedir ne değildir? kullananlar memnun mu?

Eğer kendi altyapılarının olduğu bölgedeysen kota yok.

Gerçi kota olsa bile Mayıs'tan itibaren hız 24 megabite düşecek.

Kendi altyapılarının olmama ihtimalim var hocam, peki 75 mbite kadar hız alabilirsiniz diyordu, ttnette vdslde aynı şekilde söylüyorlar, Türknet aynı şekilde taahhüt ettiği hızı kullandırıyor mu? yoksa ttnet gibi pislikleri var mı?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Editledim mesajımı.

geçiş yapamıyorum bizim burda 2 yıldır port yok . kablo net yok. fiber var ama abonelik almıyorlar ve fiber yok diyorlar . (süperonline fiber olabilir . hangisinin bilmiyorum ama hepsini aradım fiber yok diyorlar . ama VAR)

Hocam süperonline port yok diyorsa sana modem gönderiyor içine sim kartı takıyorlar öyle destek veriyorlar. Aslında ben oldum olası modemlere sim kart takıp hazır 4.5g varken kaboyla vs ne uğraşıcan ver hizmeti böyle diyesim vardı. E hava şartı şu bu diyorlarda sanki sürekli kar yağan fırtına çıkan yerde de olan bir bölgede değiliz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'de AKK komple kalksa aslında internet fiyatları normal. Tabi Türk Telekom hariç. Kablonet'te 50 megabit internete 55 lira ödüyorum. 2 lirada modemin taksidi var her ay.

2.4 ghz wifi bandında aldığım hız bu :

5 ghz wifi'de tam hız alabiliyorum ancak bilgisayarım desteklemiyor. Zaten Speedtest sitesi bile faster than 90% of TR demiş. Yani internetim teste göre Türkiye'nin %90'nından hızlı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Hocam süperonline port yok diyorsa sana modem gönderiyor içine sim kartı takıyorlar öyle destek veriyorlar. Aslında ben oldum olası modemlere sim kart takıp hazır 4.5g varken kaboyla vs ne uğraşıcan ver hizmeti böyle diyesim vardı. E hava şartı şu bu diyorlarda sanki sürekli kar yağan fırtına çıkan yerde de olan bir bölgede değiliz.

bak hizmet alıyorsam karşılığını öderim 0 sıkıntı .

ama adam 

49TL 100gb AKK 16mbit ULTRANET 24Ay 

ben kekomuyum 16 mbit 75 akk ya 84tl ödüyorum .

benim derdim bu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

O kadar komiklerki . keşke mustafanın sölediği arc kayıt programını kursaydım .

şu anda çağrı merkezi şikayetime sonra beni aradı . 

fazla para ödüyorum bana yeni kampanya yapın dedim . 

ve o muhteşem cevap

Tahütünüz bittiği için fazla para ödüyorsunuz . Ama tahütünüz bitmediği için yeni tarifeye geçemiyorsunuz 2 ay böyle ödeyeceksiniz . diyor bana  :D 

ama olayı anladım . 

Dondurma süresi boyunca tarife ilerliyor tahüt donuyor . neyse buda zikile zikile öğrendiğim bir tecrübem oldu. 3 ay kara geçeyim dedim 1,5 ay geçmiş oldum  . 

samaccc tarafından 07/Nis/17 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Superonline sitesinden fiyatları kaldırmış.

Kablonet geçen aramış faturaya 10 lira ek yapalım kotasını 150 GB yapalım. 1 Mayıs dedim o 2019'da geçerli olacak diyor. Dedim kapa kapa. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 94993 Toplam Mesaj: 664
akk