folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Fotoğraf Çözünürlüğü Yeterli Gelir Mi?

Bu Fotoğraf Çözünürlüğü Yeterli Gelir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

36x55 ya da buna yakın boyutlarda duvar posteri olarak kullanacağım bir baskı istiyorum bu fotoğrafin çözünürlüğü iş görür mü?

Ya da varsa daha kaliteli çözünürlükte ama eski Bendeniz fotoları olan yuklerse sevinirim son hâlleri çok var nette ama eski halinin yüksek çözünürlüğünü bulamadım bi gitti..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

hocam bu fotoğrafın çözünürlüğü baya kötü tavsiye etmem, hem boyut olarak max 9-10 cm çıkar bundan, hem de hali hazırda üzerinde jpeg bozulmaları var ve dpi çok kötü.

google görsellerde aratırken falan arama seçeneklerinden yüksek boyutlu seçebilirsin

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

hocam bu fotoğrafın çözünürlüğü baya kötü tavsiye etmem, hem boyut olarak max 9-10 cm çıkar bundan, hem de hali hazırda üzerinde jpeg bozulmaları var ve dpi çok kötü.

google görsellerde aratırken falan arama seçeneklerinden yüksek boyutlu seçebilirsin

Maalesef yok hocam yüksek boyutlu seçiyorum yine bu görsel çıkıyor elimde kartpostallari var mantığı bilmediğim için soruyorum güzel bi kamerayla kartpostalin fotosunu çeksem iş görür mü?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    AntiSeptiK bunu yazdı

Maalesef yok hocam yüksek boyutlu seçiyorum yine bu görsel çıkıyor elimde kartpostallari var mantığı bilmediğim için soruyorum güzel bi kamerayla kartpostalin fotosunu çeksem iş görür mü?

Kartpostalın baskı kalitesi neyse o oranda bir kalite elde edersin. Bu kalitede bir görsel kartpostala basılmışsa, orta format bir makine ile fotoğrafını çeksen bile düşük kalitede bir görsel elde edersin ne yazık ki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

36x55 ya da buna yakın boyutlarda duvar posteri olarak kullanacağım bir baskı istiyorum bu fotoğrafin çözünürlüğü iş görür mü?

Ya da varsa daha kaliteli çözünürlükte ama eski Bendeniz fotoları olan yuklerse sevinirim son hâlleri çok var nette ama eski halinin yüksek çözünürlüğünü bulamadım bi gitti..

İnterpolasyon programı ile büyüttükten sonra düzeltme yapan dijital ressamlar var, belli bir ölçeğe kadar detaylandırabiliyorlar. Ben dede ve babannemin resimlerine yaptırmıştım iki resme 4 yıl önce 80 dolar vermiştim, şimdi ucuzlamıştır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@RETRET Hocam aldığın verim hakkında yorum yapabilir misin ya da işi yapan ressama göre değişebiliyor mu bu fotodan işimi görebilecek bi çözünürlük cikartabilirlerse dijital ressam arayışına girmeye sıcak bakıyorum çünkü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Nikoteen bunu yazdı

@RETRET Hocam aldığın verim hakkında yorum yapabilir misin ya da işi yapan ressama göre değişebiliyor mu bu fotodan işimi görebilecek bi çözünürlük cikartabilirlerse dijital ressam arayışına girmeye sıcak bakıyorum çünkü

bendenizden istesene ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

bendenizden istesene ? 

:D yani denerdim ama bildiğim kadarıyla sosyal medya hesaplarını kendisi yonetmiyor yine de denemekte fayda var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Nikoteen bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

bendenizden istesene ? 

:D yani denerdim ama bildiğim kadarıyla sosyal medya hesaplarını kendisi yonetmiyor yine de denemekte fayda var

bu forum otobüste gördüğüm ve sadece adını ve oturduğu yeri bildiğim kızı bile buldu bana :D bendenizi mi bulamayacak :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

son haliyle serdar ortaça benzemiş ablamız 

t25_bendeniz-son-hali-ile-sas-100.jpg (1200×674)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

isim cisim bişiy verseydin keşke; 

https://c-cl.cdn.smule.com/rs-s-ash-4/sing_google/performance/cover/2d/8f/978463ee-15ae-406f-a81f-0ffccfe05c73_512.jpg  

Şu biraz daha mı büyük sanki? 

bi de bunu buldum;   https://www.sanliurfagundem.com/wp-content/uploads/2021/04/bendeniz-simdi-ne-yapiyor-2.jpg    aslında baya fotoğrafı varmış direk linki bırakiim https://www.sanliurfagundem.com/2021/04/06/bendeniz-simdi-ne-yapiyor/ 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 2328 Toplam Mesaj: 26
baskı matbaa poster baskı