folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bugün Hocalı Katliamının Yıldönümü... 26.02.1992

Bugün Hocalı Katliamının Yıldönümü... 26.02.1992

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bugün 1992 yılında, ermeni katiller tarafından öldürülmüş 600'den fazla kadın, yaşlı, çocuk Azeri Türk'ü soydaşımızın katledilişinin yıldönümüdür. Tanrı ermeni vahşetinde hayatlarını kaybeden, şehit olan soydaşlarımızın ruhlarını şad etsin. Geride kalan akrabalarına ve kardeş ülke Azerbaycan'a baş sağlığı diliyorum.

%3c%3c%3c

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Son haberleri görmüşsünüzdür, Ermeni'ler 'Acaba benimde soyumda Türklük varmıdır? ' korkusuyla ulusal Dna  belirleme hareketine katılmak istemiyorlar.

Bizim bazı yavşak kansız yöneticilerimizde, ille onlarla dost olalım ille o aç köpekleri biz doyuralım diye çabalıyor.

ulan bizim dünya'da en son dostumuz onlar olmazdı bile - adamlar doğmamış çocukları anne karnından alıp kesiyorlar - siz kardeşlikten bahsediyorsunuz.

çok değil daha 18 yıl oldu - kuş beyinliler, geçmişi unutmayın!

Paylaşım için sağol hocam.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek

Filistin söz konusu olduğunda "Yeni doğmuş israilli bir bebeğin kafasını koparmak istiyorum." cevapları yazan duyarlı müslümancıkları konuya davet ediyorum. Acımız tazedir, insanlıktan nasibini almamışların odunu bol körükleyeni daim olsun.

!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Evet okulda saygı duruşu vardı..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

Ermenistanla iliski meselesi aslinda , amerikanin yeni kafkasya blok'unu olusturma girisimi . tabi rusya ve asyaya karsi , ek olarak trabzonda istenmekte. yani 1952 de insaa edilen incirlik gibi . gerci rusya bunu savas sebebi sayacaktir , bakicaz . onumuzde uzun bir akp donemi daha olucak ...

sunuda tekrar yazicam . Filistinliler olunce , millet cuma namazi showuna baslar  , mac basmalar , bayrak yakmalar  , arap olurlar . Basbakan , israile artistlik yapar, araplar icin hesap sorar .

ermeni oludurulur ,herkez "milliyetcilik" i sorgular , alakasi olmasadan , ermeni olur .  Hukumet ermeni olur , solcu kanatta buna sessiz kalir .

Uygur turkleri oldurulur , cuma namazi showcularindan eser yoktur. Kimse uygur olmaz . Hukumet ve basbakan dasak gecer gibi "cinden suclularin cezalandirilmasini istiyoruz " der , cin devletine gore suclular "uygur turkleridir" . Katliam devam eder .

Afganistanda , afgan turkleri acliktan , yoksulluktan kivranilar , denizciler , fenerliler onlari gormez .

kirgizistanda yokluk vardir , aileler bebeklerini satmak zorunda kalirlar , kimse ses etmez .

Bazen asimile olsammi diyorum ama , icimdeki Ataturk ve millet sevgisi buna engel oluyor ...

Allah hayatini kaybeden azeri kardeslerimize rahmet eylesin ...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek

Teröre ve Sivillere karşı yapılan her saldırıya lanet . . .

Ruhları şad olsun..

Hocalı Katliamı

ID no su 19140 olan mürid
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

facebookunuzda paylaşın unutturmayalım

http://www.youtube.com/watch?v=Gf2Ksu6PlbI

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Türkiye'de de katliam yaptılar.

Bunun halen yaşayan tanıkları mevcut. Bir video vardı bulabilirsem atarım buraya. Bir dede olayı anlatıyordu ağlayarak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkiye'de de katliam yaptılar.

Bunun halen yaşayan tanıkları mevcut. Bir video vardı bulabilirsem atarım buraya. Bir dede olayı anlatıyordu ağlayarak.

-----------------------------
    Türkiye'de katliamlar daha ziyade Erzurum, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Kars, Van gibi şehirlerde yaşandı. Bu katliamlardan birinde; kana susamış ermeni eniklerinin (formda ermeni kökenli bir müridimiz varsa tenzih ediyorum) kuduz köpekler gibi silahsız sivillere saldırışına tanıklık eden rahmetli dedemdi ve ''Bu baladır, bu hatundur dinlemediler. Toplir toplir öldürirlerdi. Murat çayı 2 kün kızıl aktı da ancak öyle irmeniler çekildiler. Camiye toplamış gebelerin uşaklarını karınlarından sökmüş idiler, balaca uşakları analarının döşünde öldürmüşlerdi...'' diye gözyaşları ile anlattığını hatırlıyorum. Tanrı mekanını katında Uçmak eylesin.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

söylenecek çok söz var ama lisanlar kafi gelmez böyle bir gevurluğa

tahribat.com a can feda
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

hayatını vahşice kaybeden herkesin ruhu şad olsun, yakınlarına sabır diliyorum

http://kocaer.me
Toplam Hit: 3924 Toplam Mesaj: 16