folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cambly Tarzı İngilizce Konuşma Programı English Ninjas Faydalımı?

Cambly Tarzı İngilizce Konuşma Programı English Ninjas Faydalımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

https://discord.gg/english

cmonn, this is free! Dont forget to give me the fucking +rep!

terazinin tozunu aldım.

^^D`

~@~

ben de merâk ettim @SiyahBereli, o link'te ne yapıyorlar ki? ama muhtemelen sesli,yazılı sohbet sohbet ediyorlardır. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    Tekkeli bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Merhaba
    Gramer ve kelime ezberin nasil?

ingilizce seviyem pre intermediate'dan bşraz daha fazladır ama ben en az upper intermediate olmak istiyorum

upper olmak birşey degilki o halde. 1 haftada olursun

Taktikler?

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 1800 Toplam Mesaj: 13
ingilizce english ninjas ingilizce dil eğitimi cambly