Chatgpt 4 Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Yapay zekanın telegram desteği gelmiş isteyen hiç browser ile uğraşmadan telegram üzerinden sohbet edebilir.

@littleb_gptBOT

çok ağır işliyor bu bot, 2 saat önce bir soru sordum, hala düşünüyor.

bana 10 saniyede cevap veriyor hocam bugün bütün gün konuştuk :)

benim soru zor geldi herhalde :)

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Microsoft Edge olanı denedim, bir şeyler yazıyorum sürekli üç sitede yazdıklarımı ingilizce olarak arama yapıp karşıma çıkarıyor, ne anladım ben bu işten :) Meşhur slogan aklıma geldi "Microsoft herşeyi destekler ama bu desteklediklerine dahil değil" ilk çıkan Chat Open AI yı beğeniyordum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

ChatGPT plus kullanıyorum açıklama kulanım öneri vb herşeyi onunla yapıyorum twetlerimi bile ona attırıyorum öneriler alıyorum . yazıım sektörü nereye gider bilinmez ama yapmam gereken bir işi 5x hızla yapıyorum buda sektörü küçültmek yerine büyütür gibi geliyor açıkcası çünkü creative artıyor 

4 geldi mi?

Ortaklaşa girmek lazim aslında. 

400 lira aylik. 10 kisi yapistiralim desem ilgilenen cikar mi kırkar liradan acaba. 

Telegrama bağlayabiliyor muyuz plus ile?

ben katilirim, ayri bir konu acip istekleri toplayabilirsin hocam..

API destegi varsa telegrama bot da yazilir. Cok vaktim yok ama yapacak arkadasa destek olabilirim 

Son yazan unbalanced hocammış bunu alıntılasam daha doğru olur. kusura bakmayın çift mesaj için

Ben bu işe ok im

kofcu tarafından 17/Mar/23 16:20 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

ChatGPT plus kullanıyorum açıklama kulanım öneri vb herşeyi onunla yapıyorum twetlerimi bile ona attırıyorum öneriler alıyorum . yazıım sektörü nereye gider bilinmez ama yapmam gereken bir işi 5x hızla yapıyorum buda sektörü küçültmek yerine büyütür gibi geliyor açıkcası çünkü creative artıyor 

4 geldi mi?

400 lira aylik. 10 kisi yapistiralim desem ilgilenen cikar mi kırkar liradan acaba. 

Ben de katılırım buna yaz hocam beni de :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

4 geldi mi?

Ben de katılırım buna yaz hocam beni de :)

aynı anda 10 kişi giriş yapabilcez mi?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çocuklara bir hesap almış anaları italyadakiler ile İstanbul'daki aynı vps den giriyor gpt kullanıcıları üçe ayırmış kendi kendine, isimle hitap etmeye başlamış, ben incelemedim henüz incelemek de istemiyorum öncekinin daha gelişmişi işte adım adım insanlaşacak milyon tane personası olan tekil bir zekaya dönüşecek. Tekil ve milyonlarca insandan daha zeki bir akıl, bu işin sonunu kestirmek zor, matrixin anime versiyonu gözümün önünde canlanıyor, makine ekonomisi insan ekonomisini geride bırakıyor.

RETRET tarafından 18/Mar/23 02:51 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

ChatGpt 4 bende ortak olabilirim..

Bu arada 3.5 versiyonu bile dehşet yahu.. Bir yazışmada tıkandığım kaldığım noktada şöyle bir yardım aldım

" aşağıdaki metine yüzde 40 katılan, yüzde 60 katılmayan süslü bir cevap yaz. Cevabın son cümlesini olumsuz bitir"

Bir cevap yazdı dehşetül vahşet :D

Tabi noktalama işaretlerine çok dikkat edilmesi lazım ki talebinizi anlayabilisin

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

gpt 4 e ortak olabilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

gpt 4 e ortak olabilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

bu ayni anda kullanılabilinecek bir bot vs yazılırsa bende ortak olurum bu çet cibitiye 

In every job there is a no
Toplam Hit: 8669 Toplam Mesaj: 81
yapay zeka gpt chatgpt