Chrome 33 Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Ya Promethus benim gmail silverda kaldı napma lazım? 500 gb verdi bana sinir oldum. Silip yüklesem chrome u 33'ten 34'e atlar mı? Yarın da 35 çıkacak diyorlar çok sabırsızlanıyorum.

35 çıktı abi, hemen güncelle ama developer kanalına geç chrome da o zaman 35 oluyor. 35 i yükledinmi direk platinium olur baya şatafatlı bir mail ekranı yapmışlar beğendim ben.

Ahahahahahahah   lannnnn     hiç güleceğim yoktu.  siz lamersiniz bilmezsiniz. google sürümleri geri doğru çıkartıyor. 

ilk sürüm 100.00 dı. şu an en yenisi 3.00 . 1.00 a az kaldı çıkacak yakında..

alın size bi iyilik indirin 3.00 ı : http://shiftdelete.net/google-chrome-3-download_430.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

asdahjkdhkaj ulan kaç gündür boş geçmiyo yalnız hep bi olay oluyo :)

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    qoqo bunu yazdı

Ya Promethus benim gmail silverda kaldı napma lazım? 500 gb verdi bana sinir oldum. Silip yüklesem chrome u 33'ten 34'e atlar mı? Yarın da 35 çıkacak diyorlar çok sabırsızlanıyorum.

hocam sanırım belli bi limitle veriyolar. ben ilklerden olsam gerke çok verdi. bence 500e duacı ol keyfine bak. google+tan chromu takip et belki ondandır ben takip ediyorum ve chromea söz konusu gmail hesabımı bağlamıştım. üstelik telefondan da bağlamıştım. mobil ve masaüstü arası senkronizasyon açık. sen bağladın mı? bunlar hep etkiler. ne kadar çok servis kullanırsan o kadar yer alırsın. bana her hafta mail geliyor çok servis kullandığım için ve aktif olduğum için 25tb mail + 45tb googledrive aylık 0.99$ diye ama gerek görmediğimden kullanmıyorum. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

noluyo la millete adam gayet güzel bişi sormuş ne taşşaa sarıyosunuz ki ne ayak yani noldu buranın insanına?

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı

abi adam benim kefilim durun vurmayın

aslında iyidir ama niye böyle yaptı anlamadım.

multinin kefilidir o, bu hesabında kefil renegadealien görünüyor :D

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

41i bekliyoruz yoldaymış

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    iQsuz bunu yazdı

abi adam benim kefilim durun vurmayın

aslında iyidir ama niye böyle yaptı anlamadım.

multinin kefilidir o, bu hesabında kefil renegadealien görünüyor :D

yanlış anlamışın kaptan, iqsuz jayjay e kefil olmuş

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Sıradan tarayıcılar bilgisayarınızı 3. parti bileşenlerden koruyamazken, Chrome 33 3. parti bileşenlere derinlemesine nüfuz ederek kökünü kazır. Yeni Ultra Korumalı Chrome 33. Sadece Google'da. 

Tavsiye edilen satış fiyatı: 29.90$  diyor. Var mı bunun ilaçlısı?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Ayazz bunu yazdı

Sıradan tarayıcılar bilgisayarınızı 3. parti bileşenlerden koruyamazken, Chrome 33 3. parti bileşenlere derinlemesine nüfuz ederek kökünü kazır. Yeni Ultra Korumalı Chrome 33. Sadece Google'da. 

Tavsiye edilen satış fiyatı: 29.90$  diyor. Var mı bunun ilaçlısı?

online kontrol uyguladığı için ilacı yok. kontrol serverine bağlanamazsa hiç bir siteyi açmıyor. o da 30 dolar verip üyelik alarak oluyor anca.

hocam 30 dolar vermişken 70 ver ubuntu pro 17.02 al. chrome ücretsiz geliyor, pidgin ve gimp (photoshop eşdeğeri profesyonel program normal ücreti 45 dolar) gibi birçok program da ücretsiz geliyor. hele ki antivirüs olarak 150 dolarlık ClamAV programını 1 yıllık abone olursan ücretsiz alabiliyorsun. yanlış anlama sen bilirsin de tavsiye ederim ubuntu pro 17.02yi. LTS sürüm zaten. sıkıntı çekmezsin. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

zorla taşak geçmeye çalışıp lise seviyesi espriler yapınca güzel olmuyor.

Toplam Hit: 3593 Toplam Mesaj: 32