folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ciddi Dolandırıldım.. Konuyu Bilen Arkadaslardan Yardım Taleb Ediyorum.. Biraz Aciliyeti Var

Ciddi Dolandırıldım.. Konuyu Bilen Arkadaslardan Yardım Taleb Ediyorum.. Biraz Aciliyeti Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aga git uğraş dolandırıcılıktan suç duyusunda bulun

308****   NETGSM İLETİŞİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ AŞ   Kullanılıyor

numarayı ver bu numaranın servis sağlıyıcısı netgsm netgsm den kurum veya kişi bilgisini talep etsin savcılık ip girişlerinide

ver aga bulunsun sürünsün

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Fatura görselin kötü, tam göremedim ama e-arşiv izlenimi vermişler. Fatura gerçek bile olmayabilir. 

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Konudan bağımsız benide e-bebek dolandırdı amk :) Bi ürün aldım 270 liraya 250 lirası hediye çekiydi. 20 lirasını ödemeye kalktım çekim yapılmadı dedi, diğer karttan çektim bende. 20 gün sonra tesadüfen çekilmeyen kartın extresinde gördüm meblayı. E bebeği arıyorum yok öyle bişey diyor, kas kafalı karıyla tartıştım. Bankadan harcama itirazı yaptım 1 ay sonra filan itiraz reddedildi amk. Sonradan 20 liranın peşine mi düşeyim deyip bıraktım peşini. Ama 500 lirada olsa aynıydı. Adamların sisteminde bir sorun var ve farkında değiller, anlatmaya çalıştım anlatamadım da. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

tek tek madde madde neden ve nasıl oturup yazar anlatırdım ama..

kısa ve öz olarak..

Adam herşeyi kılıfına uydurmuş. Nereye şikayet edersen et hiç bir sonuç çıkmaz...hiç bir şekilde o parayı geri alamazsın...

Geçmiş olsun

sezeruludag tarafından 26/Tem/22 22:18 tarihinde düzenlenmiştir

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Toplamda 2.5-3 bin liralık bir sipariş vereceğimi ve ürünlerden ikisini hediye edeceğimi söyledim.

Herifçioğlu "bize güvenebilirsiniz" diyerek güven vermeye çalıştı.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

b''r muvekkelimim trden bir firmaya 80 mi,yon lira dolandirildin  diyor sen 1500 tl icin konu acmissin savciukig aveeren hocam 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

b''r muvekkelimim trden bir firmaya 80 mi,yon lira dolandirildin  diyor sen 1500 tl icin konu acmissin savciukig aveeren hocam 

Ne güzel hayatlar var. 

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

baska bi numara üzerinden baska bi kişi gibi siparişte bulundum tabi sallamasyon adres verdim. adamlar aradı istemiyorum falan dedim bizi zarara uğratıyosunuz diyip ters konustu bende bastım küfrü kaydediyoruz sikayetci olucaz dedidiler gene bastım küfrü.. az onca sözde avukatım diye biri aradı suc işlediniz işlem baslatıcam falan filan anlatırken bende dolandırma olayından bahsettim dedim yiyosa et bende kim olduğunuzu öğrenmiş olurum vs vs dedim  yok öyle bişey vs vs diye kısa kestirdi kapattı telefonu simdi arıyom acmıyo :D:D muhtemelen engelledim ama elimde bu görüşmenin kaydı ve arandığım telefon numarası var acaba savcılığa gitsem mi avukat ayağına dolandırmaya calıstılar diye..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

bu göreceli bişey dostum 1tl dolandırılmışta olsak bence iki kişide dolandırılmıs oluyo ki bunun buyuklugu küçüklü yada görecesi bireysel değilde hukuki kısım değil mi..

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 2676 Toplam Mesaj: 30
dolandırıldım :) acil