folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çok Acil İhtiyaçtan Mütevellit Bilgisayarımı Satıyorum.

Çok Acil İhtiyaçtan Mütevellit Bilgisayarımı Satıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selamlar,

Acil nakit ihtiyacımız olduğu için ev arkadaşımın masaüstü bilgisayarını satıyoruz. Bilgisayar 2 sene önce toplandı. Sadece bireysel iş ve oyun amaçlı kullanıldı. Herhangi bir mining işlemi vs. katiyen yapılmadı. Sistem özelliklerini aşağıda listeliyorum (Teknoloji kurdu olmadığım için bazı eksik bilgiler olabilir, beraber bakabiliriz). Ben bir pazar araştırması yaptım, 2. el için ortalama değeri 25.000 TL bandında çıktı. Buradaki işin üstadı arkadaşlar daha iyi yol gösterebilirler. Gerçekten acil ihtiyacımdan dolayı sattığımız için fiyatta orta yolu bulabiliriz. İstanbul-Beşiktaş'ta ikamet ediyoruz. Bilgisayarı kontrol etmek isteyen arkadaşlar evimize gelip çayımız içebilirler :) 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ;

ASUS GeForce ROG STRIX RTX 2070 O8G GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı

AMD Ryzen 7 3800X 3.9 GHz 8 Çekirdek 36MB Cache AM4 Soket 7nm İşlemci

16x2(32GB) Ram

MSI B450 Gaming Plus MAX AM4 DDR4 3466(OC)DVI HDMI USB3.0 ATX Anakart

Cougar 700W 80+ Meshc Oyuncu Usb3.0 Tower Bilgisayar Kasası

Cooler Master Masterliquid (Mlw-d24m-a18pc-r2) Ml240l V2 Rgb 240mm Sıvı Soğutma 

Samsung LS24D332HSX/UF 24" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FHD TN Oyuncu Monitör

1TB HDD

500GB M2 SSD

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Ev ahalisi olarak aynı anda işlerimiz bitti ve kira ödememiz var. Kredi kartları vesaire.

Isteyen için rehin alma opsiyonu da olabilir. 10 bin nakit karşılığında bilgisayarı alıp kullanabilirsiniz. Biz alacak kişiye 10 bin verdikten sonra bilgisayarı tekrar alırız. Yarına kira vermemiz lazım aklıma başka çözüm gelmedi.

Hakkinen tarafından 15/Nis/22 19:42 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Oo üç kağıtçı yeni av peşinde 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

bi motor alışverişimiz olmuştu. kendisine bir kaç defa söz verip hediye edeceğim dediğim kaskı göndermedim. 

psikolojim bazen hastalık bazen özel sebeplerden ötürü bozulduğunda ( buna yatkın biriyim ) sacmaladıgım zamanlar olmuştur.

daha önce ayıp ettiğim müridler varsa bana ulaştıklarında ayıplarımı telafı edıp ( maddı manevı ) özur dılemek ısterım.

bu konu sadece benım değil ev arkadaslarımıda ılgılendıren bı konu oldugundan ( bılgısayar benım degıl ) ayrı tutmak ısterım.

dediğim gibi ayıp ettıgım ınsanlar varsa ulaştıklarında özrumu kabul edıp ayıbımı kapatmamı saglarlarsa memnun olurum. 

kendısıne gonderecegım dedıgım kask aylardır pencere kenarında duruyor. ıhmalkarlıgım ve o dönemlerde yasadıgım bazı olaylar yatkınlıgım sebebıyle dogru dusunmemı saglamadı. bu kendısını ılgılendırmez farkındayım özrumu kabul etmedı. kask bedelını onun adına bagısta bulunup dekontunu paylasacagım. parasında olmadıgını dıle getırdı haklıda özrumu kabul etmeyısıne saygıda bulunup tekrar forum huzurunda ozur dılıyorum kendısınden.

Hakkinen tarafından 15/Nis/22 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

kask bedelını onun adına bagısta bulunup dekontunu paylasacagım

Sevgili Hakkinen, şimdi bu da olmaz çünkü bu seferde kendisinden habersiz ve onayı olmadan yapmış olursun, bence buradan sor ne yapmanı ister, belki kaskın güncel değeri üzerinden parasını isteyecek, belki kaskı isteyecek, sormakta yarar var bence?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Söz sende @mavii

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Söz sende @mavii

Kendisiyle konuştum hiç birşey istemediğini ve özrümü kabul etmediğini söyledi. Bilgisayar ev Rkadasimin bilgisayarı. O yüzden alacak kişiyle o muhattap olacak. Ben dediğim gibi varsa madur olan onlarla aramızdaki sorunları düzeltmek isterim. Konuyu bilgisayar özelinde ilerletirsek sevinirim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

bi motor alışverişimiz olmuştu. kendisine bir kaç defa söz verip hediye edeceğim dediğim kaskı göndermedim. 

psikolojim bazen hastalık bazen özel sebeplerden ötürü bozulduğunda ( buna yatkın biriyim ) sacmaladıgım zamanlar olmuştur.

daha önce ayıp ettiğim müridler varsa bana ulaştıklarında ayıplarımı telafı edıp ( maddı manevı ) özur dılemek ısterım.

bu konu sadece benım değil ev arkadaslarımıda ılgılendıren bı konu oldugundan ( bılgısayar benım degıl ) ayrı tutmak ısterım.

dediğim gibi ayıp ettıgım ınsanlar varsa ulaştıklarında özrumu kabul edıp ayıbımı kapatmamı saglarlarsa memnun olurum. 

kendısıne gonderecegım dedıgım kask aylardır pencere kenarında duruyor. ıhmalkarlıgım ve o dönemlerde yasadıgım bazı olaylar yatkınlıgım sebebıyle dogru dusunmemı saglamadı. bu kendısını ılgılendırmez farkındayım özrumu kabul etmedı. kask bedelını onun adına bagısta bulunup dekontunu paylasacagım. parasında olmadıgını dıle getırdı haklıda özrumu kabul etmeyısıne saygıda bulunup tekrar forum huzurunda ozur dılıyorum kendısınden.

YALANA GEREK YOK. Parasını ödediğim kaskı göndermedin. Motosikletini ve kaskını birlikte satıyordun. Paraya ihtiyacım var dedin. Arkadaşıma hediye olarak aldığım motosikleti görmeden parasını gönderdim. Kaskın parasını gönderdim. Satış için verdiğin vekaletin parasını da gönderdim. Motosikleti 5-6 gün sonra görüp aldım. 

Zor durumdasın diye kaskın parasını ödedim bunu sat sonra bana borç verdiğim parayı gönderirsin dedim. Sen kaskı satmadın bir kaç ay sonra kaska ihtiyacı olan arkadaşım vardı sana kaskı gönder dedim. 3-4 kere gönderiyorum dedin göndermedin. Göndermediğin kargonun parasını bile ödedim.

Be dalyarak seni uğraşmaya değer görmedim diye ne diye yalan söylüyorsun. Benim parasını ödediğim kaskı satıp parasını hayır yapacakmış. Sen kimin parasıyla kime hayır yapıyorsun. Benim paramla bir de artistlik yapıyor nasıl bir utanmazlık bu? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bunun bir konusu vardı bir çok mürid yazdı oraya kaç kişiyi tokatlamış. Telefon yok demiş birisi telefon göndermiş kullansın diye o telefonu bir de buradan satmış diye hatırlıyorum bir de mağdur edebiyatı yapıyor 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Buraya mesaj yazdıktan sonra yalandan parasını göndereyim vs yazdın samimiyetine inanmadığım için de özürünü kabul etmedim. Parayı göndereceğine de inanmadım çünkü sen elindeki kaskı defalarca göndereceğim dedin göndermedin. Madem o kadar güveniyorsun kendine ödemek için hadi gönder bakalım parasını.

kaskın muadili şu anda ortalama 1.500 - 2.000 TL arasında telefon numaramı biliyorsun. Kolay adres olarak gönder oraya parasını ben de buraya yazayım gönderdi diye.

Eğer sen cevap yazmasaydın ben üzerine çizgi çekecektim ama yalan söylediğinde işin rengi değişti.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

edit : Sorunlar bir şekilde çözülmüş.

hypnot1c tarafından 16/Nis/22 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 5481 Toplam Mesaj: 63
bilgisayar satış