folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Command & Conquer Oyuları İndirime Girmiş

Command & Conquer Oyuları İndirime Girmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

17 Oyunu içeren CC Ultimate Collection seti indirime girmiş.

Command & Conquer™ The Ultimate Collection şunları içerir:

Command & Conquer
    Command & Conquer: The Covert Operations
    Command & Conquer: Red Alert
    Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike
    Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath
    Command & Conquer: Tiberian Sun
    Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm
    Command & Conquer: Red Alert 2
    Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge
    Command & Conquer: Renegade
    Command & Conquer: Generals
    Command & Conquer: Generals: Zero Hour
    Command & Conquer 3: Tiberium Wars
    Command & Conquer 3: Tiberium Wars: Kane's Wrath
    Command & Conquer: Red Alert 3
    Command & Conquer: Red Alert 3: Uprising
    Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

https://store.steampowered.com/bundle/39394/Command__Conquer_The_Ultimate_Collection/

Edit : Şu ekran görüntüsünü de buraya ekleyeyim.

SerYolcu tarafından 10/Mar/24 12:31 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

https://store.steampowered.com/app/2732960/Command__Conquer_Generals_Zero_Hour/

Satışa mı sunulmuş yoksa "EA Play ile birlikte gelir" ibaresi olduğu için bir süre mi ? Gerçeği windows simgesi var. Sadece Generals Hero lazım bana ama tekil olarak alınmıyor galiba. 

Bir ara almaya niyetlenmiştim ama oyuna satılmıyordu. Alan birisi varsa bilgilendirebilir mi ? 

hypnot1c tarafından 10/Mar/24 12:20 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Satışa mı sunulmuş yoksa "EA Play ile birlikte gelir" ibaresi olduğu için bir süre mi ? Gerçeği windows simgesi var. Sadece Generals Hero lazım bana ama tekil olarak alınmıyor galiba. 

Bir ara almaya niyetlenmiştim ama oyuna satılmıyordu. Alan birisi varsa bilgilendirebilir mi ? 

Ben satın aldım ve şu an kütüphanemde...

Az sonra da bilgisayarıma kurup oynamayı düşünüyorum..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Güzel Steam'e gelmiş demek.

Yeni yorumlara bakıyorum da çalışmıyor diyen var. Multi de sıkıntılar olabilir. Son indirim günene kadar bir bekleyelim.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Zero hour u remastered yapıp az güncelleseydi ne güzel olacaktı iptal ettiler apo çocukları..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

CC Zero Hour Bilgisayara kuruldu, w10 üzerinde skirmish modda oynanabildiği tespit edildi.

SerYolcu tarafından 10/Mar/24 16:11 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Bu oyunları satın almadan oynayamıyor muyuz?

En son seneler önce oynadım o yüzden soruyorum bilmiyorum sadece steam üzerinden mi alıp oynanabilir? 🤔

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Çok iyi oyundu bunlar be, hele şu zero hour'da mısırı alınca angry mob yeteneği çok komiğime gidiyordu :D bugünün türkiye sınırından içeri giren suriye, afgan, pakistanlılar gibi.. 

www.tithack.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Bu paketi alınca https://cncnet.org/ ile birlikte online oynayabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Zero hour u remastered yapıp az güncelleseydi ne güzel olacaktı iptal ettiler apo çocukları..

Hiç sorma i*neler, şok yaşatmıştı bana çıkacağı günün öncesiydi, Ne küfür etmiştim be.

'Generals 2'   bir umut hala bekliyorum.               

I know me you know you.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bu oyunları satın almadan oynayamıyor muyuz?

En son seneler önce oynadım o yüzden soruyorum bilmiyorum sadece steam üzerinden mi alıp oynanabilir? 🤔

İmza YOK !!!