folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

kim seçilirse seçilsin sonuç belli. 

bu ülkeden bir bok olmaz :)

sence kaçıp gitmeli mi ?

çünkü erdoğan seçilince büyük bir faşizm hortlayacak.

muhalifler istediği gibi konuşmayacak. 

sence sistemin kölesi olmak yerine bu ülkeden toprağı için kelle koltukta görev yaptığım bu ülkeden kaçmalı mı en az 5 sene ?

sonumuz belli işte.

feytulahın 20 yıldır kadro yaptığı devlette feytullah bile bi hiç çıktı TSK yı deviren feytullah boş çıktı.

bunların yaşlanması bi 10 sene bulur. erdoğan 10 sene sonra tekerlekli sandalyede anca yada ecevit gibi

tüm gerçekleri yokmş gibi kabul ettirecekler.

Bugün seçim ve görülen köy ortada. bu millet bile bile tehlikeyi görmeden erdoğanı seçecek  çünkü başka alternatif yok 10 senedir.

arkadaşlar tayyipçi olmayanların tek bir ses bile edemeyeceği bi ülke haline geleceğiz. 

ne yapmak lazım ?

oy oranı mı ?

oy oranı önemli değil arkadaşlar hala anlamıyormusunuz mike mike erdoğan seçtirilecek. bunun kaçarı yok.

Adamlar islamın farzı olarak benimsemişler durumu. Allah belamızı verecek zaten tek sistem haline gelince.

neyse birazdan oy kullanıcam bize yalan söyleyen bir seçime oy kullanıcam. 

hayatımda ikiyüzlü,çıkarcı, dedikoducu , dinci,hırsız bu halktan tiksindiğim kadar hiçbir şeyden tiksinmiyorum. fırsatını bulduğum ilk an kaçacağım zaten. sana da aynısını tavsiye ederim

hocam benim fırsatım var. tek sıkıntı gitsem ne yapacağım orda bi iş bulup çalışsam yeterli olur mu ?

herşeyin hayırlısı olsun.

ingiltere leicesterden tahribata selamlar diyeceğim günler yakın

bak bneim birader ingilterede yaşıyor, buraya geldiği 1-2 haftalık sürede  bile tiksinip geri kaçıyor :)

neyse konuyu çok baltaladık. daha da off topic post atmıyorm.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/210696/akp-kayseri-mitingi-seriye-baglayan-teyze

bonus klip olarak bunu yolluyorum :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

tayyip erdoğanın %52-3'un ustunde oy alacağını zannetmiyorum

eğer kazanırsa 50.x ile 51 arası bi oranla kazanacak.kaybederse ise 0.x ile 1 arasında kaybedecektir yani %49.0 ile %49.9999 arası bişey.

ekmeleddin ihsanoğlunun oyu 30-35 arası +3 olabilir ama 30'dan aşağı olmayacaktır.

selehattin demirtaş ise 13-15 arası alacak bunun için oran vermiyorum.

asıl mesele eğer ikinci tura kalırsa seçimler o zaman erdoğan % 60'a yakın +1 yada +2 oynama olabilir, seçimi kazanacaktır.ama bu oranın % 65i geçeceğine ihtimal bile vermiyorum(halkın o kadarı gerizekalı değildir diye umuyorum)

ve yine seçimler ikinci tura kalırsa başbakanı sececek olan kurt halkı olacaktır ki başbakanın %15'lik oyu kendi lehine çevirmesi için nasıl pazarlıklar yapacak yada neler vaadedecek onu goreceğiz ama cokta temiz kokular almıyorum.

ama tayyip erdoğanın cumhurbaşkanı olması akp'de iç kargaşaya sebep olacaktır.tahminlerim o yonde hatta simdiden tayyip gidince başbakan kim olacak tartışmaları var.hayırlısı olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

O kadar tiksinmeye basladim ki uğruna canimi verebilecegim ulkemden.

Allah belani versin tayyip.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    kaanstain bunu yazdı

O kadar tiksinmeye basladim ki uğruna canimi verebilecegim ulkemden.

Allah belani versin tayyip.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

herkes istanbuldan da tiksinerek bahsediyor ama git başka şehire denilince sürünüyorda gitmiyor.

hergün küfrediyor gidecek olanada "gelme buralara " diyor ama yinede gitmiyorsa bu ülkedende öyle gitmezsiniz gibime geliyor.

sıkıntılı ama ne bileyim güzel ülke be..

"Oy anasini yahu, Doğru yahu, erken okuduk" diyerek ezanı yarı  kesip "yemeyin" diye anons yapan imamı ben hangi ülkede rastlarım :)))))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

hocalar gördünüz mü skytürk 360 tv seçim yasağını kırıp oy oranlarını gösteriyodu tayyip %63 diyodu harbi harbi sinirlerim bozuldu

Selam ver, alacaklı çık.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

herkes istanbuldan da tiksinerek bahsediyor ama git başka şehire denilince sürünüyorda gitmiyor.

hergün küfrediyor gidecek olanada "gelme buralara " diyor ama yinede gitmiyorsa bu ülkedende öyle gitmezsiniz gibime geliyor.

sıkıntılı ama ne bileyim güzel ülke be..

"Oy anasini yahu, Doğru yahu, erken okuduk" diyerek ezanı yarı  kesip "yemeyin" diye anons yapan imamı ben hangi ülkede rastlarım :)))))

Orada yaşamak zorunda olduğu için insanlar boktan bir yeri sevmek zorunda mı?
    İmkanı olsa kaçacak o kadar çok insan tanıyorum ki.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

tayyip : 50<

ekmel : 40>

sd      : 10~

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

tahmini en iyi tutturana tahribat maili verilsin :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

sky 360 yasağı delmiş diye dolanıyor resimler filan var kanalı bir açtım bildiğin tayyip yayın yapıyor sanki ne biçim kanal lan o :D

edit: an itibariyle komple yasak kalktı tabloya bak mk :D

pesimistzombie tarafından 10/Ağu/14 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

:|
Toplam Hit: 18474 Toplam Mesaj: 195