folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Daha Önce Alkolik Olup,Kurtulan Muritler Aranıyor(Ödev)

Daha Önce Alkolik Olup,Kurtulan Muritler Aranıyor(Ödev)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    L2 öğrencisiyim sağlık hocasıdaha önce alkolik olup daha sonra bırakan daha doğrusu kurtulan 5 kişi bulmamı isteyip,hayatlarının alkol kullanırken ve şimdi nasıl olduğunu öğrenmemi istedi..e doğal olarak bende ülkenin en psikopat insanları bulunun tahribatta sürüyle böyle adam oldoğunu düşünüyorum ..hadi müritler ve mürideler ben size güvenerek bu ödevi aldım..yaşadıklarınızı yorum şeklinde ya da iade_sm@hotmail.com dan bana iletebilirsiniz..şimdiden teşekkür ederim..

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Burda başlayıpta bırakan adam bulamazsın hocam :)

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla doğru söylüyün o zaman hayatınız başlamadan önce nasıl şidi nsl?

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

ibo123 bunu yazdı:
    Nikoteen bunu yazdı:
    valla doğru söylüyün o zaman hayatınız başlamadan önce nasıl şidi nsl?

pek bi fark yok aslında. tek fark efkar bastıgı zaman ya da çok fena enerji geldiği zaman vücut aşırı derece alkol istiyo o kadar :D yani en azından benim öyle :D

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    ben uzun süreler kullandım ama artık kullanmıyorum.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:
    ben uzun süreler kullandım ama artık kullanmıyorum.
    hocam işte onu anlat hayatın kullanırken nasıuldı şimdi nasıl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

liseyi bitiremedim okuldan uzaklaştırıldım. çevremdeki bir çok insan ailem dahil her zaman suç işlemeye meğilli birisi olarak gördü çok para kazandım kazandıgımı alkole yatırdım.iyileşmeyen hastalıklarım oldu en az 5 yaş yaşlandım.sahte dostlar kazandım çevrem tarafından sevilmeyen adam ilan edildim. askerlik sürecinde pdrm lerde tedavi gördüm hapis yattım ve en önemlisi bütün psikolojim bozuldu.

daha detaylı konuşmak istersen msn den yazabilirim.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    peki neden müritlere güvenerek aldin? buda yeni moda galiba birisi ödew alıp konu acsa hadi müridler size güvenerek aldım yapın su  ödevimi diyip cıkıyor ortaya sen ilk önce kendin bi arastırma yap eğer yeterli olmazsa buraya basvur bence daha iyi olur ...

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı:
    peki neden müritlere güvenerek aldin? buda yeni moda galiba birisi ödew alıp konu acsa hadi müridler size güvenerek aldım yapın su  ödevimi diyip cıkıyor ortaya sen ilk önce kendin bi arastırma yap eğer yeterli olmazsa buraya basvur bence daha iyi olur ...
    arkadaşım çevrene bi baksana alkola başlayıp sonra bırakan kaç insan var..hoca 5 tane istedi ben ken dim iki tane buldum ..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    Şimdi hacım ben anlatayım sana.  Alkolü uzun süre içen insanların genel davranışlarından birisi umursamazlıktır. Dünya sikinde olmaz .  Tek düşündüğü kafasını güzel yapmaktır. Kafası güzel olduğundada tek düşüncesi kafasını daha güzel yapmaktır. Eskiden bende gerçekten aşırı şekilde kullanıyodum. Alkolikmiydim bilemem ama çok tükettiğim bi gerçekti. O zamanlar başta söylediğim gibi umursamazdım , hiç bişey umrumda değildi , şuan kafama taktığım bazı olayları o zaman takmıyodum. Şuan da kullanıyorum ama eskisi kadar kullanmadığım kesin. Ne fark var diyecek olursan eskiden alkollü iken aktif birisiydim , Şimdi ise alkol almadığım zamanlar aktifim. Alkolü azalttığımdan  iş , güç , aşk , insan ilişkileri , konuşma, para  vs. bakımından gözle görülür bi düzelme var .  Örnek vericek olursam , alkolü çok kullandığım zamanlar , eve çok geç gittiğimden ailemle her zaman kavga ederdim , Evde huzur kalmamıştı. Aynı şekilde kız arkadaşımla bile kavga ederdim sadece alkol yüzünden. Şimdi ise pek kullanmıyorum ne kavga var ne gürültü :) daha bunun gibi birçok örnekler verebilirim. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    alkol kullanırken hiç bişey umrumda olmuyodu.parasal olarak çökmüştüm.şimdi param bana yetiyoo zaman elime geçen paraları votka ve sigara alarak değerlendiriyordum.imdide içiyorum ama eskisi kadar değil.

neyse ne laannn....
Toplam Hit: 3668 Toplam Mesaj: 13