folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition + 4 Oyun 1$ (Humble Bundle)

Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition + 4 Oyun 1$ (Humble Bundle)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    puzzle bunu yazdı

hacim yok valla oyle birsey ki bunun icin dokuman hazirlanmasi gerek o kadar diyorum

ayrica steam i bulamadim nasil yapacagim

edit - bu origin uygulamasi benim email neden kabul etmiyor farkli bir sekildemi giris yapiyoruz ??

originde mailini neden kabul etmediğini bilmiyorum

hocam http://store.steampowered.com/about/  buradan steami indirebilirsin

steami kurduktan sonra Yukarıda Menü var "Games" yazıyor oraya geliyorsun "Active Product on Steam" seçeneğini seçiyorsun ve keyini oraya yapıştırıyorsun.

origini burdan indirebilirsin: http://www.origin.com/download

Origindede kurup üye olduktan sonra Yukarıda solda "Origin" yazıyor oraya geliyorsun "Add Game" seçeneğine tıklıyorsun ve keyini yapıştırıyorsun.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Cizik

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bu paradise city'i oynayın la deli oyun :F

hele ki motor alıp kullanınca acayip zevkli oluyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

oynamak istemediğiniz oyunun keyini ayrı başka bir arkadaşa gönderebiliyormuyuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

paypalımda 2 tl var kredikartım yok kıyağına yapacak var mı hediye oalrakda gönderilebiliyormuş 

mail adresim: rewolt84@hotmail.com

hemen yollarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Sims keylerini bi ben giremedim heralde sitesine giriyorum simsin giriş yapamıyorum bi türlü şifre yanlışta demiyo ama login etmiyor beni anlamadım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

Sims keylerini bi ben giremedim heralde sitesine giriyorum simsin giriş yapamıyorum bi türlü şifre yanlışta demiyo ama login etmiyor beni anlamadım

hocam humblebunle daki keylerin olduğu ekrana nasıl yapılacağını anlatan resimli bir tutorial koymuşlar. The simsleri originden değilde thesims3.com da origin hesabıyla giriş yapıp aktive etmen gerekiyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

hocam humblebunle daki keylerin olduğu ekrana nasıl yapılacağını anlatan resimli bir tutorial koymuşlar. The simsleri originden değilde thesims3.com da origin hesabıyla giriş yapıp aktive etmen gerekiyor.

Tamam işte abi bende siteye giremiyorum giriş yapmaya çalışınca aynen alttakini diyor bana

Oops!

We are not able to process your request.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

5 dolar patlattim vay ameka kampanyaya gel.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ahaha beyler humble üyeliklerinize, gift alanlar sayfalarına girsin 2 yeni oyun eklendi. Heralde ea bütün oyunları böyle satıcak :D

Red alert 3 uprising

Populous

torpedo_XL tarafından 22/Ağu/13 21:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 9611 Toplam Mesaj: 87