folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Deniz Feneri Hakkında!!!

Deniz Feneri Hakkında!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

student 

Akşam akşam güüldürdün beni Allahta seni güldürsün...    Sorumluluğun lideri deniz feneri flash flash vay be...

Birincisi capital dergisi necidir ? Türkiye genelini o dergimi belirliyor...

Satın alma büyüyor,Ekonomi gelişiyor diye sürekli AKp aleyhine yayın yapan bazı akp kuklalarının elinde olan derginin Beni birincisi çıkarıcak hali yok ya...   

He deniz feneri ne zaman kurulmuş bir bak... Kurulduğu günden bugune nasıl bu kadar büyümüş ve neden birinci olmaya başlamış iyi düşün.. (birinci olduğu filanda hikaye ya)  2000yılına kadar ince bıyıklı 3 5 kişinin yönetiminde olan şey çığ gibi büyüdü... Birileri iktidar olunca sanırım ben bilmiorum ama siz bilirsiniz die size soruorum... 

Bi çorbaya sinek düştümü o çorba içilmez çöpe atılır...  Sizin mideniz olmadığı için sineği çıkarır yemeğe devam edersiniz... Çünkü siz hep bi tarafa bodoslama yontulmuşsunuz... Deniz fenerinede yolsuzluk düşmüştür şimdi deil çok önceden ve hala devam etmektedir... Önceden olmaz hayır iftira yalan diyenler şimdi ne var olabilir çok deil ki 7trilyon gibi aptalca lafları söylüyebiliyor...

Yok almanyadaki ile Türkiyedeki farklı gibi komik şeyler yazmayın mümkünse ikiside birbiriyle bağımlı,aynı... Türkiyede göz önünde oldukları için o kadar parayo indire gandi yapamazlar zaten...  o.puya s.kş öğretilmez onlar nasıl ne yapıcağını bilirler... Mevzu PARAYSA...

Ve kime nasıl yardım yaptığınıda aslında herkes biliyor... Mübarek akp gençlik kollarına çatır çatır yardım yağdırıyor... Mahalle aralarına kurulmayan akp teşkilatı kalmadı... 

neyse buralara hiç girmicem çünkü savunma mekanizmalarınız harekete geçicek yine...

""bu yolsuzluğu deniz feneri adı altında başkalarının yaptığını duymuştum. Ne kadar doğrudur bilmem. "

Duyduğun kişiler zaman aboneleri ise çok doğru deildir..

"Ufak çaplı bölge sorumluların kolpalığı olabilir. Ama sonuçta eski bi geçmişi var. En az unicef kadar tanınan ve saygın bir yardım kuruluşu. Kolpa iş yapacağını sanmıyorum."             

ARkadaş bil geytin amca oğlu ufak çaplıdan kastı 7,8 trilyon :)

teodos ordan bakınca Antalya karnı aç ve yoksul bir memleket gibimi görünüyor ?

Hayır çıkarı daha uygun memleket görünüyor... Unutma İnsanlar beleş mezar BULSA İÇİNE GİRER... Antalyayada ona göre yardım yapmışlardır hem.. cumhuriyet altını filan :))

Son olarak MÜMKÜNSE AVUKATLIĞINI YAPMAYIN,YAPMAYA ÇALIŞMAYIN...  Gerçi Herkesin düşüncesi kendine ben başka şeylerede çekmiştim aslında konuyu ama o havada kaldı...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    almayada ki ile türkiye deki deniz feneri dernekleri birbirinden farklı dernekler değilmiydi?

hayır değiller . öyle söylendi ama birbirlerine bağlılar. 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    teodos ordan bakınca Antalya karnı aç ve yoksul bir memleket gibimi görünüyor ?
    yok görünmüyor burdan bakınca.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
Toplam Hit: 2736 Toplam Mesaj: 14