folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derin Devlet Ve Dünya Düzeni

Derin Devlet Ve Dünya Düzeni

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

Bazı tbt'dan arkadaşlar derin devlet ve dünya düzeni hakkında yanlış düşündüklerimi sölüyor...
    Düşüncem şu;
    İsraril ve Americanın derin devletleri birleşip yeni dünya düzenini oluşturduğunu kabulleniyorlar ve hepside türkiye'nin yavaş yavaş yok olduğununda farkındalar ve bu dönen çarka çomak sokmak istedeğimi söledim ver bu arkadaşlarda bunun imkansız olduğunu ve almanca ingilizce fıransızce arapça bilmem gerektiğini sölediler ve bu düzenin bozulmayacağından eminler ... ve her şeyi kurtlar vadisi gibi sanıyorlar yada kurtlar vadisin deki polat gibi olunca çözülür sanıyorlar..

Bu konu benim Masonlar ve tapınak şovalyelerini araştırma nedenimden açıldı ve arkaşlar bunların saçma ve boş işler olduğu söylediler ve bende şu fikir deyim ben ve benim gbi bir çok insan var ve bu kişiler gün gelecek çoğalacak ve bu çarka çomak sokcak ya da sokmaya çalışcak  diye düşünüyorum arkaşlar ise farklı bir insan olduğumu ve görüşlerim farklı olduğunu düşündüğümü sölüyorlar ...

Ve bu işlerle uğraşanların öldüğünü sölüyorlar bunlar bence asılsız ... 

Görüyoruz ki türkiye yavaş yavaş yok oluyor hiç olmazsa ben elimden geleni yapim gerisi allah kerim..

Bu konuyu forumda tartışılmasını istediler ve bnde görüşlerimi yazdım ...

Sizn yorumlarınız bekliyoruz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    derin devletler ve dünya düzenini öğrenmek istiyorsan erbakan hocayı dinle arkadaşım tavsiyem

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Hocam tüm yazdıklarına katılıyorum yalnız bu işlerin kolay olmadığını da bilmek gerekir..yani senin düşünceni savunup da icraata geçecek ne kadar insan var ki..ya da en fazla ne kadar olabilir ki..bence kendini fazla yorma..çünkü diğer müridlerinde söylediği gibi çabanın bir sonuç vermeyeceği açık..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    SitemMelanet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam tüm yazdıklarına katılıyorum yalnız bu işlerin kolay olmadığını da bilmek gerekir..yani senin düşünceni savunup da icraata geçecek ne kadar insan var ki..ya da en fazla ne kadar olabilir ki..bence kendini fazla yorma..çünkü diğer müridlerinde söylediği gibi çabanın bir sonuç vermeyeceği açık..
    Ama hiç olmsa bu konularda bilgimiz olsun yoksa benim görüşürüm bundan 20 yıl sonra filan türkiye diye bir devlet kalmaz ... bizim toplumumuz biraz duyarsız hep birlikte kalkınma yok tabi adamlar her şeyi kurmuşlar ne yapsak ne etsek her şey biliniyor sonumuz yakın mesafe...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    hocam git amerikaya veya israile türkiye hangi kıtada bi sor ne diyecekler merakla bekliyom.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı:
    SitemMelanet bunu yazdı:
    Ama hiç olmsa bu konularda bilgimiz olsun yoksa benim görüşürüm bundan 20 yıl sonra filan türkiye diye bir devlet kalmaz ... bizim toplumumuz biraz duyarsız hep birlikte kalkınma yok tabi adamlar her şeyi kurmuşlar ne yapsak ne etsek her şey biliniyor sonumuz yakın mesafe...

Çok haklısın hem de çok..keşke insanlar bu kadar bilinçli olabilse..bazı insanlar kömürle onunla bununla avutuluyor insanlar at gözlüğüyle bakıyor herşeye..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grandmoon
    grandmoon's avatar
    Erkek

Bütün istihbarat örgütleri uyuyormu yani. Bi tek senmı uyandın.

Yeni dünya düzeni kurmak helede bunu Türkiyeyi içine alarak yapmak o kadar kolay değil. bunu yapmaya kalktıkları anda İlk olarak karşılarında Türk milletini bulurlar. Türk milletinin karşı koyması için mason-tapınak şovelyelerini bilmelerine gerek yok.

İkinci olarakta. dünyanın en önemli noktalarından biridir Türkiye. Böyle bişeye ne rusya ne avrupa nede asya izin veriri. Bir dünya savaşının çıkmasına neden olurki o söylediğin iki devletınde böyle bi savaşa götü yemez. Zaten abd nin şurda 50 senelık bi ömrü kalmış. Ancak plan yapabılır. uygulamaya zamanıda yetmez gücüde 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    SitemMelanet bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:
    SitemMelanet bunu yazdı:

Çok haklısın hem de çok..keşke insanlar bu kadar bilinçli olabilse..bazı insanlar kömürle onunla bununla avutuluyor insanlar at gözlüğüyle bakıyor herşeye..

Evet dostum bunu anlamıyorlar sonrada yok farklı düşnüyorsn yok yanlış şeyler bunlar filan hocalar gitti gidiyo benden sölmesi bazı arkadaşlar bu konuları araştırmadan etmeden konuşyorlar b yok araştıranlar ölüyor filan hacı ben 2004'den beri neden ölemedim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı:
    SitemMelanet bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:
    SitemMelanet bunu yazdı:

Evet dostum bunu anlamıyorlar sonrada yok farklı düşnüyorsn yok yanlış şeyler bunlar filan hocalar gitti gidiyo benden sölmesi bazı arkadaşlar bu konuları araştırmadan etmeden konuşyorlar b yok araştıranlar ölüyor filan hacı ben 2004'den beri neden ölemedim...

Kimsenin ne dediği önemli değil dostum boşver..sen yolunu çok iyi seçmişsin düşüncelerini açık açık belirtiyorsun ve birşeyler yapmak için çabalıyorsun..sana yorum yapanlar bu ülke için ne düşünmüş acaba çok merak ediyorum ya da bu ülkeyi hiç düşünmüşler mi acaba?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

Bnde çok merak ediyorum...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek
    doğru söze ne denir. hocam madem böyle insanlar var tbt aracılığıyla bir araya gelip topluca çomak sokalım heriflerin g.tlerine. devletimiz içten çökertiliyo arkadaşlar ve amerika bunu başarırsa yeşil kuşak projesi denilen olaya ne rusya engel olabilir nede ab herkesi s.ker o zman amerika(amerika derken israilide amerikaya dağil ediyorum

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
Toplam Hit: 3456 Toplam Mesaj: 27