Dizi Önerisi Sense8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Netflix diziyi iptal edip yayından kaldırdı.

3. sezon varmıydı ki?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İyi yaptı dizi lgbt reklamına döndü :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dizinin bütçesi got'u aşıyor beyler o yüzden kalkmış , maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor daha yeni başladıydım amg.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bende son günlerde köşe yazarlarının yazılarında çokca görür olmuştum bu diziyi. Bugün de Ertuğrul ÖZKÖK'ün yazısında gördüm. Dizinin yeni bölümü çekilmeyecek anladığım kadarıyla , mevcut bölümler izlemeye değer mi ?

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bende son günlerde köşe yazarlarının yazılarında çokca görür olmuştum bu diziyi. Bugün de Ertuğrul ÖZKÖK'ün yazısında gördüm. Dizinin yeni bölümü çekilmeyecek anladığım kadarıyla , mevcut bölümler izlemeye değer mi ?

hocam ilk 4 bölüm sıkılmazsan gerisi sarar ama SIKILMAZSAN..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3. sezon varmıydı ki?

İşte çekilmesi için Netflix ile yapımcı anlaşmak istemiş Netflix kabul etmemiş. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    end bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3. sezon varmıydı ki?

İşte çekilmesi için Netflix ile yapımcı anlaşmak istemiş Netflix kabul etmemiş. 

the-last-ship'ten bahsediyormuşsunuz, üzgünüm :/

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben Sense8'den bahsediyorum. Last Ship dizisi devam ediyor. Last Ship'in dördüncü sezonu çekildi ve bu ay sonu yayınlanmaya başlayacak. Hatta 5. sezonun çekimleri bile bitmiş durumda.

mkyb tarafından 02/Haz/17 14:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2538 Toplam Mesaj: 19
dizi fantastik ve bilim kurgu sense8