Doğu Ekspres Yolculuğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar doğu ekspresi için 2 haftadır sabahlayarak bilet bakıyorum ama nafile , sisteme düşerken yataklı biletler dolu olarak geliyor. Tur şirketleri vagon vagon kiralamış. Yataklı vagonlardan bilet alan arkadaşlarımız varmı hiç. Tur şirketlerine baktım otel de dahil 1500-2000 tl arası değişiyor. Normal pulmanda alacağım ama 24 saat o koltukda nasıl geçer bilmiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Arkadaşlar doğu ekspresi için 2 haftadır sabahlayarak bilet bakıyorum ama nafile , sisteme düşerken yataklı biletler dolu olarak geliyor. Tur şirketleri vagon vagon kiralamış. Yataklı vagonlardan bilet alan arkadaşlarımız varmı hiç. Tur şirketlerine baktım otel de dahil 1500-2000 tl arası değişiyor. Normal pulmanda alacağım ama 24 saat o koltukda nasıl geçer bilmiyorum.

bu imzadan da böyle konu çıkardı zaten :) Konu hakkında çok bilgim yok ama şimdiden hayırlı yolculuklar. Yolculuk nereye Kars'a mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Organizasyonundan korktuğum ama hayal edince dudak yaladığım 2 şey;

Kars Ekspresi

İnterrail Seyehati

Konuyu takip ediyorum. Belki bir, haydi kalk, dürtüsü ateşler içimde..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Çok popüler . Zor denk gelmek . 

İnteraİl Türkiye bile o treni dolduruyor . 

Face bok tan adamları takip edince tuhaf bir hayal güçleri  var .vagon u  Süslüyor lar yiyecek içecek Festivali gibi gidiyorlar . 

Edit ayın 27 yer var xd 

samaccc tarafından 26/Ara/18 12:59 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Insanlar kliseleri ne kadar cok seviyor ya :)

Kisin dogu ekspresi, yazin salda golu...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir ara kimse yüzüne bakmıyordu. Instagram'da bir kaç kişi paylaşım yaptı oradan aldı yürüdü.

Instagram'a böyle yapmak gerek :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Çok uzun zamandır var olup son bikaç ay içinde patlama yapan bişi bu. Fotolara bakıyosun gitmiş tren e pavyon gibi led döşemiş odaya amcık ağızlı alşsjdfşlakjsdşlj

24 saat o koltukda geçer .. Nasıl geçer? ben otobüs ile 20 saat gittim bi şekilde geçiyor :D Trende kalkıp yürüyebiliyosun tur atıyosun falan o yüzden çok daha rahat geçer çok istiyorum çaresizim ama almam laızm diyosan al 24 saat i gözüne çok byütme sevgilin ile olacağın için ek olarak daha rahat geçecektir...

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Çok uzun zamandır var olup son bikaç ay içinde patlama yapan bişi bu. Fotolara bakıyosun gitmiş tren e pavyon gibi led döşemiş odaya amcık ağızlı alşsjdfşlakjsdşlj

24 saat o koltukda geçer .. Nasıl geçer? ben otobüs ile 20 saat gittim bi şekilde geçiyor :D Trende kalkıp yürüyebiliyosun tur atıyosun falan o yüzden çok daha rahat geçer çok istiyorum çaresizim ama almam laızm diyosan al 24 saat i gözüne çok byütme sevgilin ile olacağın için ek olarak daha rahat geçecektir...

Hocam tekrar tekrar okudum ama "sevgilisi ile birlikte olacağını" hiçbiryerde göremedim, erdin mi naptın, nereden anladın :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hocam tekrar tekrar okudum ama "sevgilisi ile birlikte olacağını" hiçbiryerde göremedim, erdin mi naptın, nereden anladın :)

sevgilisi olmayana trende eşantiyon veriyorlardır, otobüsteki kulaklıklar gibi :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Doğu ekspresine genelde sevgili/eş ile gidilir ya da arkadaşlar ile gidilir.  Daha çok iş sevgili veya eş ile romantiklik üzerine olacağından öyle dedim.onu arkadaş da yapabilirsin :D He mesela tek giden var mıdır bilmiyorum vardır heralde. Benim eyyorlamam buhadar :AsDF:AsD:F

He belki bilgim de olabilir bilemem onu kimse ne bilir kimseye ne bişey diyebilirsin ne kimse kimseyi dinler ne bişey olur :D

dcpromo tarafından 26/Ara/18 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Harbi bu ne ayak geçen seneden beri bir böyle trend olmuş gidiyor , ulan bir tren işte kimse binmiyordu şimdi ne oldu :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 4663 Toplam Mesaj: 37
tcdd bilet seyehat doğuekspresi