Dolandırıcılar Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

selamun aleykum arkdaslar 
    bı telefon geldı  zamanında  telefonda taahhut vermısım anadolu sıgortamıdır ne boktur 

şimdi dıyolarkı hızmetı kullanmadıgınız  goruyoruz bıze  1750 tl borcunuz var 

sorum şu  ben herhangı bısey ımzalamamısım bana bı evrak fln gelmemıs  bunların bu parayı benden alma  sanları varmı yasal yollardan fln ?

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim.

kontra bisiklet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yutturabildilerse dolandırıyorlar işte. Yalnız dolandırıcaksan bari ufak bi rakam söyler insan 1.750 lira ne ? :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

ıslak imza olmadan o iş olmaz hea anadolu sigortadan zaten hizmet alıyorsundur ve bu hizmet kapsamını genişletmek için telefonda mavcut tahhütnamene ek onay verebilirsin ama hiç anadolu ile alakan yokken senden imzasız taahhüt alamaz. Sor bakalım su onayladığım ses kaydımı veya imzaladığım taahhüt nameyi bi gönderin göndermiyorsanız da avulatım aracılığı ile bunları isteyieyeceğim karsı dava acacagım de ne diyecekler :) yüzüne kapatırlar kesin :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

hıc bır sekılde hızmet almadım yanı herhangı bır ıslak ımzam yok 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Dostum arayıp sordun mu? Konuyu heyecanla merak ediyor ve takip ediyorum.

Anıl
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

onların benı aramasını beklyorum en  aradıklarında  elınızden gelenı ardınıza komayın gıbı bısey dedım arada kufur etmıs olabılırm

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

arkadas bu adamlar yine aradi ya odeyin yada icraya vericez diyorlar 

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Islak imzalı sozlesmenin bir nüsha kopyasını iste. Telefon numarasını internette arat.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek

Aradıkları telefon numarası cep telefonu hattımıdır. Telefon numarasını yazarmısın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Beni aradılar bir gün. He he dedim kıza. Dalga geçtiğimi anlayınca atarlandı eve kağıtlar gelince görürsünüz dalga geçmeyi dedi show yaptı he he dedim gene :D. 1 yıl geçti hala birşey gelmedi :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Beni aradılar bir gün. He he dedim kıza. Dalga geçtiğimi anlayınca atarlandı eve kağıtlar gelince görürsünüz dalga geçmeyi dedi show yaptı he he dedim gene :D. 1 yıl geçti hala birşey gelmedi :)

Aynını bana dedi küfrettim :D

Toplam Hit: 2984 Toplam Mesaj: 19
dolandırıcı