Düğünde Oynarken Vuruldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    trampfd bunu yazdı

Doğal seçilim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

bu nedir arkadas? adam bildigin birini vurmaya gelmis zaten oraya.

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Böyle böyle, kendi aile fertleri kaybederek bırakacaklar bu geri kafalı adetlerini.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

AK47 ile düğün yapılırsa 4 5 ölü olması normal karşılamak lazım tek tetik 9 mermi

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

HEAHAEHAHAHEHA HAHAEHAEHA

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şimdi işe farklı bir pencereden bakarak yorum atacam bazı sorulara cevap olmuş olur.

arap dünyasında kadın, silah ,para bir güç gösterisidir. 

bu düğünü yapan ve bu kafada olan kişilerin kafa yapısı şöyledir:

1) çok iyi temiz güzel bir hatunla evlenir ve bir süre sonra onu boşlarlar. aldatırlar yada vurup öldürürler.

arkasından derler ki : vayyyy ahmete bak kadını boşadı helal olsun sağlam aşiretten bir erkek. dediği dediktir erkeğin kralıdır.

2) düğünde ak47 yada bazuka çıkartıp tehlikeli bir ortamda ateş eder ve arkasından derlerki : vayyy korkusuz yiğit adam düğünde güç gösterisi yaptı taşşaklı iyi bir adam. 

ve ateş edenin asıl amacı tehlikeli yerde ateş edip göz dağı vermektir. tam anlatamamış olablirim ama kafa yapılaı öyle farklıdırki şaşar kalırsınız. ve gerçek anlamda insan nesline son derece zararlı varlıklardırlar b bazı arap kesmleri.

3) onlara göre çocuk ve kadın bir ev eşyasından daha değersizdir. canları sıkılınca hemen karılarını boşarlar ve sorunlarının çözümünü hep masum bir kadını boşayarak döverek yada kuma alarak çözmeye çalışırlar.

çok garip bir yaşam biçimleri vardır. bazı törelerinde damadın bütün kardeşileri gelini istediği zaman zikebiliyor. çünkü abileri onlara bunu bir armağan olarak görüyor ve dediğim gibi kadın bir ev eşyası gibidir. asla arabanın içine bindirilmez araba kasasında eşya gibi sağa sola götürülürler. kadınlar bir eşyadır.....

diyeceğim o ki yer yarılsın içine girsin ibnenin evlatları. taşa suya muhtaç olsunlar.

edit: yaşadığımız dünya düzenine sürekli böyle sebeplerden dolayı küfür ediyorum beyler.

zalimadam tarafından 23/Eki/14 00:36 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bence bunlara düğünlerde kullanmaları için nükleer silah filan verilsin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Bence bunlara düğünlerde kullanmaları için nükleer silah filan verilsin,

:D lan ne güldüm aq.

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Sorsalar hepimiz humanist insanlarız da bu adamların ben amına koyayım harbiden, çok güzel demiş biri doğal seçilim diye. Adamlar insana kadına hayata değer vermiyor ki ben ona niye değer vereyim. Kurunun yanında yaş da yanıyor malesef ama hakkaten bu ortadoğunun aq ben.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

geçerken gördüğüm bi game of thrones sahnesinde şöyle bişey geçiyodu "3 tane cinayet işlenmezse düğünlerimiz sıkıcı sayılır"

Toplam Hit: 3667 Toplam Mesaj: 33