folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünyanın En Manyak 9 Kişisi

Dünyanın En Manyak 9 Kişisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    yaw toplu insan katliamı yapmış bunlar sadece..bi kitap wardı katiller hakkında..adam önce karıyı öldürüyo sonra etini günlerce buzlukta muhafaza cinsel organını pişirip yiyor :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Türklerden de namı duyulmamış birsürü manyak vardır..
    Buna adım gibi eminim :)
    Ama Hitler'i de bunların arasına katmalı ve bunun sayısını 10a cıkarmalı bence.. :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    manyaklık adam öldürmekle mi oluyor ?

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Hitler kimileri için sadece faşist kendini bilmez dünyaya kötü bir dönem yaşatmış kara bir lekedir , kimilerine göre bir dahi,vatanseverliğin doruklarına ulaşabilmiş , şu anda bile yapılması imkansız savaş araçlarının ( Bkz. Haunebu II = Nazi Ufo'su) mimarı vs. dir kimisi sever kimisi sevmez bende Hitler'e saygı gösteren fakat faşist olmayan bir insanım kimileri beni kınar o onların görüşüdür , ama şu da unutulmamalıki Hitler dünyaya gelmiş olan en önemli Devlet adamlarındandır şu anda dünyaya hakim olan Yahudi lobisi ve mason örgütleri hitleri bir pislik gibi gösterirler bütün dünyaya neymiş Masum Yahudiler yakılmış oysaki hepimiz çok iyi biliyoruz siyonist yahudilerin amaçlarını şu anda ortadoğudaki müslüman kardeşlerimize yaptıkları güzel örneklerden bir kaçı

'' BİR GÜN ÖLDÜRMEDİĞİM HER YAHUDİ İÇİN BANA SİTEM EDECEKSİNİZ '' ADOLf HİTLER

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Heil Hitler =)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atlantis
    atlantis's avatar
    Erkek
    heil hitler

gündüz gece feneri ile dolaşırmış bi gün sormuşlar ey diyojen gündüz niçin fenerle dolaşıyorsun o da demişki ADAM ARIYORUM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    beyler biz okulda atom bombasının tarihini vs okuduk
    eer bu hitler denen herif dünya savaşı çıkarmasaydı amerika vs şüphelenmicekti bunun atom bombası ürettiinden ve kendileri önce yapmaya çalışmıcaklardı her şey de daa sağlıklı bi şekilde gelişcekti belki de şindi abd elinde bomba dal y..rak gezio bu daa mı ii?

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Hitler abi adamımdır ne Demiş hitler;

Öldürmediğim Her Yahudi için bir gün bana sitem ediceksiniz.. güzel söz =) çok hoşuma gidiyor...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atlantis
    atlantis's avatar
    Erkek
    ADOLF HİTLER manyak kişilikten daha çok akıllı bi kişilik olarak bilinmelidir öyle olmasaydı bu gün hala onun izinden yürüyenler olmazdı ADOLF HİTLER bir devlet adamı olarak dünya tarihini durduran ve gerileten güçleri tespit etmiş onların gelecekte insanlığa vereceği zararları önceden görmüş ve bu konuda ciddi çalışmalar içine girmiştir illüminati örgütünün amerika ve siyonist bazlı çalışmaşarına karşı savaşmıştır bu günkü filistin mücadelesini desteklemiştir hançer birliğini 1943 de kurdurarak mısıra adamlar gönderip arapları organize ettirmiştir kırım türklerini sovyet zulmünden korumuştur yaptırdığı arkeolojik atlantis ve lemuria araştırmaları ile insanlığın altın çağına ışık tutturmuştur yaptırdığı buluşlar 1970 li yıllara kadar havacılık alanında kullanılmıştır

gündüz gece feneri ile dolaşırmış bi gün sormuşlar ey diyojen gündüz niçin fenerle dolaşıyorsun o da demişki ADAM ARIYORUM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    atlantis e aynen katılıyorum..
    harika açıklamışsınız hocam..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 5432 Toplam Mesaj: 42