folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara Sanal Kart Alınacaktır. Satan Varmı?

Enpara Sanal Kart Alınacaktır. Satan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

5 TL için  kredi kartı bilgisini veren gerçekten çıkıyor mu? Sonuçta o karttan doğrulama yapılıyor, küçük bir miktar para çekilip iade ediliyor. Sonra herşeyde resmi onaylı muhatap kart sahibi. Bedavaya risk almak bu.

+1, riskli işler bunlar. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

5 TL için  kredi kartı bilgisini veren gerçekten çıkıyor mu? Sonuçta o karttan doğrulama yapılıyor, küçük bir miktar para çekilip iade ediliyor. Sonra herşeyde resmi onaylı muhatap kart sahibi. Bedavaya risk almak bu.

Bana da garip geldi ama yapanlar var demek ki.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

Tabiki satan dolu birsürü satış konuları var r10da. 5TL.  fakat hepsi ya işbank yada vakıfbank ,inial vs sanal kart satiyor. onlarda sınırsız oldugu için. Fakat enpara yılda 10 kere sanalkart hakkı verdiği için, satışını pek göremedim , tek tük satan oluyor. Azure, işbank ve vakıfın sanal kart serilerine bloke atmış, uye yaptırmıyor, yaptırsada banlıyor hesabı. hiçbişe yapmasan bile. Tecrübeyle sabit.

Azure sanalkarttan doğrulama için kesinlikle para çekmiyor. bu yüzden iade durumu vs de yok. kart boş bakiyesizde olabilir, sorun yok. bu konuda endişe etmeyin. Hazır azure satanlar var 10-15 tl ye satiyor. bazen ihtiyac olunca bu fiyatada alıyorum ama , azure açanlar amatörce açıyor genelde. aynı ipten veya aynı tarayıcıdan fingerprinte dikkat etmeden farklı hotmail hesaplarına vs login oluyolar. azure farkedince kapatiyor. benım kendi açtıgım hesaplar 2-3 aydır duruyor.vdsleri hala açık. fakat satış yapanlardan aldıklarım en fazla 2 hafta sonra güm. ticaretede döktükleri için bişekilde yakalıyor azure onları. o yüzden kart satın alip kendim açmak istiyorum. kartı bana vermesenizde olur, teamviewer ile bağlanayım kart bilgilerini siz girin hesaba, görmesemde olur no problem.. boş bakiyesiz farketmez, 20 dk sonra silersiniz kartı  olur biter . Teşvik olsun 8 TL'den alayım satacak arkadaş varsa. veya kendi açsın azureyi, hesabı bana teslim etsin, 12 tl vereyim. Hangisi uyarsa farketmez.

ProBilisim tarafından 06/Eyl/20 19:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Hocam kendiniz neden bi enpara hesabı açtırmıyorsunuz?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Keriz silkeleme dedikleri bu olsa gerek 5 tl ye sakız alamazsın kart bilgisi alacaksın 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

Keriz silkeleme dedikleri bu olsa gerek 5 tl ye sakız alamazsın kart bilgisi alacaksın 

Senin dünyadan haberin yok : ))  sakız alamazmışız. işbank satan dolu alan yok, göz atarsan görürsün:  https://www.r10.net/webmoney-paypal-paykasa-2co-paykwik-internet-bankacilik-islemleri/

yumurtanın kabuklarını kır bi dışarı bak. Dünyada ne işler ne ticaretler yapılabiliyor biraz açıl öğren.

LynXMaSTeR bunu yazdı

Kendim açtım zaten 10 tane hakkımı kullandım hocam. + eşimede enpara kredi kartı aldık onun haklarınıda kullandım. + 4-5 tane devamlı aldıgım kişi vardi r10 dan vs, onlarında hakkı bitti. r10 da azönce biri konu açmış : https://www.r10.net/webmoney-paypal-paykasa-2co-paykwik-internet-bankacilik-islemleri/2490087-sanal-kart-satisi.html

hadi bunuda  deneyim dedim. bu oldu mesela. 4 tl den satiyor. 20 tane verip 5 tane aldım az önce. ama  azure ne zaman patlar muamma. enpara satan olursa hala alabilirim düzenli olarak.

ProBilisim tarafından 06/Eyl/20 20:45 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Hocam napıyosunuz bu kadar hesapla 

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

asdfasdf olm adam çok basit bişey istemiş, azure den vps açacak kart lazım ne abarttınız amk. yok 5 liraya kart verilmezmiş bilmemneymiş. adamın senin boş sanal kartını girdiği site yüzünden hapse gircen sanki amk :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

asdfasdf olm adam çok basit bişey istemiş, azure den vps açacak kart lazım ne abarttınız amk. yok 5 liraya kart verilmezmiş bilmemneymiş. adamın senin boş sanal kartını girdiği site yüzünden hapse gircen sanki amk :D 

:) malesef. Mesajlardan farkediliyor zaten, bazı arkadaşlar interneti sadece sohbet etmek veya dizi izlemek için kullanıyor gibi.  iş yapmaya ihtiyacları yoktur belkide. Saygı duyuyorum.

LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam napıyosunuz bu kadar hesapla 

farklı lokasyonlu vds için kullanıyorum kardeşim. vdsleride  "iş + ticaret  + adsense" hesaplarımı kontrol etmek için kullanıyorum. Kısacası google servislerini sağlıklı kullanmak ve çoklu hesaptan banlanmamak için farklı lokasyonlar + ipler + farklı tarayıcılar gerekmekte . o yüzden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    eengineer bunu yazdı

Senin dünyadan haberin yok : ))  sakız alamazmışız. işbank satan dolu alan yok, göz atarsan görürsün:  https://www.r10.net/webmoney-paypal-paykasa-2co-paykwik-internet-bankacilik-islemleri/

yumurtanın kabuklarını kır bi dışarı bak. Dünyada ne işler ne ticaretler yapılabiliyor biraz açıl öğren.

LynXMaSTeR bunu yazdı

Kendim açtım zaten 10 tane hakkımı kullandım hocam. + eşimede enpara kredi kartı aldık onun haklarınıda kullandım. + 4-5 tane devamlı aldıgım kişi vardi r10 dan vs, onlarında hakkı bitti. r10 da azönce biri konu açmış : https://www.r10.net/webmoney-paypal-paykasa-2co-paykwik-internet-bankacilik-islemleri/2490087-sanal-kart-satisi.html

hadi bunuda  deneyim dedim. bu oldu mesela. 4 tl den satiyor. 20 tane verip 5 tane aldım az önce. ama  azure ne zaman patlar muamma. enpara satan olursa hala alabilirim düzenli olarak.

Senin görmüşlüğün kadar bizim yaşamışlığımız var. 5 tl karşılığı kart bilgilerini verip milyonda bir ihtimal olsa bile başını belaya sokmak akıl mantık işi değil

Sen önce ne istediğini iyi anla

:) bu arada ben İnterneti 20 yıldır iş için kullanıyorum. Tabi bazı şeyler zamanla olur risk analizini öğrendiğinde tekrar konuşalım

Toplam Hit: 3035 Toplam Mesaj: 31
enpara sanalkart