folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eshotun Öğrencilere Yaptığı Eziyet

Eshotun Öğrencilere Yaptığı Eziyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocalar olayın aslı şöyle ; 

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin merkez kampüsü olan Tınaztepe kampüsünün kapısına kadar gelen belediye otobüsleri, yerleşke içerisine girmeyerek hiçbir mantıkla açıklanamayacak şekilde Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerini ve personelini mağdur ediyor. Günün sadece belli saatlerinde çok kısıtlı bir süre fakültelere kadar ulaşım sağlayan otobüsler, günün geri kalan saatlerinde yolcuları yerleşke kapısında bırakıyor ve fakültelere ulaşım kampüs içerisindeki yetersiz sayıda ve eski otobüslerle sağlanmaya çalışılıyor.Bu durum ulaşımın zorlanmasına, yoğun aktarma trafiğini karşılayamayan yerleşke otobüslerinin İzmir'e ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bir eğitim kurumuna yakışmayacağı  doluluk oranlarıyla öğrenci ve personeli zor duruma sokuyor. Başlangıç / Bitiş noktası Tınaztepe olan birçok otobüs hattının, yalnızca 5 dakika fazla süreyle ulaşımı sorunsuz ve rahat bir şekilde sağlamak yerine yerleşke içine girmeyerek Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerinin ve personelinin zor duruma düşürülmesini engellemek amacıyla senin ve arkadaşlarının desteğine ihtiyacımız var !

PEKİ BU NEDEN ÖNEMLİ ?

Belediye otobüslerinin yerleşke içine girmeyerek kampüs içi ulaşımın yerleşke otobüsleriyle sağlanması uygulaması nedeniyle yerleşke içi otobüslerde inanılmaz bir kuyruk ve kalabalık oluşmaktadır. Yerleşke otobüslerinde binecek yer bulunamaması nedeniyle çok sayıda öğrencinin bekleme süresi artmakta, bu da derslere geç kalmalara neden olmaktadır.

***********************************************************************************************************

Çok kısa değil ama özet geçmek gerekirse öğrenciler mağdur ediliyor. TBT ailesinden bir sürü öğrenci arkadaş olduğu için eminim halden anlarlar 30 saniyenizi ayırıp formu doldurmanız yeterli. Katılan katılmayan herkese teşekkürler

=== > Link için TIKLAYINIZ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

O ne demek la kampuse girmemek de ne oluyor saçmalığa bak. 

İyice "gavur" muamelesi yapar oldular. Sakaryada dolmusundan otobusune hepsi giriyor içeri

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

beyler bu change.org da bir cok destekte bulundum fakat takipcisi olamadim malesef.Gercekten de sesini duyurabiliyor mu topluluklar bu sistemle hic sahit oldunuz mu?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

İyice "gavur" muamelesi yapar oldular. Sakaryada dolmusundan otobusune hepsi giriyor içeri

Hocam resmen eziyet & rezalet. İnsanlar üst üste gidiyoruz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sanki bu mesele Change.org ile değil de belediye ile görüşülmesi gereken bir mesele. 

Otobus numarası hat numarası saati kaydedip neden içeri girmediği  hakkında belediyeye sorsan  daha mantıklı olmaz mı?  Hatta biraz vaktini ayır 3-5 tane otobüsün de direk geçtiğini videoya  alıp Belediyeye  bilgi edinme  başvurusunda kullanabilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Eshot genel müdürlüğü son durakları yerleşke içine almamakta diretiyor hocam sıkıntı bu. Otobüs hatları veya şoförlerle ilgili bir problem değil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    by_kamu bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

Hocam resmen eziyet & rezalet. İnsanlar üst üste gidiyoruz.

Istanbul'a gelsen WinRAR işlemini canli olarak yaşarsın. 

Guzel izmirin degerini bilin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben normal otobus güzergahta kampus içi  var Ama bunlar girmiyorlar anladım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eskortun öğrencilere yaptığı ziyaret okudum  saat gece yarısıs böyle okumama doğal 

form konususnda destek olacağım hocam size bir kıyamadığım öğrenci ve asker 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

sen buna mı eziyet diyosun, benim okulum urlada adamlar okula otobüs göndermiyo, günlük 5 6 sefer var o da yetmiyo gibi kapının önünde bırakıyo, 2km yürümek zorunda kalıyoruz, dolmuş mafyasına mecbur kalıyoruz, seçimi bi kaybetsizler de göreyim onları (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Aga o kadar şehir gördüm ulaşım olayında İzmir kadar rahatını görmedim. Ben de Ege'de okuyorum ayrıca kampüs içinde otobüs var ve inan aynı durum bizim okul için de geçerli ama gel gelelim yürümek istemeyen sıkışıyor yürüyen de yürüyor yani şimdi Ege'nin kampüsünü konuşmayalım burada. =) ESHOT'a laf söyletmem aga, ben böyle bir hizmet başka bir şehirde görmedim. 1,10 TL veriyorsun 90 dakika boyunca istediğin yere aktarmalı olarak gir. İZBAN, İZMİR METRO ekstradan otobüs kullanıyorum yani bunu bir de İstanbul'da düşünebiliyor musun?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 3838 Toplam Mesaj: 34