folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ev Icin Yazici Tavsiyesi

Ev Icin Yazici Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Bir süredir canon bir yazici kullaniyordum ama sorunlar cikarmaya basladi artik. Renkli kartus dolu olmasina ragmen basmiyor, wireless özelligi artik calismamaya basladi vs

O yüzden artik yeni bir yazici almanin zamani geldi.. Tankli püskürtmeli lazer vs cesitleri var, cok da bilgim yok cesitlerinden.

Homeoffice calisiyorum ve ara ara bir seyleri yazdirma, tarama isleri oluyor. 

Istedigim özellikler basitce:

1 - kartus doldurma olayi kolay olsun, ya da cabuk bitmesin/kurumasin. Bu en önemli etken cünkü ikide bir kartus bak vs ugrasmak istemiyorum

2- wireless özelligi olsun cünkü printer yeri uzakta

3- tarama ve fotokopi özelligi olsun

firmalarda kullanilan büyük yazicilara ihtiyacim yok, sadece evde kullanabilecegim basit pdf-word sayfalari cikartacagim bir yazici ariyorum.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Tavsiye veremem ama geçenki amazon bahar indiriminde iyi indirim vardı yazıcılarda. Oraya gözatabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

bütçe kaç hocam?

Epson Ecotank L6260  bu model iyi veya epson serisine bakabilirsin genel olarak.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bir çok elektronik alette özellik sayısı arttıkça dayanıklılık düşer ve arıza ihtimali fazlalaşır. Yazıcılarda da bu böyle.

Sadece print özelliği olan bir yazıcı almanı tavsiye ederim. HP 1100 mesela. Okulda 9 sene kullandım, bana mısın demedi...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@insidae

kafamda tam bir bütce yok ama en fazla 300 franklik bir sey düsünüyorum. 

https://www.amazon.de/-/en/EcoTank-Inkjet-Printer-Scanner-Copier-Black/dp/B09QQGZQC9/ 

cok fazla popüler görünmüyor, bir de negatif oy almis 

burda da yok

https://www.digitec.ch/de/s1/product/epson-l6260-tintenstrahl-dpi-wlan-tintenpatrone-farbe-drucker-20585090 

biraz arasitrdim sanirim canon, epson'a göre daha iyi görünüyor. 

Benim hosuma su gitti gibi 

https://www.digitec.ch/de/s1/product/canon-pixma-g4511-megatank-tintentank-farbe-drucker-9389815

tankli olanlari doldurmak baya kolaymis ve cok fazla sayfa cikarma olayi vs var. Bana mantikli geldi

@herrero 

tesekkürler hocam bunu inceleyeyim fiyati uygun görünüyor

@kazasker1 hocam tarama isleri oluyor bazen o yüzden sadece printer degil de cok fonksiyonlu istiyorum.

Benim icin en büyük sikinti sanirim cok sik kullanmadigim icindir. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

18 Martta bu ürünü aldım. O günden bu güne çocuklarla deli dürtmüş gibi test, mandala, (a4) poster basıp duruyoruz, bana mısın demedi.. Koyduğum boyalarda siyah şişeyi komple boşalttım 3mm azaldı, renklilerin şişesinin dibinde daha var tanklarda azcık bi azalma oldu.. Uzaktan yazdırma özelliği var, işyerinden koyıyorum evden çıkıyo :) 

Epson L3250 Renklı Inkjet Tanklı Yazıcı

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ev için bakınanlardanım not olarak post bırakalım.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Epson ecotank L3151 wifi almıştım kardeşime, gayet memnun. 

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

HP 720 aldım 3-4 ay oldu memnunum. Çift taraflı basma özelliği de var. Bir tık yavaş gibi, lazere alıştığım için öyle geliyor olabilir...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Ofiste muadil fiyatlarda tankli epson (3151) canon ve hp ucunu de kullandik.

Canon ve epson gayet iyi..

Hp onlara kiyasla kötü.

Soyleyeceklerim bu kadar (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 1423 Toplam Mesaj: 16
yazici tavsiye