Evimdeki Güvenlik Kamerasını Pc Den İzlemek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Evimde bir süredir güvenlik kamerası kurulu. telefondan XMEye programından anlık ve kayıt izleyebiliyorum sıkıntı yok. fakat kurulum yapan kişiler bilgisayara Eurocam CMS H265+ adında bir program kurdular ilk kurulduğunda izleyebiliyordum fakat şuan izleyemiyorum.

bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? hiç anlamıyorum bu işlerden lazım olur falan diye elimin altında hazır olsun istiyorum. nasıl bir yol izleyebilirim?

internette bi kaç video buldum fakat bunlar için kayıt cihazında ayar yapmam lazım. kayıt cihazı el altında bi yerde değil yani bağlanıp ayar falan yapamam. 

RotKerim tarafından 11/Oca/24 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modemden port açman lazım ayrıca IP numaran sabit olmalı. Onun içinde interneti aldığın firmaya her ay ek ücret ödemen gerekiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Modemden port açman lazım ayrıca IP numaran sabit olmalı. Onun içinde interneti aldığın firmaya her ay ek ücret ödemen gerekiyor.

ee ilk kurduğunda  ip değişene kadar izleyebilmiş mi oluyorum ozaman?

bir de başka bi telefona ekleyeceğimde seri numarayı yazıyorum bir şifre istiyor o şifreyi hatırlamıyorum. bunu nasıl sıfırlarız bi fikrin var mı?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

cok eskiden bir proje icin yapmistim hocam, dinamik dns denilen bir sey var. Ben no-ip kullanmistim. Simdi baktim siteyi programi falan baya bir degistirmisler 

https://www.itbloggertips.com/2013/09/make-dynamic-ip-static-ip-using-noip/ 

burda adim adim yapmayi anlatmislar. 

not: ilgili programin sürekli calisiyor olmasi sart

unbalanced tarafından 11/Oca/24 19:47 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Hocam kayıt cihazın p2p destekliyorsa izlersin tabii ki de. Kayıt cihazının markası nedir?

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Hocalar @RotKerim hocamın dediğin yanlış anlamış olabilir misiniz ?

Telefondan xmeye ile rahatça izleyebiliyorsan cihazın seri nosu ile p2p özellliği ile izleyebiliyorsundur hocam.

Pcdeki uygulamaya yeni cihaz ekle kısmından telefonundaki cihazın seri nosu ile ekleyip şifresini yazarsan izleyebilirsin.

Bi bak yapamadım dersen ben yardımcı olmaya çalışayım bağlanıp hocam

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

Telefondan xmeye ile rahatça izleyebiliyorsan cihazın seri nosu ile p2p özellliği ile izleyebiliyorsundur hocam.

Pcdeki uygulamaya yeni cihaz ekle kısmından telefonundaki cihazın seri nosu ile ekleyip şifresini yazarsan izleyebilirsin.

Evet xmeye ile rahat izliyorum. Seri no da biliyorum fakat şifreyi bilmiyorum. Onu nasıl sıfırlayabilirim? Sanırım onu sıfırlamadan ekleyemem

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı

Evet xmeye ile rahat izliyorum. Seri no da biliyorum fakat şifreyi bilmiyorum. Onu nasıl sıfırlayabilirim? Sanırım onu sıfırlamadan ekleyemem

Xmye de güvenlik zaafı var şifre unuttum de sana kare kod çıkar onu xmye programından okut öle şifre sıfırlayabilirsin

juniourfalcon tarafından 12/Oca/24 06:26 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Belki alakasız olacak ama ben birşey sorayım.

Eğer ev interneti cgnat arkasında (private ip alıyorsa) ve kamera cloud sisteminde çalışmıyorsa; dışardan nasıl erişip izleyebiliyor. Hem cep telinden, hemde dış pc den evdeki kameraya nasıl erişiyor?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

xmeyenin sitesine internet explorerdan girerek seri nosuyla giriş yapabilirsin bir activex bileşeni kuracak site tarayıcıya onun da kurulumu için güvenilmeyen kaynaklardan yüklemeyi açma tarzı bir şey yapman gerek onu internetten bakarak bulabilirsin sanırım. şifreyi hatırlamıyorsan kullanıcı admin şifre boş veya admin şeklinde deneyebilirsin ya da master key falan bulmak için siteler var bir kaçını dene zamanında başarılı olmuştum bir kaçını deneyerek. master key şifre sıfırlamaya yarıyor o yüzden kutuya direkt bir erişimin olması gerekecek muhtemelen. bu dediklerimi bir kaç yıl önce yaptım o yüzden güncel hatırlamıyorum fakat değişen bir şey olduğunu pek sanmam

Bonibon tarafından 12/Oca/24 12:58 tarihinde düzenlenmiştir

om mani padme hum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı

Şifre sıfırlama ekranında ekranda bir kod beliriyor ise işin kolay hocam. Kontrol edebilir misin ?

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
Toplam Hit: 980 Toplam Mesaj: 14
kamera