folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evinde Oturarak Gelir/Ek Gelir Sağlamak İsteyenler İçeri

Evinde Oturarak Gelir/Ek Gelir Sağlamak İsteyenler İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

sewgili müritler ,)

şimdi  istanbulda otruo olanlar we ewinde internet bağlantısı olanlar ,) sizinle ilgili bir iş fırsatı hem kendi ewinizde olucaksınız hem de para kazanıcaksınız

ben kendi ekibimi kuruyorum tek yapmanız gereken çağrı merkezi elemanı ünwanını taşıyabilmeniz tabi diksiyonunuz düzgün olmalı we ikna kabiliyetinizinde yüksek olması gerekiyor çünkü satış yapıcaksınız ben yarın şartları görüşmek üzere firmaya gidicem diksiyonu düzgün olan we gerçekten çalışmak isteyen adaylar içinde görüşücem

ben bu işi yaparım yarı yolda bırakmam we paramıda kazanırım diyen müritler maaş+ prim sisteminde çalışıcaksınız we çalışma saatlerinizide siz belirliceksiniz 

sormak istediğiniz soru warsa onuda cewaplayabilirim

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hmm telefondan ürün mü satışı yapılacak? eğer böle birşey varsa neden sadece istanbul?

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

crafty bunu yazdı:
    -----------------------------

hmm telefondan ürün mü satışı yapılacak? eğer böle birşey varsa neden sadece istanbul?

çağrı merkezleri genelde genel müdürlüktedir mesela ben garantideyken benim yan binam çağrı merkeziydi ayrıca home office olduğu için teknik destek açısından ws sadece ist isteniyo

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hmm sen bizi istanbulda gibi göstersen de bizde böyle bir çalışmadan faydalansak olmaz mı?

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melkor
    melkor's avatar
    Erkek

Hmm... Ben varım. Ne yapmamız gerekiyor?

Hem Türk, hem Sünni, hem de proleter.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

myo mezunuyuz askerden geldik aralıkda hala iş yok güç yok :S biraz ayrıntı versene ama banka işi ise ben alamam telefonla bile çağırdılar kaç kere gitmedim sevmiyorum kimseye kredi kartı veremem :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

banka deil bir operatör işi ismini wermiyorum ama turkcell wodafone ya da awea gibi büyüklerden bir firma senden tabiki telde satışta isticekler ama bunlar işte internet paketi gibi ya da mini modemler gibi ayrıca bununla ilgili eğitimde alıcaksınız we elinizin altında her türlü bilgiye ulaşabilceğiniz bir internet ürünüde olucak 

gerçekten çalışmak isteyenler pm atsın mailimi wericem cw yollasınlar bana bende onunla gideyim görüşeyim

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

peki bu işi evden yapacağız nasıl olcak maaş nedir biraz açıklama yapsaydın ya

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

maaş dolgun + prim sistemi ama yüzyüze görüşülcek hepsi hacı sende para diosun ewinde olucaksın para kazanıcaksın warsa daha iisi buyur ,))) 

yarın daha detaylı bilgi wericem hepinize ama kurumsal bi firma referansınızıda arkanıza almış olucaksınız

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irwa busene össye hazırlanıyorum kalıcı bir işe giremem ama daha sonra eleman almaya devam edecekmisin acaba tabi ihtiyaç doğarsa

ayrıca oluşturduğun istihdamdan ötürü seni tebrik ederim

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

dead_march bunu yazdı:

irwa busene össye hazırlanıyorum kalıcı bir işe giremem ama daha sonra eleman almaya devam edecekmisin acaba tabi ihtiyaç doğarsa

ihtiyaç oldukça tabiki alımlar olur ilk kimseye demeden tbt ye açtım mewzuyu burdan katılım we başkalarının katılımıyla ekibi kurarsam her türlü alırım rahat ol ,)

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 4595 Toplam Mesaj: 36