folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook Canlı Yayında İntihar Etmek

Facebook Canlı Yayında İntihar Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khayyam
    Khayyam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

İntihar edersem  Mehmet  pişkin gibi ederim. 

adamın adını getirememiştim sağol

hayatımda gördüğüm en fiyakalı ölümdü :)

http://m.haberturk.com/gundem/haber/1196759-avmde-2-gencin-intihari

http://m.haberler.com/tek-kursunla-hayatlarina-son-verdiler-7741240-haberi

@Hellaven Milliyet'in haberine gore ceset bile bulunmus. 

Khayyam tarafından 10/Eki/16 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Felekler her gece ömür gömleği dikmede, nice dikilmiş gömleğin yakasını yırtmada. Zamane, her gün nice neşeliyi sudan çıkarmada, nice dertliyi toprağa sokmada.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bok etmıs kendıne yıllar once okuldayken bır arkadas anlatmıstı 7 8 sene once fakulteden bır kızın eskı sevgılısı unutamıyor kızı fılan msnde kamera acıyor konusuyorlar aynı anda da telefondan 

kafasına sıkmıs tamam ıntıhar edeceksın sova ne gerek var . eskı sevgılın arkdasın vs karsında canlı ızlıyorken senı boyle bırsey yapmanın amacı nedır amk 

dusun yanı bu orospu cocuklugundan baska bırsey degıl bırısı senı sevmıyor bıraktı yapamadıgını anlamadı dıye ıntıhar edıp karsındakı ınsanın bunu da gorup kendını toparlayamayacagı bır depresyona sokmaya 

omru boyunca unutmayacagı bır kabusa sokmanın anlamı nedır e be gerızekalı. 

baska bır lafım yok . allah gerıde kalan aılesıne sevdıklerıne yardımcı olsun arkadasları elbette unutacak aılesı de unutacak olan o ana babaya olacak yazık

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İntihar düşüncesi farklı  birşey, bazen  küçük bir sebep bile yeter. 

Kişilerin duygu yoğunluğu, yapısı hisleri, dinlediği müzikler vb... Çok etken.  Ben mesela  çok düşünüyorum ama kendime dur diyebiliyorum,  kız, iş, aile, para, hayat vb... Hepsi etken. 

Beni  en çok bahuhan dedde öşüm orkestrası etkiler,  kiminide sezen aksu eller günahkar  ya da Orhan gencebaydan dil yarası... 

Hepimiz hastayız psikolojimiz bozuk. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

kan kusması normal.. kurşun direk kaburgaları parçalamış onlarda ciğerlerini delik deşik etmiş.. o değil de olan ailene oldu bre akıl yoksunu..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Konu herkesin intihar etme mevzusuna dönmüş ki bence iyi olmuş.

Çünkü intiharın sebebi yanlızlıktır. Daha doğrusu kendini yanlız, anlaşılmaz hissetmek. bu yüzden yazı içinizi dökün ki kimse intihar etmesin.

psikiyatrilere nedense antipatim var. bir insanın derdini para karşılığı dinlemeyi samimi bulmuyorum. ama saygımda var. belki birgün lazım olur :)

Bazı insanlar görürsünüz imrenilecek hayatı vardır. parası vardır, Güzel bir işi vardır, kariyeri vardır.

Gezdiği kızları erkekleri takip edemezsin , nerde akşam orda sabah, vur patlasın çal oynasın modunda dolanır

Dersin ki vay anasını ben evde tünekliyorum adama bak  ne güzel dersin.

Akşam kapıyı kapatınca manyak patronuna, hayırsız sevgiline beraber küfredeceğin kıytırıkta olsa iki arkadaşın vardır ama onlar yanlızdırlar.

dışa yansıtmadıkları bir sürü problemleri vardır. İçlerine atarlar. Neden?

Çünkü mükemmmel göründüklerini kendileride farkındalar. bu imajı bozmak  yani karizmayı çizdirmek istemezler.

intihar etmek daha soyludur.

yada diğer bu vatandaşın yaptığı gibi herşey berbat gitmiştir. hayatında birşey güzel değildir ki ona bağlansın.

zaten  ne dedi?  " kimse bana inanmadı" kilit cümle bu herşeyi açıklıyor.

Kendime gelince intiharı hiç düşünmem ama ölümde hiç umrumda değil.

Son 1 yıldır mutlu değilim. birçok şeyin bende biriktiğini görüyorum.

bir insanın hayatında  herşey mi aksi kötü gider. gitti valla :)

normalde asla kızmayacağım şeylee kızmaya başladım, asla üzülmeyeceğim şeylere üzülmeye başladım. dengesizleştim biraz.

dönem dönem kendimi toparladım.  bozuldu. şimdilerde süper bir uğraş buldum çok iyiyim.

4- 5  ay sonraki bir planımı gerçekleştiremezsem eski halime döneceğim diye korkuyorum.

Yani herkesin sorunu var kısaca.

Not: böyle salakça düşüncesi olan bana yazabilir. okur çok güzel dedikodu yaparım.

canınızı yakanların ardından çok güzel atarım.  muhtemelen o profilde bir tanıdığım vardır onu düşünüp sizinkinkinede tam gaz veriştiririm

ama uyarayım yalan söylemediğimden hata sizdeyse söylerim. sonra kırılacaksanız yazmayın. ondan kendime dert edip peşinizden koşturmayın beni.

futurist tarafından 11/Eki/16 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

You can still hear him moan for a moment, and then his limbs stretch, touching the camera/phone/whatever. He prolly was still kicking for quite a while. Shooting yourself in the chest can destroy your heart if you're lucky, causing loss of consciousness due to lack of circulation quick, but not instantly. You WILL hurt like a motherfucker. And THEN die. If you aim dead center like that, you will either pierce the lungs, liver, or a major artery. Not a decent enough feeling either slowly suffocating, drowning in blood, or simply leaking dry. It will hurt for a LONG time, and you will substantially die over a long period of time as well.

So, if you do kill yourself in a manner like this, make sure you are seated and propped up, the camera is on a tripod, so people can see how you actually die, and how long you suffer.

It would also make a nice instructional video for coroner and general medical students, so they can have a nice time and some exercise in figuring out the cause of death and the approximate time of death in reference to the video timeline.

Make sure your camera/phone battery is full, you have enough free space, and the thing doesnt go into standby, so the footage is as long and detailed as possible.

Thank you, on behalf of all future Doctors and first response crews

Read more at http://www.liveleak.com/view?i=e25_1476113440#aEeLtzm72q7qxwC2.99 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

yeni facebook profiline girdim fotoğrafının altına yapılan yorumlara cevap vermiş

: ölmedim orospu çocukları. şehidimiz ölse bu kadar olmazsınız hepinizin anasını sikiyim.

yazmış eleman

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Adamın adına fake hesaplar açmışlar 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yorumlar mukemmel

Cocuk lise 2ye gidiyor :'D vitaminken asik oldu herhalde.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 11445 Toplam Mesaj: 70
intihar