Fena Halde Aşığım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Selamün aleyküm hocalar , sevdiğim hoşlandıgım , değer verdiğim bi kız var.

Kıza birtürlü açılamıyordum çünkü reddedilme korkusu vardı içimde . Kızla tanıstım arkadas olduk

samimi olduk. aradan 1 ay geçti ve kıza çok belli ettirdim onu sevdiğimi en sonunda söyledim onu sevdiğimi.

Kız unut beni olmaz , ben erkeklere güvenmiyorum , kimseyi istemiyorum dedi. Bende sana güvenimi kanıtlıyacagım

dedim ve kız benim fikrim değişmez boşuna ugrasma dedi. Sonra bu kızın en yakın dostumdan hoşlandığını farkettim ,

kız en yakın arkadasımdan fena halde hoşlanıyordu.Arkadasım kızın suyuna gidiyor , kızın suyuna gittikçe kızda

sevgisini belli etmeye çalısıyordu , ve arkadasımın o kızı sevdigimden haberi var. Bana sana arkadaşlık sunuyorum

arkadaş kalalım dedi. Benle konuşması  hoşuna gidiyor farkediyorum , konuşmak istiyor ama asla olmaz diyor, telefonda 40 dk konustugum bile oldu kızla.ve 

herdefasında bastıra bastıra söylüyor. En son bugün resmen seni umursamıyorum dedi :S ona bi mesaj attım ' İnsanın en büyük hatası sevmek değil , sevmeye layık olmayan birini sevmektir '' die bi mesaj. bana verdiği cevap şu oldu : layık değilsem . uzaklaş. yoluna devam et , böyle mesajlar atıpta canımı sıkma ve o artık ona mesaj atmamaya karar verdim .s ne yapıcam müridler bi yardımcı olun birşey önerin .s

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sometimes
    sometimes's avatar
    Dişi

unutmaya çalışmaktan başka yol yok.zorla olmaz.başkasını seviyormuş hem.sen de yeni birini bulmayı dene.

insanın kalbi bir türlü kabul etmek istemiyor "o beni sevmiyor"cümlesini.ve olayın üstüne üstüne gidip kendini sevdirmeye çalışıyor

ve işler daha kötü bir hal alıyor.

bu duruma düşmeden unut onu derim

Yasamak cok ta umrumda degil
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

seni aracı olarak kullanmış bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

sometimes bunu yazdı:
    -----------------------------

unutmaya çalışmaktan başka yol yok.zorla olmaz.başkasını seviyormuş hem.sen de yeni birini bulmayı dene.

insanın kalbi bir türlü kabul etmek istemiyor "o beni sevmiyor"cümlesini.ve olayın üstüne üstüne gidip kendini sevdirmeye çalışıyor

ve işler daha kötü bir hal alıyor.

bu duruma düşmeden unut onu derim

Evet aynen insanın kalbi bi türlü kabul etmek istemiyor . Unutmayı çok denedim ama olmuyor. Belkide onunla konuşmamakla iyi yaptım belki unutabilirim , tşkerler.

@itfaiyeciTBT aynen hocam öyle düşünüyorum bende :/

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kendini kızın yerine koy.. 

Sen birisini seviyosun

Başka biri de gelip seni seviyorum diyo

ne yapardın.. 

Aşk böyle hastalıktır işte.. Sevdiğin sürece ... Yani dah çok aşık olacksın  sonra da , bir başkasın aşık olunca bu ben miymişim diyeceksin...

O yüzden kız zaten sana seni sevmediğini belirtmiş... hatta senin arkadaşını seviyor... 

Bir de kimseye güvenini kanıtlma,( sevmedikten sonra everst dağı kadar sağlam olsan ne yazar ).. Bir de bakmışsın başkasına aşık olursun..hele sen yaşlarda ..  Aşkta güven diye bir şey olmaz..O yüzden hep dikkatli ve özenli olmak lazımdır..  Aksine hep korku olur 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

Kendini kızın yerine koy.. 

Sen birisini seviyosun

Başka biri de gelip seni seviyorum diyo

ne yapardın.. 

Aşk böyle hastalıktır işte.. Sevdiğin sürece ... Yani dah çok aşık olacksın  sonra da , bir başkasın aşık olunca bu ben miymişim diyeceksin...

O yüzden kız zaten sana seni sevmediğini belirtmiş... hatta senin arkadaşını seviyor... 

Bir de kimseye güvenini kanıtlma,( sevmedikten sonra everst dağı kadar sağlam olsan ne yazar ).. Bir de bakmışsın başkasına aşık olursun..hele sen yaşlarda ..  Aşkta güven diye bir şey olmaz..O yüzden hep dikkatli ve özenli olmak lazımdır..  Aksine hep korku olur 

Çok haklısın , hastalık gibi , kendimi kızın yerine koydum , çok düşündüm hemde. Ama onun beni sevmemesini hazmedemiyorum , yediremiyorum kendime. Bundan sonra söylediğiniz gibi hareket ediceğim ,Bir kız "kimseyle çıkmayı düşünmüyorum, kimseye güvenmiyorum" diyorsa,gizliden sevdiği ama ulaşamadığı biri vardır. Eğer gerçekten sevgili kaldıramayacak haldeyse zaten ya unutamadığı ya da kendi içinde problemleri vardır die düşündüm ve düşündüğüm çıktı arkadaşımdan fena halde hoşlandığını öğrendim . Dediğiniz gibi hep dikkatli ve özenli olmak gerekiyor. Artık öyle hareket ediceğim. Tşkler hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birde klasik bu çıktı erkeklere güvenmiyorum yalan hoca koskoca yalan sadece seni başından savmak için uyurduğu bir yalan daha iyisini bulamamış  ya da şuan alternatifte çok sağm biri var cevap bekliyor büyüyk ihtimal inanma gerçekten istediği biri çıksın karşısına anında onunla çıkar bakma

ilkokul daki kız çocukları ben büyüyğünce evlenmeyeceğim yalan hepsi lisede kocaya kaçıyor :) o hesap

bir de kızların genel özelliğinden biri arkaş kalalım :) yedekte bulun şuan başka alternatif var olmassa sen zaten çantada kekliksin hesabı konuşması da birde peşimden koş hesabı umrunda olmasıun

unutmayın beyler bir kerede kabul ederse seni gerçekten seviyodur senden gerçekten hoşlanmıştır 2, ve 3. seferde olmaz boşa ümitlenmeyin üstüne düşmeyin kendinize yazık edersiniz çocuk musunuz tavşan kaç tazı tut oyunu oynaycaksınız

olursa olur olmassa olmaz bunlar basit şeyler aşk fasa fiso

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

birde klasik bu çıktı erkeklere güvenmiyorum yalan hoca koskoca yalan sadece seni başından savmak için uyurduğu bir yalan daha iyisini bulamamış  ya da şuan alternatifte çok sağm biri var cevap bekliyor büyüyk ihtimal inanma gerçekten istediği biri çıksın karşısına anında onunla çıkar bakma

ilkokul daki kız çocukları ben büyüyğünce evlenmeyeceğim yalan hepsi lisede kocaya kaçıyor :) o hesap

bir de kızların genel özelliğinden biri arkaş kalalım :) yedekte bulun şuan başka alternatif var olmassa sen zaten çantada kekliksin hesabı konuşması da birde peşimden koş hesabı umrunda olmasıun

unutmayın beyler bir kerede kabul ederse seni gerçekten seviyodur senden gerçekten hoşlanmıştır 2, ve 3. seferde olmaz boşa ümitlenmeyin üstüne düşmeyin kendinize yazık edersiniz çocuk musunuz tavşan kaç tazı tut oyunu oynaycaksınız

Evet  artık ''erkeklere güvenmiyorum'' cümlesi çok kullanılıyor .s  Aynen söylediklerinizi düşünürek kıza birdaha konuşmayalım dedim . Bende öyle düşündüm hoca alternatif olarak bekletiyo beni ve cevap beklediği kişi en yakın arkadasım oluyor galiba. Boşuna ümitlendiğimin farkına vardım geçte olsa. 2.ci şansımı asla denemem ve kızla ilişkimide kestim . Umarım böyle hayırlısı olur. Teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Hocam " olmayınca olmuyor " gerçekten bu böyle. Demekki senin için dogru kişi degilmiş. 

Bide şunu dene umursama. Sen üzerine düştükçe o atmosferden dışarı çıkıcak.

" Umursamaz tavrımın hastası olacaksınız." diiye biri yazmıştı tahribatta.

Öyle dene salla o kızı o kız harici herkesle konuş piçlik degilmi. 

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

chnayzt bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Evet  artık ''erkeklere güvenmiyorum'' cümlesi çok kullanılıyor .s  Aynen söylediklerinizi düşünürek kıza birdaha konuşmayalım dedim . Bende öyle düşündüm hoca alternatif olarak bekletiyo beni ve cevap beklediği kişi en yakın arkadasım oluyor galiba. Boşuna ümitlendiğimin farkına vardım geçte olsa. 2.ci şansımı asla denemem ve kızla ilişkimide kestim . Umarım böyle hayırlısı olur. Teşekkürler.

emin ol çok daha fazla kıymete bineceksin ;) şimdi o senin peşinden koşacak.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Bir katil olay mahalline mutlaka geri döner derler  , umarım öyle olur hoca , şimdi daha akıllıca hareket etmeyi sizlere borçluyum , tşkler :)

Toplam Hit: 1995 Toplam Mesaj: 12