Film Sitesi Copyright Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhost
    byhost's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Hocam filmler kendi sunucunda değil bi çok yapamazlar zaten. Sitenin altına ingilizce ve türkçe olarak şunu yaz. " Sitede bulunan resim ve videolar kendi sitelerimizde barınmamaktadır. İçerikteki siteler bizim sorumluluğumuzda değildir. " Sonra sana gelen maillere türkçe olarak la bi siktir git yaz gönder :D Filmler senin sunucunda değilse sıkma canını boşver gitsin. Bişey yapamazlar. Biri taşşak geçiyo olabilir yada rakip olarak göründüğü bir site varsa seni ortadan kaldırmak için böyle bi mail atmıştır :D Bana pek gerçek gibi gelmedi açıkcası.

Hooop sana mail gelen siteye bi girsen önce süper olurdu hacı :D http://www.copyright.org

Bak bakalım sitede bişey var mı :D

biliyorum ustam  baktim siteye site sadece mail adresi olarak kullaniyorlar   gelen mail buradan geliyor

http://www.mpaa.org/about/contact

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    byhost bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

site adını istememin sebebi, alexa ve sosyal medyadaki durumunu görmekti. yani diğer bi deyişle, siteni ne kadar ciddiye alır bu mail gönderenler.

ama taşaklı bi site ve yabancı dilde yayın yapıyor. türkçe olsa belki sallamazlardı, 2k lık liste gönderecek kadar.

site alexa global 27K ustam ama sadece ben degil oyle siteler varki adamlarda 2 - 3 milyon gunluk tekil hit var 60 70 K hit var sitede  diger siteler 5 -10 yillik bunlar benim siteyemi taktilar yoksa herkese mi gonderdiler onu kestiremiyorum

hocam işte orası muamma. ama senin hit ve alexan da az değil. dikkat çekmiş olmalı.

bide adamların maili şu sanırım niye farklı domainden mail atsınlar ki. bana mail saçma geldi işin gerçeği.

Contact%20MPAA%20email%20image

edit domain gerçekmiş who is de de aynı bilgiler var :/

FOXXLY tarafından 14/Kas/13 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

offshore domain ve hostun yoksa zıkerler varsa dıkkate alma

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

rakip sitelerden biri işletmişte olabilir

hadi sevişelim..
Toplam Hit: 1915 Toplam Mesaj: 15