folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firefox Hakkında Ufak Bi Sorunum

Firefox Hakkında Ufak Bi Sorunum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

Firefox'ta bulunan indirme yöneticisini nasıl devreden cıkarırrım.herşeyi çözdüm bi bunu bulamadım flashget kullanıodum hep firefoxun indiricisi girio devreye bilen yardmci olsun,

konu acmak istemedim ama sabrım tükendi :S 

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    firefox kullanma ihtiyacını niye hissediyorsunki salla gitsin o browserı.internet exploerer gibisi yok hiç bi yerde.bill amca sen bizim herşeyimizsin :|

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    indirmek istedigin dosyanın konumunu kopyalarsın. flashgeti acıp new dersin. o sekilde iner yani :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

ayarlarını gözden geçir :)

araçlar -->  seçenekle -->  ana(ilk sekme) -->  indirme(2.tablo) orayı kontrol ettin ?

ayrıca flashget e atman için ffye entegre flashget eklentisi gibi bişi var mi ? flash getden f ile ilişkilendir vs ayarını bul  

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Maresca bunu yazdı:
    -----------------------------
    firefox kullanma ihtiyacını niye hissediyorsunki salla gitsin o browserı.internet exploerer gibisi yok hiç bi yerde.bill amca sen bizim herşeyimizsin :|

hocam bırak allahını seversen.... "Gecen bıle format attım programları kurmadan cıktım akşam eve geldım babam bır yıgın laf saydı nered o benım nete gırdıgım tılkı sey dıye soruyor ne oldu dedım o mavı seyle nete gırmek zorunda kaldım saatlerce sayfayı acmıyor mered dedı" bunu dıyen babam bılden anlamaz ama fırefoxun hızlı oldgunu farkında olduguna  gore ıe yı cope atsam az gelır bıl amcaya....

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    yanlış hatırlmıyorsam flashgot diye bi indirme yönetici eklentisi vardı firefox un ona bi göz at problemini halledebileceğini sanıyorum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Evet flashgot eklentisini kuracaksın sonra bir şey indirmek istediğinde menude flashgor seçeneği oluyor onu seçince flashgetle indiriyorsun.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

araçlar-> eklentiler

ordan eklenti indir e gir

flashgot eklentisini kurdun mu zaten sendeki flashgetle uyumlu olarak çalışır

indirme yöneticisini devreden çıkartmana gerek kalmaz

flashget rapidden feln indirmio öle 

punto cero
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Maresca bunu yazdı:

Bende senin gibi düşünüyordum hocam ama Geçen hafta Travian oynarken oyunu bir türlü açmadı explorer. Firefox kurup denedim o gunden beri explorer kullanmıyorum.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:
    Bende senin gibi düşünüyordum hocam ama Geçen hafta Travian oynarken oyunu bir türlü açmadı explorer. Firefox kurup denedim o gunden beri explorer kullanmıyorum.

----------------------------

Sendedir sorun bende uzun süre travian oynadım, hatta greasemonkey eklentisi ile travian beyond kullanıyordum. Gayet sorunsuzdu.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

Maresca bunu yazdı:
    töbe de çarpılırsın!

rene gibi bir microsoft partizanı bile kabul ettiyse mozillanın büyüklüğünü, artık ie bitmiş demektir harbiden :)

uzak durun şu ie den, mozillaya geçin ey gafiller :|

Toplam Hit: 1972 Toplam Mesaj: 12