Fizyden Açıklama Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

aliyk bunu yazdı:
    -----------------------------
    Neden türklerden bir facebook çıkmaz tabiki kafası kavanoz içinde olan insanlardan dolayı çıkmaz

Buna katılıyorum. Facebook bizde olsa gene kesin birşeyleri ihlal etmişlerdi....

Sevgiler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

piyasada binlerce şarkıcı var.ve her insan en azından bu şarkıcıların %10 una ilgi duyar şarkılarını dinler veya sevdiği bir kaç hit parçası vardır.bu %10 çok büyük bir sayıya tekabül ediyor ve bu kadar albümü almak büyük bir maddi külfeti de yanında getirir.müyap bu ülkenin insanını çok mu zengin zannediyor anlamıyorum.ayrıca zengin olsam bile neden hepsinin tek tek albümünü alayım.tek tıkla dinlemek varken.kul hakkı konusunda çok hassas bir insanım ama kerizde değilim.albüm fiyatları bu durumdayken gidip bi albüme para verecek değilim.müyap'ın artık internet denen birşey olduğunu kavrayabilmesi ve anlayabilmesi gerek.

yalnız ben müyap'ı bu konuda genel olarak eleştirdim.fizy konusunda tarafsızım.çünkü elemanın yazdığı açıklama bana pek samimi gelmedi.önce site kullanıcısına vermiş gazı başarımızın sahibi sizsiniz, ödül sizsiniz, siz şöylesiniz, siz böylesiniz vs.sonra olayı müyap'a getirmiş.açıkcası samimi bulmadım.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

bugun dunya gotunu yirtsa cd satmaz. muzisyenlerin cd satisi ile para kazanmasi buyuk yalan. telife daha uygun bir lkilif uydursunlar. tvler radyolar para odesin, izleyen degil amk. hangi kemal sunal filmi icin telif oduyorlar. kapatsinlar ulusal kanallari o zaman. her biri her hafta mutlaka bir kemal sunal filmi oynatiyorlar ak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

necroshine bunu yazdı:

bugun dunya gotunu yirtsa cd satmaz. muzisyenlerin cd satisi ile para kazanmasi buyuk yalan. telife daha uygun bir lkilif uydursunlar. tvler radyolar para odesin, izleyen degil amk. hangi kemal sunal filmi icin telif oduyorlar. kapatsinlar ulusal kanallari o zaman. her biri her hafta mutlaka bir kemal sunal filmi oynatiyorlar ak.

doğru ama örnek yanlış.

kemal sunalın eşi bu oalyı çok üsteledi ve yanılmıyorsam star tv vermiyormuş birtek ondada davayı kazanmış çatır çatır alıyorlar yani.

ama bu istisnai bir durum.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek

Orkun Tekin: "Gelecek hafta Amerika’ya Mashable Awards’a ödül almaya gideceğiz. Açıklamamız yasak ama bu duruma geldiğimiz için söylüyorum, biz Amerika’ya birincilik ödülü almaya gidiyoruz.”
    Kaynak:
    http://goo.gl/AkxKv

https://twitter.com/erincsen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighttMmare
    NighttMmare's avatar
    Erkek

aslında bu konuda elimizden gelen bir şey varsa(mail atma, vs ) yapabiliriz. Bu işlerden anlayanlar bu konuda bi yönlendirme yapmalı !

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

PCoDeR bunu yazdı:

doğru bi karar.

bir kerede genel görüşe karşı çıkayım, farklı olayım, herkesin a dediğine b diyeyim insanlar bana bakıp uuuuww ne kadar sıradışı adam desinler zihniyetiyle bakmayın şu olaylara kardeşim. bu kadar sığ olmayın.

telif haklarının cok daha sıkı korundugu abd ve ab ülkeleri dahil

neden hiç biri youtube'u kapatmadı? üstelik sadece mp3 bazında değil videoklip olarakta youtube senin zihniyetine göre telifi ihlal ediyor.

herseyi geçtim senin zihniyetinde olan 30945803 kişinin davasından her seferinde nasıl youtube haklı cıktı ve kapanmadı? youtube nasıl yayın hayatına devam ediyor? aynı sekilde bu ülkelerde grooveshark'ta devam ediyor?

hadi onuda geç fizy yi kapatıyorsun, youtube'u neden actın o zaman? aynı bokun laciverti değilmi bunlar bi anlamda? zaten fizy bir cok sarkıyı youtube'tan kaynak alıyor.

düne kadar serdar ortacın bilmemne sarkısını fizy den aratıp dinliyordun. devlet baba kapattı

şimdi aynı sarkıyı youtube'a yazıp ordan dinliceksin, devlet baba yeni açtı.

ne diyeyim, bu düşünce tarzınla sen doğru ülkede yaşıyorsun kardeşim.

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

müyap amazon.com yada itunes.com tarzı bişey yapsada kurtulsak artık mk ya isteyen gitsin dinlesin indirsin parasıylan işte para değilmi istedikleri ne fark milletin fizysiyle oynuyolar,misal eminemturkiye.com/eminem-itunesde-yilin-satisini-elde-etti.html

satış listesi bi müridin dediği gibi artık cd alıyım yok d&ra gidiyim müzik markete gidiyim yok millet netten lap diye alıyo parça parça veya komple bi yenilik şart şart.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 5752 Toplam Mesaj: 39