Flutter Gradle Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daemond
    Daemond's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    Daemond bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

İki aydir java calisiyorum birakayim şimdi. :) 

Temelerini öğrendim gibi ama swinge henuz gecmedim gecemiyorum zor gibi..Ben bir tane dil öğreneyim de ne olursa olsun yeterki ulan bende şu dili biliyorum diyeyim olmeden once.

Ne önerirsiniz... 

Html bir programla dilidir hemen öğrenebilirsiniz 

Html de donguler yok gercek bir dil degil bir dile benzemediği icin python bile ögrenmek istemiyorum. :)

Java olmali her değiskenin tipini belirtmeli her kod satirin bitimi belli olmali. Kod bloklari siniri belli olmali. :)

Cesese öğren o zaman hacım

Dodo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    Daemond bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı
    Daemond bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

İki aydir java calisiyorum birakayim şimdi. :) 

Temelerini öğrendim gibi ama swinge henuz gecmedim gecemiyorum zor gibi..Ben bir tane dil öğreneyim de ne olursa olsun yeterki ulan bende şu dili biliyorum diyeyim olmeden once.

Ne önerirsiniz... 

Html bir programla dilidir hemen öğrenebilirsiniz 

Html de donguler yok gercek bir dil degil bir dile benzemediği icin python bile ögrenmek istemiyorum. :)

Java olmali her değiskenin tipini belirtmeli her kod satirin bitimi belli olmali. Kod bloklari siniri belli olmali. :)

Cesese öğren o zaman hacım

Yiğinla öğrenilecek şeyler var gecenlerde bir udem arsivi paylaşildi yüzlerce eğitim var insan birseye odaklanmakta zorlaniyor. Bu yüzden bir dile odaklanmisim degistirmesem daha iyi olabilir. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 1260 Toplam Mesaj: 23
java gradle flutter flutter