F/P Akıllı Saat Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Manitayla ayrıldık. Aldığı hediye saati gönderdik. Kolum boş kaldı. Almışken akıllı bi saat alabilir miyim falan diye bakıyorum. 500 liraya kadar akıllı saat arıyorum.

https://www.trendyol.com/xiaomi/haylou-ls-01-akilli-saat-ip68-suya-dayanikli-nabiz-takip-p-38659147?boutiqueId=497696&merchantId=114367&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=CjwKCAjwmMX4BRAAEiwA-zM4JpWJA294DCJNEAL0hu8wxD-izfksaoE6dBJx-4bxOrnWBPZFZqApORoCO7oQAvD_BwE

şunlar falan iş yapar mı ?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Ben olsam. Hediye göndermezdim hiç ederdim ettim de. Konu dışı ama amazing fit bak ben ondan alacağım emektar mi band 2 kenara koyma zamanı. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mı band 6 da konuşma özelliği gelecekmiş bekleyin :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Mi band 7'de görüntülü görüşme olacakmış hocam, Beklemeye devam :)))) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Mi band 8 de internette gezinme gelecekmiş hocam bekleyin

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

mi band 9'da zeki müren de bizi görecek mi?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

İşin şakası bi yana bileklik olarak en iyi akıllı bileklik şuan mi band serisi bence.

Kendim de mi band 4 kullanıyorum

Akıllı saat olarak ise Huawei watch serisi güzel bence

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam 500 liraya akıllı saat alman zor. Mi band 4 kullanıcısıyım tek eksiği takvim ve etkinlikler yer almıyor

Mi band 5 ile takvim ve etkinlik takibi gelmiş ama youtube dan bakmak lazım.

https://www.epey.com/akilli-saat/karsilastir/168201-567517/xiaomi-mi-band-4_xiaomi-mi-band-5/

Uluslararası versiyonunu satıyorlar. NFC ile google pay özelliğinin gelmesini bekliyorlardı. Ancak getirmediler galiba. Sadece nfc çinde çalışıyor. Ki tr deki de nfc siz. 

Tr'de mi band 5 300 lira. daha yeni geldi beklemek iyi olabilir. Bu bileklikler çok sıkıntı yaşatmadığından çinden de alınabilir. Bu da nfc siz.

https://tr.aliexpress.com/item/4001117114034.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1e7b7731jfwXEr&s=p&ad_pvid=202007170835346926992248519320025281499_1&algo_pvid=4770dae2-6263-493a-a735-3cf5876aa991&algo_expid=4770dae2-6263-493a-a735-3cf5876aa991-0&btsid=0ab6fa7b15950001343406917e08fd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

satıcı mi store olarak görünüyoru ve 28 bin satış yapmış. Vay arkadaş peynir ekmek gibi gidiyor. E sonuçta 30 dolar mı ne. Burdan tl'yi değersizleştirenlerin...

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    OverLord bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

mi band 9'da zeki müren de bizi görecek mi?

^^D`,

~@~

niyeyse sana Band saat veya Akıllı saat değil de, Casio edifice 312d modelini öneresim geldi. yalnız Saat'in kasası bileğine biraz küçük gelebilir gibi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Aşağıdaki sorundan dolayı mi band 3 kullanıyorum. 5 de düzeltirlerse alırım.

Güneşte ekran kapalıyken çakma, defolu gibi duruyor :D

FP akıllı saat önerim:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt-2e

Bonus:

Casio protrek akıllısı :D

https://www.youtube.com/watch?v=B1EZaiKmwTo

DE5TROY3R tarafından 17/Tem/20 21:44 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Aşağıdaki sorundan dolayı mi band 3 kullanıyorum. 5 de düzeltirlerse alırım.

Güneşte ekran kapalıyken çakma, defolu gibi duruyor :D

5'in fiyatı 300 lira civarlarında fiyat mecburen düşmek zorunda o fiyattan tr de satacağını düşnmüyorum 

onun yerine hala 4 tercih etmek daha mantıklı 169 lira şuan

OverLord tarafından 17/Tem/20 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3110 Toplam Mesaj: 27
çünkü bende yok akıllı saat