folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fransa, Japonya Ve Türkiye Demir Yollarının Nacizane Hızlı Tren Çalışmaları :)

Fransa, Japonya Ve Türkiye Demir Yollarının Nacizane Hızlı Tren Çalışmaları :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Hızlı Tren (Japonya-Fransa ve Türkiye) :)

evet sayın müritler ben baya güldüm. bence mükemmel ötesi çalışma azminin bi özeti galiba  bu :)

http://forum.shiftdelete.net/komik-video/83641-hizli-tren-japonya-fransa-turkiye.html

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kjhjkjh
    kjhjkjh's avatar
    Dişi
    türkiye ab ye girince olur:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    artık millet feys vidyolarını paylaşır oldu mk :|

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Her fırsatta ülkeyi aşağılama girişimi,her fırsatta buna şakşakçılık..

Orada sanki hiç arıza olmuyor,onlar sanki hep mükkemmel..

Erzincan-Kemah'a gelin ve tren yolunu görün,TCDD'nin işçilerinin,mühendislerinin o daracık yerde nasıl harikalar yarattığını,kazma-kürekle kaç tane tünel inşa ettiğini ve tüm bunların sadece 2400 nüfuslu bir ilçeye hizmet götürülmek için yapıldığını görün..

Ama siz sadece gülün videonun altına da "ehuehe çok komik lann" diye yorum girin. 

Bu Devlet,büyük devlet,o devletlerin başında dağa-taşa" milyar dolarlar gömdürten Terör belası yok.Tabi ki yatırımları bizden daha hızlı olacak.

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wegeta59
    wegeta59's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    uhhhh yarıldım a.q :D

""Ben her bahar aşık olurum, filizlenir anılarda gururum 17.05.2000""
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Erzincan-Kemah'a gelin ve tren yolunu görün,TCDD'nin işçilerinin,mühendislerinin o daracık yerde nasıl harikalar yarattığını,kazma-kürekle kaç tane tünel inşa ettiğini ve tüm bunların sadece 2400 nüfuslu bir ilçeye hizmet götürülmek için yapıldığını görün..

Ama siz sadece gülün videonun altına da "ehuehe çok komik lann" diye yorum girin. 

Bu Devlet,büyük devlet,o devletlerin başında dağa-taşa" milyar dolarlar gömdürten Terör belası yok.Tabi ki yatırımları bizden daha hızlı olacak.

terör belası yok dediğin devletler yakın zamanda birisi (Japonya ) atom bombası gibi bi belayla başa çıktı , gene birisi ( Fransa ) sömürge yaptığı yerleri elinden kaybederek ekonomisini sanayisini yeniden düzenledi.. hala daha herşeye terörü bahane edip neyin çığırtkanlığını yapma gereği duyarlar hiç anlamıyorum..

Dip Not: Bu Devlet Küçük Devlet diyenmi vardıki videoda...

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    "ehuehe çok komik lann" :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı:
    karatahta bunu yazdı:

terör belası yok dediğin devletler yakın zamanda birisi (Japonya ) atom bombası gibi bi belayla başa çıktı , gene birisi ( Fransa ) sömürge yaptığı yerleri elinden kaybederek ekonomisini sanayisini yeniden düzenledi.. hala daha herşeye terörü bahane edip neyin çığırtkanlığını yapma gereği duyarlar hiç anlamıyorum..

-----------------------------mobydick64 bunu yazdı:
    karatahta bunu yazdı:

mobydick64:Japonya 2. Dünya savaşıyla uğraşırken T.C güllük gülistanlık mıydı?1.Dünya savaşını kaybeden biz,yeni kurulan ülkede İzmir İktisat Kongresiyle ekonomiyi yeni yeni toparlayabilen gene biz değil miydik?

Son 25 seneden bahsediyorum ben,oysa sen,Japonya-Fransa bunları bunları yaşadı diyorsun,e biz yaşamadık mı?

Şu an için düşün,hangi biri 25 senedir bir belayla savaş halinde,hangisi?

Biri A.B ülkesi,biri teknolojide almış başını yürümüş,hiç düşünmüyor musunuz,terörle mücadeleye ayrılan parayla bu ülkede nice yatırımlar,kaç GAP,kaç hastahane,kaç okul,kaç üniversite yapılırdı..

Anladınız,siz,anlamışsınızdır..

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek
    Allah kahretsin

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

euheuh çok komik lan

yaw millet aya çıkar biz daha uydumuzu bile başkalarından kiralarız.Sonra buna bakıp "ayy yazık bizdeki teknoloji uzmanları çok iyi çalışıyor ama" dememi nasıl beklersiniz ???

Türkiye bu mu ? Bu kadar aciz bu kadar geri, bu kadar vasat  mı?

Madem öyle yönetimler kötüydü- halada kötü.Madem öyle bizim milletimiz bu yönetimlere isyan etmediği için cahil..

Hey yavrum  HEY...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

Son 25 seneden bahsediyorum ben,oysa sen,Japonya-Fransa bunları bunları yaşadı diyorsun,e biz yaşamadık mı?

Şu an için düşün,hangi biri 25 senedir bir belayla savaş halinde,hangisi?

Biri A.B ülkesi,biri teknolojide almış başını yürümüş,hiç düşünmüyor musunuz,terörle mücadeleye ayrılan parayla bu ülkede nice yatırımlar,kaç GAP,kaç hastahane,kaç okul,kaç üniversite yapılırdı..

Anladınız,siz,anlamışsınızdır..

Futbolda komik atılan golü izlersin bu chelsea takımının bi oyuncusu tarafından atılmıştır.. veya kaçırılan gol.. komiktir.. güleriz .orada chelsea takımı küçük takım demeyiz zaten saçmada olur.. böyle bir sonuç çıkarmakta çok saçma olur.. yani bu videodaki olayla terörle mücadeleyi nasıl bağdaştırdınız hayret :)

Toplam Hit: 3388 Toplam Mesaj: 23