Gazze"Den Mektup

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

.... Gazze'den selamlar gönderiyorum. Ama Allah bilir belki size gönderebileceğim son selam olabilir; çünkü bilgisayarımın pilinin son dakikalarını kullanıyorum....

Gazze'de elektrik petrol ve su bitmiş durumdadır ...Hastanelerde jeneratörlerin son mazot litreleri kullanılıyor, ondan sonra hastanelerdeki elektrikler de kesilecek. O saatten 24 saat içerisinde 400 diyaliz hastası ölüme mahkum kalacak ve yoğun bakımda olan yaklaşık 200 genç ve yaralıyı kayıp edeceğiz.. Bununla birlikte sürekli ilaç ve elektrik gerektiren ameliyatlar durdurulacak..

Bu hepsi değil, Gazze'nin dramı daha çok hikaye anlatıyor ...Mesela fırınlarda ekmek yok, pazarda da un yok, ilaçların çoğu bitmiş durumda, sınırlar İsrail ve Mısır tarafından kapatılıyor…

…Boynunuza emanettir ki Türk halkına söyleyin ...Biz Filistin halkı olarak kıyamet gününde ve Allah'ın huzurunda hakkımızı helal etmeyeceğiz. Biz burada ölürsek sizin payınız var bunda; eğer her biriniz çıkıp da elinden geleni yapmasa… Allah'ın önünde kardeşlik hakkımızı isteyeceğiz sizden…

Ben kendimi Filistinli bir Türk olarak tanıtıyorum. O kadar ki seviyorum ki sizi; onun için sizden bir şey yapmanızı bekliyorum …

Ben TC'de okumuş bir Filistinli inşaat mühendisiyim.. ve mesajımı yayınlayacaksanız lütfen dilini düzeltin…

Gazze'den her şeyi yazmaya hazırım ben, size ve tüm gazetecilere.

Saygılarımla...

Eng. Moin Naim

Head Of Resource Development Unit

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------

.... Gazze'den selamlar gönderiyorum. Ama Allah bilir belki size gönderebileceğim son selam olabilir; çünkü bilgisayarımın pilinin son dakikalarını kullanıyorum....

Gazze'de elektrik petrol ve su bitmiş durumdadır ...Hastanelerde jeneratörlerin son mazot litreleri kullanılıyor, ondan sonra hastanelerdeki elektrikler de kesilecek. O saatten 24 saat içerisinde 400 diyaliz hastası ölüme mahkum kalacak ve yoğun bakımda olan yaklaşık 200 genç ve yaralıyı kayıp edeceğiz.. Bununla birlikte sürekli ilaç ve elektrik gerektiren ameliyatlar durdurulacak..

Bu hepsi değil, Gazze'nin dramı daha çok hikaye anlatıyor ...Mesela fırınlarda ekmek yok, pazarda da un yok, ilaçların çoğu bitmiş durumda, sınırlar İsrail ve Mısır tarafından kapatılıyor…

…Boynunuza emanettir ki Türk halkına söyleyin ...Biz Filistin halkı olarak kıyamet gününde ve Allah'ın huzurunda hakkımızı helal etmeyeceğiz. Biz burada ölürsek sizin payınız var bunda; eğer her biriniz çıkıp da elinden geleni yapmasa… Allah'ın önünde kardeşlik hakkımızı isteyeceğiz sizden…

Ben kendimi Filistinli bir Türk olarak tanıtıyorum. O kadar ki seviyorum ki sizi; onun için sizden bir şey yapmanızı bekliyorum …

Ben TC'de okumuş bir Filistinli inşaat mühendisiyim.. ve mesajımı yayınlayacaksanız lütfen dilini düzeltin…

Saygılarımla...

Eng. Moin Naim

siktirsin.hakkını helal etmiycekmiş.ne hakkı lan ne hakkı ak?yıllardır götünüzü Türkler topladı,karnınızı doyurdu,maddi yardım yaptı napsın Türkiye ak?hakkınız varsa gidin arabistana yazın  hakmış,adamın sinirlerini tepesine çıkarırlar ha.Allahın önünde kardeşlik hakkı isteyecekmişmiş
     ahah hiç gülceğim yoktu böyle kancık bi millet ve bu laflar,hakkımızı helal etmeyiz diyor vay ak :|

ölürlerse bizim payımızmış ulan adam olsaydınız bağımsız olsaydınız toprak satmasaydınız çalışsaydınız,amerikan kuklalarının peşindn koşmasaydınız,hamas-el fetih diye birbirinizi yemeseydiniz.bizim payımız varmışmış.ulan biz olmasak soyunuzu skerlerdi sizin.töbe töbe!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hakkını helal etmicekmiş . hahahhaa

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    jannissary bunu yazdı:

Saygılarımla...

Eng. Moin Naim

siktirsin.hakkını helal etmiycekmiş.ne hakkı lan ne hakkı ak?yıllardır götünüzü Türkler topladı,karnınızı doyurdu,maddi yardım yaptı napsın Türkiye ak?hakkınız varsa gidin arabistana yazın  hakmış,adamın sinirlerini tepesine çıkarırlar ha.Allahın önünde kardeşlik hakkı isteyecekmişmiş
     ahah hiç gülceğim yoktu böyle kancık bi millet ve bu laflar,hakkımızı helal etmeyiz diyor vay ak :|

ölürlerse bizim payımızmış ulan adam olsaydınız bağımsız olsaydınız toprak satmasaydınız çalışsaydınız,amerikan kuklalarının peşindn koşmasaydınız,hamas-el fetih diye birbirinizi yemeseydiniz.bizim payımız varmışmış.ulan biz olmasak soyunuzu skerlerdi sizin.töbe töbe!

antioksidan dogru söylüyor ak... sonuna kadar destekliyorum..

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Hadi siktir ordan pis arap seni..git götünü parmakla ... zamanında Türk askeri sizi savunmak isteyince kafalarını taşladınız ülkenizi üç beş kuruşa değiştiniz böbürlendiniz biz kendi işimizi yaparız diyip ukala tavırlara büründünüz şimdi ne bok yiyosanız yiyin...senin ne hakkın olcak bana be pislik herif neymiş hakkını helal etmiicekmiş çokta tın a.q ...iyi alıştınız otorup göt büyütmeye Osmanlı gelir Osmanlı din kardeşini korur kendimizi kasmaya gerek yok..artık Osmanlı devri değil Devir T.C devridir kendi işinizi kendiniz görün pislikler sizi...

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yazıyı ben de bugün okudum. Mesajı gönderen kişi , ''   Ben TC'de okumuş bir Filistinli inşaat mühendisiyim '' diyor ve  işgal altındaki vatanından yazıyor.Bazıları  hiçbirşey yokken kendi reklamı için  Türkiye yi bırakırım derken , adam işgal altındaki vatanından sesleniyor.

Mesajı  müslüman kardeşinin acısını yüreğünde hissedecek kimseler için.

Peygamber (aleyhissalatu vesselam)': "Sizden kim bir kötülükgörürse onu eliyle düzeltsin. Buna gücü yetmezse lisanıyla düzeltsin. Buna da gücü yetmezse kalbiyle buğzetsin. Bu kadarı imanın en zayıf mertebesidir."

selam ve dua ile, 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı:

Yazıyı ben de bugün okudum. Mesajı gönderen kişi , '' Ben TC'de okumuş bir Filistinli inşaat mühendisiyim '' diyor ve işgal altındaki vatanından yazıyor.Bazıları hiçbirşey yokken kendi reklamı için Türkiye yi bırakırım derken , adam işgal altındaki vatanından sesleniyor.

Mesajı müslüman kardeşinin acısını yüreğünde hissedecek kimseler için.

Peygamber (aleyhissalatu vesselam)': "Sizden kim bir kötülükgörürse onu eliyle düzeltsin. Buna gücü yetmezse lisanıyla düzeltsin. Buna da gücü yetmezse kalbiyle buğzetsin. Bu kadarı imanın en zayıf mertebesidir."

selam ve dua ile,

sanada din kardeşim (f)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı:

Yazıyı ben de bugün okudum. Mesajı gönderen kişi , '' Ben TC'de okumuş bir Filistinli inşaat mühendisiyim '' diyor ve işgal altındaki vatanından yazıyor.Bazıları hiçbirşey yokken kendi reklamı için Türkiye yi bırakırım derken , adam işgal altındaki vatanından sesleniyor.

selam ve dua ile,

Valla haci belki fake, belki gercek,

belki zamaninda ingilizlere sattilar bizi veya basklarina,

belki arkamizdan vurdular, kalleslik yaptilar, yinede bende uzuluyorum boyle seylere 

bilmiorum amk bu oss ters etki yapti bana karanlik taraftan aydinlik tarafa gecmeye basladim amk :D  

I find your lack of faith disturbing.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hakkını sikim. yıllarca besledik de noldu, arkamızdan vurdunuz,

mecbur muyuz biz sizin götünüzü toplamaya, adam olsaydınız yahudilere satmasaydınız vatanınızı,

Allah ın huzurunda helal etmicekmiş, ben miydim elin hristiyanıyla birlik olup Türkleri arkasından vuran?

mustahaktır siktiklerime

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek
    LordVader bunu yazdı:
    student bunu yazdı:

selam ve dua ile,

Valla haci belki fake, belki gercek,

belki zamaninda ingilizlere sattilar bizi veya basklarina,

belki arkamizdan vurdular, kalleslik yaptilar, yinede bende uzuluyorum boyle seylere 

bilmiorum amk bu oss ters etki yapti bana karanlik taraftan aydinlik tarafa gecmeye basladim amk :D  

LordVader sözüm sana değil yeri geldi söyeleyeyim..

Şimdi burda filistinlilere söven arkadaşlar var yok araplar öyleymiş yok filistinliler böyleymiş yok bizi sırtımızdan vurdular yok öyle yok böyle...

Üslübumu bozmadan konuşmaya çalışıcam.

Futbol dendi mi hepiniz İngiltere premier ligini ingilizden iyi bilirsiniz.
    Dinlediğiniz müzik türüne baksak çoğunuzunki yabancı kaynaklı, giyiniş tarzınız konuşma tarzınız üslubunuz vs yi saymıyorum bile...

Hadi tamam araplar bizi sırtımızdan vurdu. Peki ya o özendiğiniz varlıklar?

İngilizler Almanlar Fransızlar.. (Tabii onlar bizi sırtımızdan vurmadı ki..)

Onlar 70-80 sene öncesine kadar topraklarımızda fink atıyolardı. Ama gören kiiiiiiim...

Araplara filistinlilere laf söylemeden önce bi sirkelenip olayları tekrar gözden geçirin.

Olay gerçek veya değil. Bir insanın yardım çağrısı bu... Ve arkadaşın verdiği hadis-i şerifteki gibi düzeltmeye çalışmak varken küfretmek...

ilginç,gerçekten ilginç...

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

1, İngilizler gelip parayla satın almadılar, uç noktalara yerleşmiş ciğeri beş para etmez birkaç çapulcunun eliyle sömürge haline geldiler. Türkiye ile kıyaslarsak. Aynı şu an içinde bulunduğumuz durum gibi..

2, Onlar topraklarını da satmadılar, Bugün İsrail'in işgal altında tuttuğu toprakların %96'sı işgaldir. yani Sadece % 4 ünü parayla satın almışlardır. Türkiyeyle kıyaslarsak,. Aynı şu an içinde bulunduğumuz durum gibi..

3, Araplar bizi satmadılar, İngiltere; Şerif Hüseyin'in temsil ettiği Suudi Kabilesi ile anlaşarak . Osmanlı devletine karşı savaştılar. Bugünkü Suudi Hükümetinin hainliğini bütün Araplara dem vuramazsınız..

Tarih kitabında okuduğunuz herşeyi olduğu gibi kabul etmeyn inanmayın, aslını araştırın..

"Mü'minler bir vücut gibidirler. Vücudun herhangi bir uzvu rahatsızlandığında diğer organlar uyumayarak gece ona destek olurlar."  Hadis-i Şerif

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 11008 Toplam Mesaj: 46