General Mobile Discovery Kitkat Güncellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Benim LG'de içe/dışa aktar seçeneği var sendede olması lazım. Hafıza kartına tüm rehberi .vcf formatında yedek alıyor. Format atarken kartı çıkar kitkat yüklenince tekrar takıp oradan yüklersin hocam.

komple uygulamalarla beraber. pcden alma şansımız varmı ki

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uygulamalar Gmail hesabınla senkronize zaten. Fakat uygulamaların içindeki bilgiler senkronize mi bilgim yok. Onun için titanium backup isimli programı kullanabilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

adamlar baştan rom atmayı anlatmışlar resmen :D denesem mi bilemedim :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

4 GB'ların öyle. Anakartları eski. 16 GB'lar direk menü üzerinden yükleniyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Hocam custom rom var telefonda şuan. Direkt bu programdan kitkatı atmayı denesem sıkıntı olurmu

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Hocam custom rom var telefonda şuan. Direkt bu programdan kitkatı atmayı denesem sıkıntı olurmu

sıkıntı olabilir hocam, büyük ihtimal onlar wipe komutu vermişlerdir kendi recovery sistemlerine göre ama sen cwm yüklediğin için o komutu çalıştırmama ihtimali var wipe data/cache ve factory yapıp dedikleri gibi devam edebilirsin 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kuran kişiler ss atsaydı keşke.

mustafa uygulama yedekleme için hangi app önerirsin ? (root istemeyen)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

bende daha dün farklı bir rom kurdum eğer stabil çalışıyorsa bu buna geçmeyi planlıyorum

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Bende 16gb var sistem güncellemeye gözüküyor fakat indiriliyor diyo öyle kalıyo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

kuran kişiler ss atsaydı keşke.

mustafa uygulama yedekleme için hangi app önerirsin ? (root istemeyen)

Hepsi root ister hocam.

Toplam Hit: 6543 Toplam Mesaj: 71